28 листопада
Здоров’я – найбільша людська цінність, яку, на жаль, багато людей починають цінувати та берегти, вже втративши значну частину цього скарбу. 28 листопада 2011 року в бібліотеці був проведений усний журнал на тему: «Бібліотека на стражі здоров’я»
Ведучою усного журналу була провідний бібліотекар Телеп’янович Т.І.,а роль статистів виконували члени бібліотечної ради Микита Д. та Магочі Т. з групи ОК-11, Полянська Н. та Арбузова С. з групи Ск – 21, Славчаник Х. з групи ОК – 22.
Викладач історії Кобаль П.П., провідний спеціаліст служби у справах дітей та молоді Виноградівської РДА, лікар – нарколог – Мишанич І.І., медсестра училища – Вереш О.В., оперуповноважений підліткової кримінальної міліції – Потокі В.В. вели розмову з учнями про вміння вести здоровий спосіб життя, про наслідки тютюнокуріння, вживання алкоголю та наркотиків
У читальному залі була розміщена книжкова виставка: “Хочеш жити – кидай курити” та плакати: «Ні наркотикам», «Алкоголь, тютюн, наркотики – зовсім не потрібні приправи», а також відбулася демонстрація фільмів «Правда про куріння», «Антиреклама алкоголю», «Наркоманія не по волі».

Заступник директора по НВР Говдій К.Ю. побажала учням зробити висновки для себе з почутого та побаченого відеозапису на масовому заході, правильно приймати рішення і вести здоровий спосіб життя.