ПОЛОЖЕННЯ (про учнівський гуртожиток)

Учнівське самоврядування - це система форм самоорганізації і діяльності учнівської молоді, покликана реалізовувати їхні права й інтереси з метою підвищення якості виконання ними своїх обов'язків і сприяти створенню умов для гармонійного розвитку особистості учня, формуванню демократичного світогляду, чіткої життєвої позиції.

ГІМН УЧИЛИЩА

Училище як дім, а учні, мов одна сім’я
Викладачі й майстри – наші батьки
Це «храм науки»,  де здобуваються знання
У цьому місті пролітають незабутні роки.

Приспів:
Професії найважливіші ти тут знайдеш
Вибір свій зроби, не помились
Бо саморозвитку, немає меж!
Отже, люби, трудись і вчись!

Училище як дім, це дім студентського життя
Тут дружби світ, і море перспективи
Вибір майбутнього, і час для саморозвиття
Саме для цього процвітає ВПУ 34

Приспів:
Професії найважливіші ти тут знайдеш
Вибір свій зроби, не помились
Бо саморозвитку, немає меж!
Отже, люби, трудись і вчись!


Н О В И Н И

22 листопада 2018 Голова учнівської ради училища Шафі Станіслав прийняв участь у вебінарі лідерів учнівського самоврядування області.

19 листопада 2018 Традиційно відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводено з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації.

Цього дня учні взяли на себе обов’язки адміністрації, учителів, коменданта гуртожитку, медичної сестри, бібліотекарів, вихователів гуртожитку.

На засіданні парламенту серед бажаючих взяти участь у проведенні Дня учнівського самоврядування було обрано адміністрацію школи, викладачів та іншого персоналу училища.

Робочий день розпочався з робочої наради. Директор училища Гнатківський В.П. привітав учнів із Днем учнівського самоврядування та побажала лідерам успіхів. Нараду продовжив Марушка Олександр, який виконував відповідно до визначених повноважень функціональні обов'язки директора училища. Олександр ознайомив представників учнівського самоврядування із Планом Дня самоврядування.

Весь навчальний процес училища в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації ( заступник директора з НВР - Гриценко Кемаль учень групи ТУ-ОП, заступник директора з НР - Шафі Станіслав учень групи СЛ-21, заступник директора з НВихР - Король Олександр учень групи ОКА-41).

Для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків, а викладачі училища надали учням допомогу.

За відгуками викладачів школи усі уроки було проведено на високому та достатньому рівнях.

Учні, які виконували обов’язки адміністрації, перевіряли проведення уроків, виробничого навчання, умови проживання учнів у гуртожитку. Проводили рейди по перевірці відвідування уроків, перевіряли готовність учнів до уроків (зошити, щоденники, підручники, виконані домашні завдання). Дублери директора і заступників протягом дня контролювали виконання всіх завдань поставлених на День самоврядування, а також спробували вирішити поточні робочі питання.

Під час виховної години відбувся концерт присвячений Дню самоврядування та Дню першокурсника. Учні першого курсу показали свої таланти. Учні групи СЛ-11 показали сценку, ТМ-11 прочитали гуморески, ЕЛ-11 та Б-11 розказали анекдоти з життя учнів. У виконанні учня групи ТУ-СЛ Сергія Гвоздянського прозвучала композиція на гітарі, грою на скрипці зачарував глядачів учень групи СЛ-11 Марушка Олександр, учениці групи ОКА -11 Кобрін Беата та Анталовці Мар’яна представили музичний номер, учень групи ТУ-ОП Гриценко Кемаль написав оду про життя учнів ВПУ №34 м.Виноградів.

Завершився День самоврядування в училищі підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої учні поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.

Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.

06 листопада 2018 Проведено засідання учнівської Ради. Учні обговорили проведення Дня учнівського самоврядування та День першокурсника. Розподілили дублерів адміністрації закладу, педагогічного колективу. Склали план проведення заходів до Дня пам’яти жертв голодоморів та участь лідерів у проведенні Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

