5 листопада завершився навчальний тренінг за програмою “Intel. Навчання для майбутнього”. Педагогічні працівники ВПУ №34 та Берегівського ліцею сфери послуг успішно пройшли навчання за освітньою програмою і отримали сертифікати. 14 педагогів оволоділи новітніми інформаційно-комунікаційними технологіями і кожен з них презентував цікаві навчальні проекти, які можуть бути використані на теоретичних та практичних заняттях з різних дисциплін.

Надзвичайно цікаво 05.11.2010 р. в бібліотеці пройшла зустріч з авторами підручників по спецтехнології для підготовки кваліфікованих робітників з професії: “електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”, викладачами Тячівського професійного ліцею М.В. Принц та В.М. Цимбалістим.
Марія Василівна Принц розповіла учням про сам процес написання та випуску підручників, відповіла на численні запитання присутніх, поділилася перспективами подальшої роботи та планами на майбутнє.
Викладач спецдисциплін Скоблей Є.А. інформував про дохідливий та зрозумілий виклад матеріалу в підручниках, про можливості використання їх у навчально-виробничому процесі.
На зустрічі були присутні: методист НМЦ ПТО І.М.Мец, методисти училища Луканинець В.В. та Фегер В.Т., майстри виробничого навчання груп електромонтерів. “Ми отримуємо с вітло і тепло від Сонця, від електрики, від вогню, але найбільше світла і тепла ми приймаємо від людей. Ми також даруємо Вам світло і тепло своєї праці!”- такими щирими словами побажань від авторів закінчилась зустріч.