20 березня 2019 Учні Вищого професійного училища взяли участь у Ярмарку кар’єри. Захід відбувся у Підвиноградівській ЗОШ І-ІІІ ст.
Ведучими урочистостей були учні групи ОКА-21 Вікторія Довжанин та Світлана Шандрук.
Учні презентували професії, за якими здійснюється підготовка у закладі освіти. Учень групи ТУ- ОП Гриценко Кемаль прочитав власний вірш про

14 березня 2019 В училищі проведено День відкритих дверей.
До нашого закладу завітали учні загальноосвітніх шкіл с.Чорнотисів, Сасово, Чепа.
Викладачі та учні провели екскурсію кабінетами та лабораторіями, показали книжковий фонд бібліотеки, навчальні майстерні, спортивний зал.
Перед учнями шкіл виступив директор училища В.П.Гнатківський, заступник начальника відділу з добору персоналу Прикордонної служби України в Закарпатської області О.Маник, доцент Національної академії Державної прикордонної служби України О.Михайлишин, керівник ПАТ ПМК-78 Й.А.Вайда, заступник директора ПАТ ,,Гроно Текс’’ Т.Я.Бендаревський.
Учні училища підготували відеоролики та презентації професій за якими навчаються
Учасники художньої самодіяльності виступили перед майбутніми абітурієнтами з концертною програмою.
У фойє училища проведено майстер - класи з професій ,, Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник’’ та ,,Електромонтер’’.
Учні училища на виставці представили власні вироби виготовлені під час виробничого навчання на гуртках технічної творчості та художньо-естетичного напрямку.

26 листопада 2018 Проведено День відкритих дверей. Училище відвідали учні загальноосвітніх шкіл м.Виноградів та Виноградівського району. Перед учнями виступив директор училища В.П.Гнатківський, якій ознайомив присутніх із професіями які є в закладі освіти, умовами навчання та позаурочним життям.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Виноградівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості Ромушко М.В. розповіла учням про актуальні вакансії на ринку праці Виноградівського району.Старший інспектор сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Закарпатській області майор поліції Приходько В.М. та Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції Кобзаренко О.М. презентували професію поліцейського та запросили на навчання до Національної академії внутрішніх справ.

Учасники художньої самодіяльності підготували концертну програму. Учні училища провели для гостей екскурсію по закладу та майстерням.

16 березня 2018 Проведено профорієнтаційний захід ,,Вернісаж професій’’. До училища завітали учні ЗОШ району (Вилоцька ЗОШ №1, Вилоцька ЗОШ №2 Новосільська ЗОШ І-ІІ ст..) та працівники Виноградівського районного центру зайнятості. Перед випускниками шкіл виступила заступник директора  з навчально-виховної роботи Міндак С.О., яка ознайомила присутніх з професіями,правилами прийому, умовами навчання в навчальному закладі та запросила учнів на навчання в училище. Директор  Центру зайнятості Кормош Я.І. ознайомив учнів шкіл з актуальними вакансіями на ринку праці району, акцентував увагу учнів на попит робітничих професій.
Старший майстер Міщенко П.П. провів екскурсію по навчальному закладу та виробничим майстерням.
Майстри виробничого навчання Сасин І.І., Ваш С.Г., Дорогі В.П. та учні другого курсу провели майстер класи для майбутніх абітурієнтів з укладання плитки, ремонту електрообладнання та тракторів. Учні шкіл спробували самостійно викладати плитку, були здивовані вмінням працювати з сільськогосподарською технікою учениці  групи ТМ – 21 Бондаренко Вікторії.

21 лютого 2018 З метою профорієнтаційної роботи серед випускників навчального закладу проведено зустріч з працівниками Виноградівського районного центру зайнятості, Виноградівського відділення поліції та Регіонального центру по добору військовослужбовців прикордонної служби України в Закарпатській області. Перед учнями училища виступили директор Виноградівського РЦЗ Кормош Я.І., доцент кафедри англійської мови Національної академії ДПСУ Балендр А.В., заступник начальника відділу окремого регіонального центру по добору у Закарпатській області Манік О.Л. та старший інспектор сектору кадрового забезпечення Берегівського ВП Кобзаренко О.М.. Кормош Я.І. ознайомив учнів з вакансіями на ринку праці району, Кобзаренко О.М. запросила випускників до лав Національної поліції, Балендр А.В. запропонував учням продовжити навчання в Національній академії ДПСУ, а Манік О.Л. ознайомив з умовами вступу на військову службу за контрактом в прикордонній службі України в Закарпатській області.

05 лютого 2018 Класним керівником групи ТМ -31 Любка М.В. проведено освітньо-профорієнтаційний урок. Викладач ознайомив учнів групи ТМ - 31, СЛ - 31 з умовами вступу до вищого навчального закладу "Львівський національний аграрний університет", його історією, умовами навчання. Учні переглянули відеосюжети та фотографії навчального процесу та позанавчального життя студентів вишу.

16 травня 2017 З метою профорієнтаційної роботи та працевлаштування випускників учні училища відвідали підприємство «PLATI UKRAIN». Учні ознайомилися з умовами праці на підприємстві, подивилися процес роботи.

