16 травня 2017 З метою профорієнтаційної роботи та працевлаштування випускників учні училища відвідали підприємство «PLATI UKRAIN».
Учні ознайомилися з умовами праці на підприємстві, подивилися процес роботи.

 

22 лютого 2017 З метою профорієнтаційної роботи на базі ВПУ №34 м.Виноградів проведено День відкритих дверей та Ярмарок кар’єри. До училища завітали учні загальноосвітніх шкіл м.Виноградів та Виноградівського району.      Директор училища В.П.Гнатківський привітав присутніх та ознайомив учнів шкіл з професіями, умовами вступу до ВПУ, розповів про навчання та відпочинок учнів.
Перед учнями виступили: директор Закарпатського обласного центру зайнятості Фущич Ю. І., заступник голови Виноградівської РДА Є.В. Данич, голова Виноградівської районної ради Любка В. В., директор Виноградівського державного коледжу МДУ Іваніга Йосип Йосипович.
Роботодавці Виноградівського району Товариство «Джен-Терм Україна», Товариство «Платі Юкрейн Лімітед» ,ТАТ «Гроно- Текс»,Товариство «Ортекс- ЛТД», ТОВ «Сандерс Виноградів», ТОВ «Мілтекс- Україна», ТОВ «Лідер», ТОВ «Райдуга», ТОВ «Піонер», ТОВ «Спорт Шуз», «Флоріан Шуз» ознайомили присутніх умовами праці на підприємствах та запросили випускників навчальних закладів на роботу.
Учні училища презентували професії за якими навчаються, майстер клас з професій «Перукар.(Перукар-модельєр)» та «Маляр. Штукатур, Лицювальник – плиточник» привернув увагу гостей  свята.
Члени гуртка «Художня самодіяльність» Н.Зихор, В.Фіцай, В.Барсукова, М.Лендел. М.Деметер та ведучі свята Густа Р. та Соболева Т. представили концертну програму. В концерті також прийняли участь і студенти Виноградівського Державного коледжу МДУ.
В фойє навчального закладу було представлено виставку технічної творчості та членів гуртків художньо – естетичного напрямку, продукцію підприємств та вироби студентів коледжу.
Паралельно в конференц-залі училища проходив круглий стіл за участю керівництва району, Закарпатського обласного та Виноградівського районного центру зайнятості, роботодавців та директорів ВПУ №34 та ВДК МДУ.

30 березня 2016 Учні училища провели профорієнтаційну роботу у Виноградівській гімназії. Під час зустрічі заст. директора з НВихР Міндак С.О. ознайомила гімназистів з професіями, які є в училищі, а учні показали майстер-клас з виготовлення маскувальних сіток для воїнів АТО.

22 грудня 2015 Працівники училища провели профорієнтаційну роботу в навчальних закладах Виноградівського району.

15 квітня 2015 В актовому залі училища відбувся Ярмарок професій та День відкритих дверей. На святі були присутні заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА Д.І.Шимон, начальник відділу активної підтримки безробітних Виноградівського районного центру зайнятості К.І.Бобик, начальники відділу кадрів підприємств “Gentherm”, ТОВ “Дядя Ваня - Закарпатські овочі”, “Сандерс Україне”, ТОВ “Феліне”, ТОВ “Грин Рей”, ТОВ “Платі Юкрейн”, ТОВ “Спорт шуз” та учні 9, 11 класів загальноосвітніх шкіл Виноградівського району. Директор училища В.П.Гнатківський привітав гостей училища, ознайомив присутніх з професіями, які учні здобувають в училищі. Перед учнями виступили представники підприємств району.

14 лютого 2014 В рамках проведення акції ,,Випускник”, з метою проведення профорієнтаційної роботи до училища завітали учні випускних класів Боржавської,  Дротинської, Фанчиківської  загальноосвітніх шкіл  І-ІІІ ступенів Виноградівського району спільно з вчителями та начальником відділу активної підтримки безробітних Виноградівського районного центру зайнятості К.І.Бобик
Директор училища В.П.Гнатківський та заступник директора з навчально-виховної роботи С.О.Міндак ознайомили учнів з професіями училища, умовами вступу. Гості відвідали навчальні класи, комп’ютерні лабораторії,  спортивний зал, гуртожиток,  слюсарну, електротехнічну, будівельну майстерні. З задоволенням учні дивилися як проходять уроки та виробниче навчання учнів училища.

 

 

 

 

Зроби свій вибір

 

День відкритих дверей в училищі: детальніше>>

План профорієнтаційної роботи:

 1. Організація навчально-виховного процесу, створення матеріально-технічної бази, організація культурного відпочинку учнівської молоді.
 2. Залучення учнів до профорієнтаційної роботи в школах, де вони  вчилися.
 3. Виготовлення та розповсюдження оголошень та рекламних листівок.
 4. Проведення зустрічей з цікавими людьми міста та район у з участю засобів масової інформації.
 5. Проведення культурно-масових заходів, на які запрошуються  учні шкіл.
 6. Проведення Дня відкритих дверей в училищі
 7. Участь учнів училища в підготовці та проведенні заходів міського та районного рівня.
 8. Висвітлення навчально-виховного процесу в засобах масової інформації
 9. Розміщення оголошень на сторінках районної та обласної преси.
 10. Участь у проведенні зустрічей з випускниками шкіл району спільно з центром занятості.
 11. Розповсюдження оголошень серед учнівської молоді шкіл району та області.
 12. Практикувалось проведення профорієнтаційної роботи в школах району з участю агітбригади.
Copyright © vpu34_2010 dinic