28 березня 2011 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії, на якій було розглянуто питання атестації шістнадцяти педагогічних працівників. Провівши співбесіду з кожним та врахувавши результати таємного голосування, атестаційна комісія вирішила атестувати шістьох майстрів виробничого навчання, вихователя гуртожитку, а також порушити клопотання перед обласною атестаційною комісією про атестацію восьми викладачів та одного майстра виробничого навчання.

Нещодавно в читальному залі нашої бібліотеки відбувся круглий стіл з нагоди відзначення 130-ої річниці з дня народження Марії Підгірянки. В програмі була літературно-музична композиція на тему: «Поетеса з гір Карпатських», та виступи творчої молоді училища (Сторожука Томаша з гр.ЕЛ-21, Панец Аліни – СК-11, Петрашко Оксани – ОК-21, Корпош Володимира – ОК-12).
Захід організували провідний бібліотекар Телеп’янович Т.І. разом з бібліотечною радою. Зустріч з творчою молоддю училища підготувала Густа Т.М. – голова бібліотечної ради, філолог. Для участі в круглому столі було запрошено М.А Селехман, керівника літературно-мистецького об’єднання «Диво моє калинове» Малої академії наук при Виноградівському центрі позашкільної роботи з обдарованими дітьми, яка розповіла про ті роки, коли поетеса жила на Закарпатті.

В передодні першого весняного свята 8 – Березня в училищі проводилася конкурсно – розважальна програма «Нумо дівчата». Свою майстерність вміння дівчата демонстрували в 10–ти нумінаціях: «Моя візитка», «Міс Інтелект», сервіровка стола, «Ми розважаємо гостей», «Міс Пантоміма», «Завяжи галстук», «Наліпи вареники», «Моє хоббі танці» та інші.Старання дівчат оцінювало настирливе журі. Найбільше балів і звання «Міс Досконалість» виборола учасниця другого курсу Вікторія Кіяк. А в тім, кожна з дівчат була кращою в тій чи іншій нумінації. Вкінці щоу всім учасникам було вручено призи.