За традицією 28 жовтня учні та працівники училища відмічали День першокурсника. З трепетом в душі готувались новобранці до свого свята, щоб показати старшокурсникам і всьому педагогічному колективу свої таланти, вміння. Пісні танці, сценки, гуморески-далеко не весь перелік жанрів, у яких проявляли свої вміння першокурсники. А закінчили свято дискотекою.

В бібліотеці училища постійно проходять різні масові заходи: круглі столи, виховні години, літературні вечори, зустрічі з видатними людьми району та області тощо.
25 жовтня 2010 р. тут відбулась перша презентація книжки поета-початківця М.Лісіцькі «Я піднімаюся з колін». Розпочала свято невтомна просвітянка Виноградівщини М.Селехман, яка розповіла про біографічний шлях автора. Вірші, статті зі збірки М.Лісіцькі зачитували члени бібліотечної ради. Сам автор розповів про те, як почали виходити з-під пера його думки, як з’явилось натхнення писати. До збірки увійшли статті, що друкувались у районних та обласних виданнях.

Гостями зустрічі були: ілюстратор книги, відомий художник Карло Керечанин та гуморист Михайло Чухран, який прочитав декілька своїх віршів, представив слухачам свою дитячу книжечку «Пітятко», за яку був нагороджений Почесною грамотою.
Виступали також: Говдій К.Ю.- заступник директора з ВР та Густа Т.М.- голова бібліотечної ради, викладач-філолог.
Із заключним словом виступила методист училища Фегер В.Т., яка відмітила, що зроблено вагомий внесок у скарбницю мистецтв, а в закарпатську літературу ввійшов новий талант.Для бібліотеки М.Лісіцькі подарував декілька своїх книжок.

Усім відомо – світ стрімко змінюється. І вже ні для кого не секрет, що діти стали менше читати. Книжці важко витримати конкуренцію з відеофільмами, комп’ютерними іграми, Інтернетом. Але юній людині просто необхідне читання.
Читання – це активна пізнавальна діяльність. Вона виявляється в допитливості, прагненні дізнатись про життя людей, ознайомитись з вчинками героїв.
З метою доведення, що читання книг – це насолода і відпочинок, а також надання практичної допомоги у виборі книг для читання та пошуку їх в бібліотечному фонді в училищі було проведено бібліотечний урок на тему: «Одна книга тисячі людей навчає».
Учні з захопленням слухали розповідь бібліотекарів про роль книги в житті людини. Відбулась жвава дискусія між учнями. Адже одні з них вважають, що багато книг треба читати, щоб розвивати логічне мислення, збагачувати словниковий запас. Інші вважають, що книгу можна замінити комп’ютером.
На завершення уроку учні із задоволенням відповідали на запитання вікторини та дійшли до спільного висновку, що книга – це джерело знань, дружня бесіда, відпочинок, відповіді на безліч запитань.

Вже стало традицією в училищі проводити виставку “Золота осінь”. З великим ентузіазмом і багатою фантазією готували учні свої експонати. Важко було членам журі визначати кращі роботи. Через те прийняли рішення проводити оцінювання за номінаціями: “Осіння казка”, “Щедрі дари осені”, “Картини з використанням природного матеріалу”, “Ікебани”. В першій номінації найкращою була робота Балаж Єви (СК-11) “Чекай мене” (Баба Яга на вінику з природного матеріалу), в другій номінації переможцем став учень групи ЕЛ-11 Гедьї Іштван з композицією “Щедрий город”, дуже актуальною була композиція Фончікі Агнетти (гр. Буд-11) “Плач природи”. Увагу всіх членів журі привернула картина “Осінній дуб” (автор Грига Іван ТМ-11). Малюнок виконано з використанням природного матеріалу. Серед ікебан перше місце виборола учениця групи ОК-31 Цалан Марина з композицією “Рози на вічність”