29 вересня 2010 року делегація в складі двох учнів, майстра в/н на чолі з директором училища відбула у місто Сніну. Мета поїздки-закриття Міжнародного проекту “Norway grants”. Протягом чотирьох днів всі учасники Проекту підводили підсумки, доповідали про результати співпраці, ділилися планами на майбутн’є. Ректор Кошицького унівеситету у своєму виступі повідомив, що в їхньому закладі діє аналогічний проект. Виступив мер міста Сніни , який розповів про перспективи розвиитку зеленого туризму, відмітив що швидкими темпами відбувається благоустрій міста.
Всі учасники конференції мають намір в кінці жовтня укласти договір про співпрацю у рамках друго проекту, в основі якого є спортивні змагання. В недалекому майбутньому планується розробити і третій проект з будівництва, завдяки якому буде можливість відновити матеріальну базу навчальних закладів та побудувати спортивні об’єкти.

До Дня фізкультурника в нашому училищі 16 вересня було організовано спортивне свято, в якому взяли участь 245 учнів з усіх груп. У програмі заходу були слідуючі змагання для юнаків: підтягування, метання гранати, біг 100 м, крос 1000 м; для дівчат: біг 100 м, метання гранати, крос 500 м. Переможцями змагань жюрі визнало таких учнів: Гунцелізер Василь група 31 ТМ – підтягування; Гоздик Юрій група 21 ОК – метання гранати; Біланчук Василь група 21 БУД – біг 100 м; Копітань Крістіан група ТУ-1 біг 1000 м; Бігорій Ліліана група 21 СК – метання гранати; Ольшанська Аделла група 31 СК – біг 100 м; Цалан марина група 31 ОК – біг 500 м. Всіх їх нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Перше вересня не визначено червоним в календарі, але воно не оминає жодну сім’ю, жоден навчальний заклад. Перший дзвоник пролунав і в нашому училищі. В наш колектив прийшло нове поповнення-300 учнів вперше переступило поріг ВПУ №34. Щирі вітання в їх адресу звучали від директора Гнатківського В.П., учнів другого та третього курсів. А після урочистої лінійки в актовому залі для новобранців перший урок на тему “Всі професії хороші-та моя найкраща” провела викладач Шолох Ю.М.