27 листопада 2017 Традиційно в навчальному закладі проведено День учнівського самоврядування. . Цього дня чекали всі учні, адже не завжди випадає шанс провести урок замість викладача. Весь день адміністрація училища слідкувала за чітким виконанням плану роботи, а їх «молодші» заступники виконували дуже відповідальну роботу.
А розпочиналося все так. Учнівський парламент на своєму засіданні вирішив провести цей день 27 листопада 2017 року. Серед бажаючих взяти участь у проведенні Дня учнівського самоврядування було обрано учителів-дублерів. Отож, підготовка та організація проведення Дня самоврядування розпочалась  Разом з із заступником директора з НР Доманич М.П. учнями був складений розклад уроків, виробничого навчання, із заступником директора з НВихР Міндак С.О. підготовлений сценарій Дня першокурсника, обговорені форми та методи роботи на цей день.
Напередодні Дня самоврядування 24 листопада  на робочій нараді учнівського самоврядування учні  були ознайомлені з планом роботи на День самоврядування. Був зачитаний список призначених викладачів-дублерів та дублерів адміністрації. Викладачі та майстри виробничого навчання надали допомогу учням у підготовці та проведенні Дня самоврядування: написання поурочних планів, підбір матеріалів та проведення виробничого навчання.
Дублер директора училища Густа Ростислав провів робочу нараду зі своїми «заступниками», на якій вони продумали план роботи на цілий день.
Заступник директора з НВихВ Король Олександр провів нараду для  класних керівників та зробив рейд-перевірку відвідування уроків.  Спільно з комендантом гуртожитку та мед братом провели перевірку санітарного стану кімнат гуртожитку.
Можна сказати, що рада учнівського самоврядування з поставленими завданнями справився на відмінно , адже цього дня в училищі, як за звичай, панували злагода, порядок та дисципліна. Класні керівники були присутні в групах на окремих уроках, перервах. Дублер заступника директора з НР Крайняй Богдан та старшого майстра Безушко Андрій, перевірили перевірили готовність учнів до уроків (зошити, щоденники, підручники, виконані домашні завдання).
За відгуками викладачів училища усі уроки було проведено на високому та достатньому рівні. Завершився цей день святковим концертом.
28 листопада було проведено підсумкове засідання учнівського самоврядування, на якому всі учні одностайно підтвердили бажання та необхідність проведення такої форми роботи учнівським парламентом, а також учні ділилися враженнями писали відгуку.

21 листопада 2017 Відбулося засідання учнівської ради, на якій огбговорили питання проведення в навчальному закладі Дня учнівського самоврядування та Дня першокурсника.

13 жовтня 2017 За ініціативою учнівської Ради викладачем предмету ,,Захист Вітчизни'' Жиленко В.М. проведено віськово-спортивні ігри з нагоди Дня захисника України. Учні училища збирали магазини для автоматів на швідкість, проводили естафети з ящиками для патронів, бег у костюмах хімічного захисту та протигазах, переносили поранених,  кидали ,,гранати'' по мішенях на влучність.
Переможцами стали учні групи СЛ-31, ІІ-місце вибороли учні групи СЛ-21, ІІІ-місце укоманди групиТМ-21.

06 грудня 2016 до Дня Збройних сил України проведено спортивні змагання з армреслінгу, гирьовижимання та настільного футболу

16 листопада 2016 За ініціативою учнівської ради з нагоди Міжнародного дня студента в училищі традиційно відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації.
Робочий день розпочався з апаратної наради. Директор училища Гнатківський Володимир Петрович привітав членів учнівської ради із Днем місцевого самоврядування та побажав лідерам успіхів. Апаратну нараду продовжив Густа Ростислав,  якій виконував відповідно до визначених повноважень функціональні обов'язки  директора.  Ростислав ознайомив представників учнівського самоврядування із Планом Дня самоврядування.
Весь навчальний процес училища в цей день проходив під чітким контролем дублерів дирекції училища.  І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до проведення уроків та виробничого навчання.
Усі з великим нетерпінням чекали  цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні були задоволені. Уроки сподобалися, бо  все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.
Завершився День самоврядування підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої учні поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в  пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.
День самоврядування закінчився святковим концертом якій підготували першокурсники.

27 травня 2015 за ініціативи Учнівської ради проведено футбольний матч між учнями ВПУ №34 та учасниками III етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Перемогла дружба.

25 лютого 2015 Бійців 128 окремої гірсько-піхотної бригади, що повернулися додому з зони АТО, урочисто зустрічали учні училища.

19 січня 2015 На засіданні учнівської ради, голова ради Козирєва Т. прозвітувала про проведену роботу в І семестрі 2014-2015 н.р.

08 груденя 2014 На засіданні учнівської ради, лідери груп обговорили питання щодо організації та проведення новорічних свят та 30-ти річчя навчального закладу.

10 листопада 2014 відбулося засідання учнівської ради. Лідери груп провели роботу щодо організації та проведення в училищі Дня учнівського самоврядування.

28 жовтня 2014 У конференцзалі училища пройшла година слави і мужності присвячена 70-ій річниці визволення України від фашистських загарбників. Кл. керівник Кобаль П.П. та учні групи ТМ-11 розповідали про страшні воєнні роки, згадували наших земляків, які полягли за рідний край, не шкодуючи свого життя заради нашого щастя та перемоги. Під час години мужності звучали патріотичні пісні, декламувалися вірші.

16 жовтня 2014 За ініціативою учнівської ради, традиційно, в гуртожитку училища було проведено виставку ,,Золота осінь’’. На якій представлені роботи учнів з підручних матеріалів: овочів, фруктів, колосків пшениці, різнобарвного осіннього листя, висушених квітів та ін. Особливу увагу глядачів викликали вироби на патріотичну тематику.

15 вересня 2014 Радою учнівського самоврядуванням розглянуто і затверджено річний план виховної роботи  на 2014-2015 н.р.

