Календар свят і подій

Учнівське самоврядування - це система форм самоорганізації і діяльності учнівської молоді, покликана реалізовувати їхні права й інтереси з метою підвищення якості виконання ними своїх обов'язків і сприяти створенню умов для гармонійного розвитку особистості учня, формуванню демократичного світогляду, чіткої життєвої позиції.

ГІМН УЧИЛИЩА

Училище як дім, а учні, мов одна сім’я
Викладачі й майстри – наші батьки
Це «храм науки»,  де здобуваються знання
У цьому місті пролітають незабутні роки.

Приспів:
Професії найважливіші ти тут знайдеш
Вибір свій зроби, не помились
Бо саморозвитку, немає меж!
Отже, люби, трудись і вчись!

Училище як дім, це дім студентського життя
Тут дружби світ, і море перспективи
Вибір майбутнього, і час для саморозвиття
Саме для цього процвітає ВПУ 34

Приспів:
Професії найважливіші ти тут знайдеш
Вибір свій зроби, не помились
Бо саморозвитку, немає меж!
Отже, люби, трудись і вчись!


Н О В И Н И

21 листопада 2017 Відбулося засідання учнівської ради, на якій огбговорили питання проведення в навчальному закладі Дня учнівського самоврядування та Дня першокурсника.

13 жовтня 2017 За ініціативою учнівської Ради викладачем предмету ,,Захист Вітчизни'' Жиленко В.М. проведено віськово-спортивні ігри з нагоди Дня захисника України. Учні училища збирали магазини для автоматів на швідкість, проводили естафети з ящиками для патронів, бег у костюмах хімічного захисту та протигазах, переносили поранених,  кидали ,,гранати'' по мішенях на влучність.
Переможцами стали учні групи СЛ-31, ІІ-місце вибороли учні групи СЛ-21, ІІІ-місце укоманди групиТМ-21.

06 грудня 2016 до Дня Збройних сил України проведено спортивні змагання з армреслінгу, гирьовижимання та настільного футболу

16 листопада 2016 За ініціативою учнівської ради з нагоди Міжнародного дня студента в училищі традиційно відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації.
Робочий день розпочався з апаратної наради. Директор училища Гнатківський Володимир Петрович привітав членів учнівської ради із Днем місцевого самоврядування та побажав лідерам успіхів. Апаратну нараду продовжив Густа Ростислав,  якій виконував відповідно до визначених повноважень функціональні обов'язки  директора.  Ростислав ознайомив представників учнівського самоврядування із Планом Дня самоврядування.
Весь навчальний процес училища в цей день проходив під чітким контролем дублерів дирекції училища.  І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до проведення уроків та виробничого навчання.
Усі з великим нетерпінням чекали  цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні були задоволені. Уроки сподобалися, бо  все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.
Завершився День самоврядування підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої учні поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в  пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.
День самоврядування закінчився святковим концертом якій підготували першокурсники.

27 травня 2015 за ініціативи Учнівської ради проведено футбольний матч між учнями ВПУ №34 та учасниками III етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Перемогла дружба.

25 лютого 2015 Бійців 128 окремої гірсько-піхотної бригади, що повернулися додому з зони АТО, урочисто зустрічали учні училища.

19 січня 2015 На засіданні учнівської ради, голова ради Козирєва Т. прозвітувала про проведену роботу в І семестрі 2014-2015 н.р.

08 груденя 2014 На засіданні учнівської ради, лідери груп обговорили питання щодо організації та проведення новорічних свят та 30-ти річчя навчального закладу.

10 листопада 2014 відбулося засідання учнівської ради. Лідери груп провели роботу щодо організації та проведення в училищі Дня учнівського самоврядування.

28 жовтня 2014 У конференцзалі училища пройшла година слави і мужності присвячена 70-ій річниці визволення України від фашистських загарбників. Кл. керівник Кобаль П.П. та учні групи ТМ-11 розповідали про страшні воєнні роки, згадували наших земляків, які полягли за рідний край, не шкодуючи свого життя заради нашого щастя та перемоги. Під час години мужності звучали патріотичні пісні, декламувалися вірші.

16 жовтня 2014 За ініціативою учнівської ради, традиційно, в гуртожитку училища було проведено виставку ,,Золота осінь’’. На якій представлені роботи учнів з підручних матеріалів: овочів, фруктів, колосків пшениці, різнобарвного осіннього листя, висушених квітів та ін. Особливу увагу глядачів викликали вироби на патріотичну тематику.

15 вересня 2014 Радою учнівського самоврядуванням розглянуто і затверджено річний план виховної роботи  на 2014-2015 н.р.