 

 

 

 

 

 

 

22 лютого 2017 З метою профорієнтаційної роботи на базі ВПУ №34 м.Виноградів проведено День відкритих дверей та Ярмарок кар’єри. До училища завітали учні загальноосвітніх шкіл м.Виноградів та Виноградівського району.      Директор училища В.П.Гнатківський привітав присутніх та ознайомив учнів шкіл з професіями, умовами вступу до ВПУ, розповів про навчання та відпочинок учнів.
Перед учнями виступили: директор Закарпатського обласного центру зайнятості Фущич Ю. І., заступник голови Виноградівської РДА Є.В. Данич, голова Виноградівської районної ради Любка В. В., директор Виноградівського державного коледжу МДУ Іваніга Йосип Йосипович.
Роботодавці Виноградівського району Товариство «Джен-Терм Україна», Товариство «Платі Юкрейн Лімітед» ,ТАТ «Гроно- Текс»,Товариство «Ортекс- ЛТД», ТОВ «Сандерс Виноградів», ТОВ «Мілтекс- Україна», ТОВ «Лідер», ТОВ «Райдуга», ТОВ «Піонер», ТОВ «Спорт Шуз», «Флоріан Шуз» ознайомили присутніх умовами праці на підприємствах та запросили випускників навчальних закладів на роботу.
Учні училища презентували професії за якими навчаються, майстер клас з професій «Перукар.(Перукар-модельєр)» та «Маляр. Штукатур, Лицювальник – плиточник» привернув увагу гостей  свята.
Члени гуртка «Художня самодіяльність» Н.Зихор, В.Фіцай, В.Барсукова, М.Лендел. М.Деметер та ведучі свята Густа Р. та Соболева Т. представили концертну програму. В концерті також прийняли участь і студенти Виноградівського Державного коледжу МДУ.
В фойє навчального закладу було представлено виставку технічної творчості та членів гуртків художньо – естетичного напрямку, продукцію підприємств та вироби студентів коледжу.
Паралельно в конференц-залі училища проходив круглий стіл за участю керівництва району, Закарпатського обласного та Виноградівського районного центру зайнятості, роботодавців та директорів ВПУ №34 та ВДК МДУ.

30 березня 2016 Учні училища провели профорієнтаційну роботу у Виноградівській гімназії. Під час зустрічі заст. директора з НВихР Міндак С.О. ознайомила гімназистів з професіями, які є в училищі, а учні показали майстер-клас з виготовлення маскувальних сіток для воїнів АТО.

22 грудня 2015 Працівники училища провели профорієнтаційну роботу в навчальних закладах Виноградівського району.

15 квітня 2015 В актовому залі училища відбувся Ярмарок професій та День відкритих дверей. На святі були присутні заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА Д.І.Шимон, начальник відділу активної підтримки безробітних Виноградівського районного центру зайнятості К.І.Бобик, начальники відділу кадрів підприємств “Gentherm”, ТОВ “Дядя Ваня - Закарпатські овочі”, “Сандерс Україне”, ТОВ “Феліне”, ТОВ “Грин Рей”, ТОВ “Платі Юкрейн”, ТОВ “Спорт шуз” та учні 9, 11 класів загальноосвітніх шкіл Виноградівського району. Директор училища В.П.Гнатківський привітав гостей училища, ознайомив присутніх з професіями, які учні здобувають в училищі. Перед учнями виступили представники підприємств району.

14 лютого 2014 В рамках проведення акції ,,Випускник”, з метою проведення профорієнтаційної роботи до училища завітали учні випускних класів Боржавської,  Дротинської, Фанчиківської  загальноосвітніх шкіл  І-ІІІ ступенів Виноградівського району спільно з вчителями та начальником відділу активної підтримки безробітних Виноградівського районного центру зайнятості К.І.Бобик
Директор училища В.П.Гнатківський та заступник директора з навчально-виховної роботи С.О.Міндак ознайомили учнів з професіями училища, умовами вступу. Гості відвідали навчальні класи, комп’ютерні лабораторії,  спортивний зал, гуртожиток,  слюсарну, електротехнічну, будівельну майстерні. З задоволенням учні дивилися як проходять уроки та виробниче навчання учнів училища.

 

 

 

 

Зроби свій вибір

 

День відкритих дверей в училищі: детальніше>>

План профорієнтаційної роботи:

 1. Організація навчально-виховного процесу, створення матеріально-технічної бази, організація культурного відпочинку учнівської молоді.
 2. Залучення учнів до профорієнтаційної роботи в школах, де вони  вчилися.
 3. Виготовлення та розповсюдження оголошень та рекламних листівок.
 4. Проведення зустрічей з цікавими людьми міста та район у з участю засобів масової інформації.
 5. Проведення культурно-масових заходів, на які запрошуються  учні шкіл.
 6. Проведення Дня відкритих дверей в училищі
 7. Участь учнів училища в підготовці та проведенні заходів міського та районного рівня.
 8. Висвітлення навчально-виховного процесу в засобах масової інформації
 9. Розміщення оголошень на сторінках районної та обласної преси.
 10. Участь у проведенні зустрічей з випускниками шкіл району спільно з центром занятості.
 11. Розповсюдження оголошень серед учнівської молоді шкіл району та області.
 12. Практикувалось проведення профорієнтаційної роботи в школах району з участю агітбригади.
© 2010-2019 ВПУ №34 м.Виноградів