21 Лютого

Вже традицією в училищі до Дня Захисника Вітчизни проводити конкурс «Нумо хлопці». Підготовка до нього почалась ще в жовтні місяці. Хлопці ходили в підшефну в/ч, щоб освоїти прийоми вільної бородьби, оволодіти майстерністювиконання команд. З хвилюванням чекали свята. І ось 21 лютого на сцену вийшли команди І і Ш курсів. Вони показували свою впраність у виконаннні команди «Увага хімічна тривога», в інтелектуальному конкурсі, конкурсі капітанів, армійському гуморі, в конкурсі «Я запрошую вас на танець» та інших. Цікавим був конкурс «Збери й розбери автомат», учасниками якого були дічата. В цьому шоу перемогу отримала команда ІІІ курсу.

Все далі відтісняє сучасна музика народну пісню. А народна пісня – то душа народу. Саме через те, напевнго, наші землячки сестри Кедик збирають і несуть молоді закарпатські народні пісні. 14 лютого, в День Святого Валентина вони побували і нашому училищі. Рідна закарпатська мова та ще й в майстерньому виконанні зачарувала всіх присутніх в залі. Більше години радувалисамодіяльні співачки вдячну пудліку. Багато пісень разом із сестрами підспівували в залі. Проводжали сестер Кедик щирими словами вдячності та бурхливими оплесками.

Як умру, на світі запалає
Покинутий вогонь моїх пісень,
І стримуваний пломінь засіяє,
Вночі запалений, горітиме удень.


Леся Українка


Такими словами розпочалась тематична лінійка з нагоди 140 річниці від дня народження видатної української поетеси знаної під псевдонімом Леся Українка (Лариса Петрівна Косач).
Інтереси Лесі Українки були дуже широкі: поезія, драматургія, проза,літературна критика, публіцистика, історія, етнографія й фольклор, музикознавство. В усіх цих різноманітних ділянках духовного життя українського народу вона стояла на рівні передових ідей свого часу.
Творчість Лесі Українки – одна з вершин вітчизняної культури й одночасно видатне явище в історії світового письменства.
З нагоди цього свята в училищі проводився цикл масових заходів:

тематична лінійка «Благословенне слово, що гартує!» 
(Відповідальна Т.М.Густа)
літературний календар «Ні, я жива, я буду вічно жити»
(Відповідальні бібліотекарі Т.І.Телеп’янович та С.В.Козьма)
виставка рефератів за творчістю Л.Українки
(Відповідальна Г.А.Вереш)
година поезії в групі СК-21 «На шлях я вийшла ранньою весною»
(Відповідальний М.П.Доманич)
конкурс ілюстрацій до драми-феєрії «Лісова пісня»
(Відповідальна Н.М.Коломій).