15 лютого 2013 В училищі проведено вечір-реквієм на тему: ,,Афганістан – ти серця мого біль”, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-й річниці з дня виведення радянських військ з Афганістану. Детальніше

Тиждень психології

15 лютого 2013 Завершився  тиждень психології на тему ,,Розвиток духовно, фізично та морально здорової особистості учня, як невід’ємної ланки суспільства”. Мета проведення тижня психології полягає у профілактиці алкоголізму, наркоманії та зниженню рівня тютюнопаління. В рамках тижня для учнів третього курсу проведено відкриту виховну годину на тему ,,Алкоголь, наркотики, тютюн. Дві сторони – два світи”.
Проводиться просвітницька робота з учнями щодо зниження рівня правопорушень та їх профілактиці, як основі морально здорової особистості.
Відбулися групові консультування з батьками, майстрами виробничого навчання, класними керівниками щодо пошуку у собі кращих рис при спілкуванні з дітьми, встановленню довірливих стосунків між викладачами та учнями та розвитку комунікативних здібностей.
З учнями третього курсу проведено анонімне тестування ,,Потреби учня в антиалкогольній допомозі”.
Учням , які проживають у гуртожитку прочитано лекцію на тему ,,Вплив алкоголю та тютюну на розвиток організму підлітків”.

Організовано перегляд відеофільму (для педагогів та виробничих майстрів) ,,Мовчати про це – злочин”, метою якого інформування педколективу про легкий шлях  купівлі психотропних та прирівняних до наркотичних засобів препаратів учнями та молоддю в наших аптеках.
Також з учнями другого курсу проводиться тренінгові заняття, які допомагають відшукати в собі кращі риси характеру, сформувати комунікативні здібності для більш ефективного та безконфліктного спілкування з дорослими та однолітками – Тренінг з саморозвитку та самовдосконалення підлітків

Вручення дипломів випускникам училища.
    В житті кожної людини відбувається свято, якого немає в жодному з календарів – це вручення дипломів про отриману професію. Цей день проводить межу між дитинством і самостійним життям. Закінчилося навчання і вчорашні діти стають дорослими людьми.
4 лютого 2013 року  в нашому училищі пройшло урочисте вручення дипломів випускникам груп ТУ, які навчалися за професіями  "Слюсар з ремонту автомобілів. Водій категорії "С" та "Обліковець. Оператор комп’ютерного набору".

   60 юнаків та дівчат отримали робітничі професії, щоб поповнити ряди кваліфікованих спеціалістів на підприємствах та в бізнесових структурах нашої країни. Також отримали дипломи п’ятеро учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і двоє учнів з обмеженими можливостями. Завдяки керівництву училища та майстрів виробничого навчання всі вони забезпечені першим місцем роботи.
З вітальним словом до випускників звернувся директор училища В.П.Гнатківський, вручив кращим учням грамоти, а батькам - подяки за виховання дітей.  
Випускників вітали майстри виробничого навчання В.Турянин та М.Попович. Від імені батьків до випускників звернулася Н.Зейкан, яка подякувала дирекції училища, викладачам за навчання та виховання дітей, побажала випускникам успіху у житті.
Найщиріші слова вітання прозвучали від першокурсників, а учасники художньої самодіяльності В.Корпош, Е.Лемак, С.Жодані, Б.Дерцені подарували випускникам чудові пісні.
Випускниця групи обліковців  Н.Маланчук, яка отримала диплом з відзнакою, привітала своїх однокурсників із закінченням навчання і запевнила  присутніх, що навчання в училищі дало хороше підґрунтя не тільки для неї, а багатьох її друзів для здобуття вищої освіти.
Швидко плине час… Підійшло до завершення і наше свято, але випускники ще довго не хотіли покидати стіни рідного училища, де пройшли кращі часи їхньої юності… А попереду доросле життя…

28 січня 2013 року з нагоди відзначення трагічної події – Дню  пам’яті героїв Крут відбулася відкрита виховна година на тему: «Понад Крутами - вічність  в сурми сурмить». Виховну годину підготували і провели викладачі Кикина Марія Олександрівна і Мідянко Наталія Іванівна. В виховному заході приймали участь учні групи ТМ-31, також завітали в гості учні групи ОК-21.  На заході учні декламували  вірші, прослуховували історичну інформацію, переглядали навчальні відео, а також активно приймали участь в обговоренні проблемних питань. Учні запалили свічі пам’яті, була хвилина мовчання за погиблими героями. Також напередодні святкування серед учнів груп 1-го і 2-го курсу було проведено конкурс рефератів і творів-есе на тему «Герої Крут» і «Чи зміг би я віддати своє життя  заради Батьківщині?». Твори-есе були особливо популярні серед учнів, вони активно приймали участь у конкурсі. В наш час патріотичне виховання займає провідну роль у підлітків, особливо серед учнів 3-го курсу, які готуються до дорослого життя після випуску з навчального закладу. Виховний захід не залишив байдужими нікого з присутніх.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 січня 2013 У бібліотеці було проведено літературно-музичну композицію на тему: ,,Добре тому жити, хто вміє дружити”, епіграфом якої стали слова: ,,Якщо будемо в дружбі жити – нас нікому не зломити". Масовий захід провели: зав. бібліотекою - Телеп’янович Т.І., бібліотекар - Шуба О.В., майстер виробничого навчання –  Чейпеш В.Я. та учні - члени бібліотечної ради, у яких на руці був символ дружби – квітка гладіолуса.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Свято розпочалося розповіддю про значення дружби в житті кожної людини. Святкова атмосфера витала у повітрі. Масу приємних вражень отримали учасники заходу та гості від прослуховування віршів, легенд  про дружбу під супровід чарівних мелодій, перегляду презентації, відеофільмів,  мультиплікаційних фільмів, відеороликів, фото-слайдів. Всі уважно слухали, із задоволенням підспівували, і отримали багато позитивних емоцій .Було зачитано українські прислів’я та приказки, латинські крилаті вислови, закони дружби.