10 ВИЗНАЧНИХ ПОДІЙ УЧИЛИЩА - ЗВІТ ПРО РОБОТУ РАДИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2014

06 червня 2014 За ініціативою учнівської ради училища проведено благодійну акцію «Хвилина доброти» присвячену Міжнародному Дню захисту дітей. Учні-волонтери групи ОК-21 відвідали дитячий будинок-інтернат м.Виноградів. Вихованці закладу із задоволенням спілкувалися з учнями, кожен з них отримав подарунок. Група хлопців «Джентльмени з Виноградова» приготували для гостей невеликий концерт, який не залишив байдужими жодного з присутніх.

26 травня 2014 В гуртожитку училища до Дня слов’янської писемності та культури проведено тематичний вечір «Слов’янська писемність від Кирила до Мефодія».

13 березня 2014 Шевченківський тиждень тривав з 03 по 13 березня 2014, під час якого проведено наступні заходи:

  • серія радіопередач учнівського радіомовлення ,,Шевченкові думки переживуть роки’’;
  • декламування поезії Т.Г.Шевченка мовами світу;
  • Шевченківські читання ,,Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття’’;
  • Конкурс на кращий літературний твір ,,Іде Кобзар широким світом’’;
  • Конкурс стіннівок ,,Серед світу, серед нас буде вічно жить Тарас’’;
  • в бібліотеці училища створена постійно діюча книжкова виставка ,,Безсмертної слави поет’’;

В рамках тижня, присвяченого 200-річчю з нагоди Дня народження Т.Г.Шевченка, проведена літературно-музична композиція «Слався, Тарасе Великий», яку підготували викладачі української мови та літератури Густа Т.М. та Вереш Г.А. В масовому заході приймали участь учні І –ІІІ курсів. Ведучі зачитали поезії про Світоча України, четверо читців продекламували  напам’ять вірші про долю Кобзаря, а  учні  Світлик Тетяна. (гр.Буд-11),  Ловска Богдан. (гр.Буд-21), Ковач Тетяна (гр.ОК-21)  поставили  сценку «Мені тринадцятий минало»,  в якій показали важке життя молодого поета й художника . Лунали пісні «Реве та стогне Дніпр широкий», «Садок вишневий коло хати», «Думи мої, думи мої…».

15 лютого 2014 В спортивному залі училища проведено "Веселі старти" між командами учнів, які проживають в гуртожитку. Учасники змагалися у спортивних естафетах, спортивному орієнтуванні, перетягуванні канату. Перемогу здобула збірна команда учнів третього курсу.

14 лютого 2014 В гуртожитку училища проведено годину спілкування «Ти в пам’яті і серці моєму, Афганістан…». Вихователь гуртожитку Сані Чобо Бейлович, учасник бойових дій в Афганістані, поділився своїми спогадами про бойові будні того часу.

 

13 лютого 2014 В гуртожитку училища, за ініціативою Учнівської Ради проведено вечір відпочинку та конкурс «Валентинок», присвячених  Дню святого Валентина.

27 січня 2014 За ініціативою Учнівської Ради в навчальних групах проведено виховні години до Дня пам’яті жертв Голокосту.
23 січня 2014 В гуртожитку училища проведено літературний вечір «Схід і Захід разом», присвячений Дню Соборності і свободи України.

18 грудня 2013 Учнівською Радою училища спільно з учівською профспілкою в училищі проведено благодійну акцію  "Миколай про тебе пам’ятає". Учні училища з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та учні, які проживають в малозабезпечених  сім'ях отримали солодкі подарунки.
В гуртожитку училища проведено Українські вечорниці.  Учні відтворили традицію проведення Андріївських вечорниць та свята Святого Миколая.


ЗВІТ ПРО РОБОТУ РАДИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ


НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

  • Положення про Учнівську Раду Вищого професійного училища №34 м.Виноградів
  • Статут Учнівської Ради Вищого професійного училища №34 м.Виноградів
  • Положення про Учнівську Раду гуртожитку Вищого професійного училища №34 м.Виноградів
  • Положення про старосту групи Вищого професійного училища №34 м.Виноградів

 

 

Президент училища - Козирева Тетяна

Заступник президента по дисциплінарним справам – Ловска БогданСТРУКТУРА УЧНІВСЬКОЇ РАДИ


СПИСОК АКТИВУ НАВЧАЛЬНИХ ГРУП
2016–2017 навчальний рік

№ п/п
Група
Прізвище Ім’я
1
ОК – 21
Гейруш Іштван
2
ОК – 31
Домокош Любов
3
СЛ – 21
Поп Василь
4
СЛ – 31
Самсонов Іван
5
ЕЛ – 21
Кус Василь
6
ЕЛ – 31
Семак Іван
7
Б – 21
Боршош Михайло
8
Б – 31
Панасюк Михайло
9
ТМ – 21
Дерда Василь
10
ТМ – 31
Федак Іван

 

   
© 2010-2019 ВПУ №34 м.Виноградів