З 6 по 11 лютого.

Свято Нового року – особливе. Через те і готуються до нього всі з радісним хвилюванням. Ось і в нашому навчальному закладі останні передсвяткові дні сповнені тривоги й переживань, особливо для учнів груп електромонтерів і секретарів I-го курсу. Саме вони за підтримки старшокурсників готують святкову виставу «Ніч перед Різдвом» за мотивами М.Гоголя. Керували підготовкою вистави старші викладачі Н.Ф.Луковина, М.О.Копшарь та художній керівник Денис Муромцев. Бурними оплесками зустрічають присутні в залі учасників вистави. Розпочали вони з гостинного вітання і колядки «Радуйся, земле», яку підхопив весь зал. Майстерну гру показали Вакула і Оксана (учень II-го курсу Віталій Бабич і учениця I-го курсу Наталка Полянська), Чорт і Солоха (учні першого курсу Павло Роспопа та Віра Локотош), Чуб (учень I-го курсу Петро Палінчак), Дяк (учень I-го курсу Ярослав Мелеш). Музичний супровід готували старшокурсники Михайло Попович, Соня і Олександра Марушки. Виставу прийшли подивитися і С.О.Міндак – ведучий спеціаліст відділу у справах дітей і молоді Виноградівської райдержадміністрації. А голова учпрофкому Роман Л.І. всім учасникам вистави вручила новорічні сюрпризи від Діда Мороза і Снігурочки.

Указом Президента України від 8 грудня 2008 року №1149/2008 з 6 по 11 грудня 2010 року в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права.
В рамках цього тижня нашою бібліотекою спільно з Виноградівською центральною районною бібліотекою 16 грудня було проведено засідання за «круглим» столом на тему: «Інформаційні ресурси на допомогу правовій освіті». У засіданні взяли активну участь викладачі Кобаль П.П. та Боршош Ю.В., а також учні гр. ОК-21 та гр. ТМ-21. Провідний бібліотекар ЦРБ Меланчук Г.Й. звернула увагу учнів на необхідність і значимість проведення в Україні Всеукраїнського тижня права. Викладачі училища ознайомили присутніх з різними освітніми програмами у сфері захисту прав людини, спрямованих на реалізацію державної правової політики та здійснення в Україні правової реформи. Учні групи ТМ-21 Чейпеш Віталій, Ярмолюк Іван та Плакош Михайло підготували коротенький екскурс сторінками історії права.
На закінчення зав. Інтернет-центром ЦРБ Марушка М.В. ознайомила учнів з Інтернет-ресурсами на допомогу правовій освіті взагалі і, зокрема, зупинилась на роботі Пункту доступу громадян до офіційної інформації, який працює при ЦРБ. Провела практичні заняття із ними, показавши, як можна в режимі он-лайн задати питання та отримати відповідь від кваліфікованих юристів. На завершення було переглянуто науково-популярний фільм, створений завдяки Програмі сприяння Парламенту «Знайомство з судом». Також у читальному залі бібліотеки була оформлена тематична виставка літератури, на сторінках якої учні знайшли для себе багато цікавого та корисного матеріалу.