 

 

На згадку про свято учням груп ОК -11 та ОК-21 подарували фото-рамки з світлинами, які відображають їхню дружбу.

 

 

 

 

 

 


З щирою посмішкою учні пригостили один одного цукерками.

 

 

Літературно-музична композиція завершилася словами - побажаннями: ,,Добре, коли у людини є надійний друг, але пам’ятайте, якщо ви хочете мати надійного, доброго, щирого, чесного друга, то і самі повинні бути такими. Бережіть друзів, якщо вони у вас є і шукайте, якщо їх ще немає. Нехай у вас завжди буде вірний товариш, який підтримає вас у горі, розділить вашу радість ”.

 

 

21 січня 2013 Людської доброти забагато не буває. Проводиться лікування учня з числа дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Детальніше...

6 травня в актовому залі училища відбувся святковий вечір-реквієм, присвячений 65 тій річниці перемоги у Великій Вітчизняній Війні. У виконанні учнів для присутніх у залі ветеранів та гостей пролунали пісні тих сурових часів. В рамках концерту відбулася презентація "Битва за Україну". Вшановуючи загиблих воїнів були запалені траурні свічки, а тих що залишились живими учні відвідали та привітали з днем перемоги. Вони побували в гостях у ветерана війни Козака А.М. (85 років), та у подружжя Щеголь І.С. (92 роки) та його дружини, військової медсестри Надії Лук'янівни.

На передодні дня Перемоги у навчальному корпусі училища розгорнуто виставку присвячену 65-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні. Представлені експонати, стенди та творчі роботи учнів висвітлюють героїчні сторінки історії наших співвітчизників-учасників тих трагічних для всього людства подій. Серед стендів особливу увагу та зацікавленість викликав стенд

Карпатсько – ужгородська наступальна операція 1944 р

Карпатсько – ужгородська наступальна операція – складова Східнокарпатської наступальної операції. Мета операції визволення Закарпатської України та сприяння військам Першого Українського фронту І.Конєва в Карпатсько – Дуклянській операції.
Перебіг операції
Карпатсько – Ужгородська наступальна операція 144 року проводилася з 9 вересня до 28 жовтня військами Четвертого Українського фронту, яким на той час командував І. Петрова.
Станом на 18 жовтня після запеклих боїв в умовах бездоріжжя та важкодоступної гірсько-лісистої місцевості війська Четвертого Українського фронту оволоділи Руським, Ужоцьким, Верецьким, Яблуницьким та ін.
перевалами, м. Рахів, с. Ясіня.
Станом на 20 жовтня війська Четвертого Українського фронту досягли радянсько-чехословацького кордону.
24 жовтня було визволено м. Хуст.
26 жовтня визволено м. Мукачеве.
27 жовтня визволено м. Ужгород.
25 жовтня визволено м. Виноградово.
29 жовтня визволено м. Чоп.
У ході Карпатсько-Ужгородської наступальної операції війська Четвертого Українського фронту завдали серйозної поразки німецькій 1-й танковій армії, повністю розгромили угорську 1-шу армію й завершили визволення УРСР в її довоєнних кордонах. Таким чином 28 жовтня завершилось визволення України.
Крім того, у ході операції було звільнено частину Словаччини та створено передумови для розвитку наступу на війська противника на будапештському напрямку.
        Оперативная сводка
за 26 октября
…Наши войска с боями продвигались по южным склонам  Карпат и вышли на подступы к чехословацкому городу Мукачево… сегодня на рассвете наши войска полностью овладели городом…
Оперативная сводка
за 27 октября
…Войска 4-го Украинского фронта в результате стемительного наступления 27 октября овладели на территории Чехословацкой республіки главным городом Закарпатской Украины Ужгород…  
Серед інших експонатів були представлені стенди:"Міста-герої України", "Герої визволення України", "Озброєння Червоної армії 1941-1945 років", виставка агітаційних плакатів Червоної армії та Німетчини років другої світової війни, виставка бойових нагород Великої Вітчизняної.

Активну участь у підготовці матеріалів для виставки прийняли учні училища. Ними було підготовлено цілу низку творчих робіт та рефератів зокрема Внесок України в перемогу над Німеччиною (vnesok Ukraini), Ордена СРСР, якими  нагороджувалися військовослужбовці під час Великої Вітчизняної війни(ordena SRSR), що висвітлюють героїчний подвиг пращурів – своїх земляків, рідних, односельчан.
Заходи, організовані на честь 65-ї річниці перемоги у Великій Вітчизнянії війні, дали змогу молоді заглибитись у славне історичне минуле нашого народу і ще раз замислитись про роль кожного громадянина у становленні та житті власної держави. Активність учнів у вшануванні пам'яті загиблих воїнів свідчить про належне патріотичне виховання нашої молоді!

1 2 3

© 2010-2019 ВПУ №34 м.Виноградів