10 ВИЗНАЧНИХ ПОДІЙ УЧИЛИЩА - ЗВІТ ПРО РОБОТУ РАДИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2014

06 червня 2014 За ініціативою учнівської ради училища проведено благодійну акцію «Хвилина доброти» присвячену Міжнародному Дню захисту дітей. Учні-волонтери групи ОК-21 відвідали дитячий будинок-інтернат м.Виноградів. Вихованці закладу із задоволенням спілкувалися з учнями, кожен з них отримав подарунок. Група хлопців «Джентльмени з Виноградова» приготували для гостей невеликий концерт, який не залишив байдужими жодного з присутніх.

26 травня 2014 В гуртожитку училища до Дня слов’янської писемності та культури проведено тематичний вечір «Слов’янська писемність від Кирила до Мефодія».

13 березня 2014 Шевченківський тиждень тривав з 03 по 13 березня 2014, під час якого проведено наступні заходи:

  • серія радіопередач учнівського радіомовлення ,,Шевченкові думки переживуть роки’’;
  • декламування поезії Т.Г.Шевченка мовами світу;
  • Шевченківські читання ,,Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття’’;
  • Конкурс на кращий літературний твір ,,Іде Кобзар широким світом’’;
  • Конкурс стіннівок ,,Серед світу, серед нас буде вічно жить Тарас’’;
  • в бібліотеці училища створена постійно діюча книжкова виставка ,,Безсмертної слави поет’’;

В рамках тижня, присвяченого 200-річчю з нагоди Дня народження Т.Г.Шевченка, проведена літературно-музична композиція «Слався, Тарасе Великий», яку підготували викладачі української мови та літератури Густа Т.М. та Вереш Г.А. В масовому заході приймали участь учні І –ІІІ курсів. Ведучі зачитали поезії про Світоча України, четверо читців продекламували  напам’ять вірші про долю Кобзаря, а  учні  Світлик Тетяна. (гр.Буд-11),  Ловска Богдан. (гр.Буд-21), Ковач Тетяна (гр.ОК-21)  поставили  сценку «Мені тринадцятий минало»,  в якій показали важке життя молодого поета й художника . Лунали пісні «Реве та стогне Дніпр широкий», «Садок вишневий коло хати», «Думи мої, думи мої…».

15 лютого 2014 В спортивному залі училища проведено "Веселі старти" між командами учнів, які проживають в гуртожитку. Учасники змагалися у спортивних естафетах, спортивному орієнтуванні, перетягуванні канату. Перемогу здобула збірна команда учнів третього курсу.

14 лютого 2014 В гуртожитку училища проведено годину спілкування «Ти в пам’яті і серці моєму, Афганістан…». Вихователь гуртожитку Сані Чобо Бейлович, учасник бойових дій в Афганістані, поділився своїми спогадами про бойові будні того часу.

 

13 лютого 2014 В гуртожитку училища, за ініціативою Учнівської Ради проведено вечір відпочинку та конкурс «Валентинок», присвячених  Дню святого Валентина.

27 січня 2014 За ініціативою Учнівської Ради в навчальних групах проведено виховні години до Дня пам’яті жертв Голокосту.
23 січня 2014 В гуртожитку училища проведено літературний вечір «Схід і Захід разом», присвячений Дню Соборності і свободи України.

18 грудня 2013 Учнівською Радою училища спільно з учівською профспілкою в училищі проведено благодійну акцію  "Миколай про тебе пам’ятає". Учні училища з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та учні, які проживають в малозабезпечених  сім'ях отримали солодкі подарунки.
В гуртожитку училища проведено Українські вечорниці.  Учні відтворили традицію проведення Андріївських вечорниць та свята Святого Миколая.


ЗВІТ ПРО РОБОТУ РАДИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ


НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

  • Положення про Учнівську Раду Вищого професійного училища №34 м.Виноградів
  • Статут Учнівської Ради Вищого професійного училища №34 м.Виноградів
  • Положення про Учнівську Раду гуртожитку Вищого професійного училища №34 м.Виноградів
  • Положення про старосту групи Вищого професійного училища №34 м.Виноградів

 

 

Президент училища - Козирева Тетяна

Заступник президента по дисциплінарним справам – Ловска БогданСТРУКТУРА УЧНІВСЬКОЇ РАДИ


СПИСОК АКТИВУ НАВЧАЛЬНИХ ГРУП
2016–2017 навчальний рік

№ п/п
Група
Прізвище Ім’я
1
ОК – 21
Гейруш Іштван
2
ОК – 31
Домокош Любов
3
СЛ – 21
Поп Василь
4
СЛ – 31
Самсонов Іван
5
ЕЛ – 21
Кус Василь
6
ЕЛ – 31
Семак Іван
7
Б – 21
Боршош Михайло
8
Б – 31
Панасюк Михайло
9
ТМ – 21
Дерда Василь
10
ТМ – 31
Федак Іван

 

   
Copyright © vpu34_2010 dinic