25 березня 2019 Проведено зустріч з працівниками Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на тему: «Булінг: як розпознати та що робити».
Провідний фахівець із соціальної роботи Виноградівського РЦСССДМ Пунько К.В. розповіла учням училища що таке булінг та які його причини, роз’яснила присутнім, що необхідно робити, якщо стали жертвами або свідком булінгу.
Калінар Є.П. – фахівець із соціальної роботи ознайомила учнів із кримінальною відповідальністю за прояви булінгу. Під час зустрічі учні переглянули фото та відеоматеріали про булінг.

19 березня 2019 Учні училища, які проживають у гуртожитку разом із вихователями Ж.В.Губані та Т.В.Бабіля в рамках проведення акції "Посади дерево" висадили на території закладу освіти 50 саджанців дерев.

19 лютого 2019 Проведено відкриту виховну годину на тему: ,,Афганістан це рана, яка не перестає боліти’’.
Класний керівник Данку Г.С. та учні групи ЕЛ-21згадалі про події, які відбувалися протягом 1979- 1989 років у Афганістані, переглянули фото та відеоматеріали присвячені Афганській війні.
Привітали Сані Ч.Б., учасника бойових дій , з 30 річницею виведення обмеженого контингенту з Афганістану.

15 лютого 2019 Проведено годину спілкування для учнів, які проживають у гуртожитку, з учасником бойових дій на території Афганістану Сані Ч.Б.
Вихователь гуртожитку Сані Ч.Б. розповів учням про афганську війну, звернув увагу на труднощі, які виникали під час проходження служби, про героїзм вояків обмеженого контингенту. У своєму виступі Чобо Бейлович також ознайомив учнів із бойовими діями, які відбувалися на території колишньої Чехословаччини.

11 лютого 2019 День безпечного Інтернету відзначають щороку у другий день другого тижня другого місяця. Цього року він відзначався 05 лютого і проходив під гаслом ,,Разом для найкращого Інтернету’’.
В рамках цього проекту в училищі проведено виховну годину на тему ,,Безпечний інтернет’’.
Майстер в/н Гусак Андріана Павлівна та учні групи ОКА-21 Довжанин Вікторія та Шандрук Світлана розповіли про небезпеки, які можуть спіткати в Інтернеті, використовуючи відео і презентації. Ознайомили учнів першого курсу з правилами безпечного поводження в мережі, а також з етикетом спілкування.
Майстер в/н додатково наголосила на тому, що безпека в спілкуванні у всесвітній мережі може зашкодити не лише кожному зокрема, але й сім’ї та друзям.
Таким чином подана інформація просто не могла залишити всіх байдужими.
Учні поспілкувалися, дізналися багато нового і не хотіли закінчення виховної години.

06 лютого 2019 Учні другого курсу професії "Обліковець. Касир (в банку). Адміністратор" відвідали Виноградівський дитячий будинок-інтернат. Вихованці дитячого будинку підготували для гостей концертну програму. Діти з особливими потребами заспівали Гімн дитячого будинку, українські народні та сучасні пісні, порадували запальним танцем. Показали свій талант наймолодші вихованці граючі закарпатські мелодії на музичних інструментах. У виконанні учнів училища Альони Комарівської та Світлани Шандрук прозвучали пісні та поезії. На завершення зустрічі створився дует. Альона Комарівська та вихованець дитячого будинку Іван Олаг виконали дитячий Гімн. Зворушлива зустріч не залишила байдужим нікого. Наші учні вирішили взяти шефство над вихованцями закладу. І вже чекають наступної зустрічі.

13 грудня 2018 В актовому залі училища проведено Андріївські вечорниці. З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим був день Андрія, 13 грудня, коли, за українським звичаєм, сільська молодь збиралася в одній хаті на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи там усілякі забави. Де панував неповторний дух жартів та веселих пісень, де лилися повноводною рікою мелодійна українська пісня, де парубки мірялися силою, а дівчата готували вареники, вишивали, ворожили, там проходили зимовими вечорами веселі українські вечорниці. Учні училища з метою відтворення обряду провели українські ,,вечорниці’’. Хлопці та дівчата ( Довжанин Е., Кляп Д., Тимофій Т., Копинець К., Щербан М., Гребенникова Ю., Семенов Ю., Керечанин В., Сабодиш М., Маркуш М., Осуський Е., Роман М.) в національному вбранні виконували народні пісні, приймали участь у веселих конкурсах, ворожили, коштували смачну калиту. Особливо до смаку присутнім були гарячі варенички та пиріжки, які дівчата приготували власноруч.

3 грудня 2018 року у конференц-залі училища відбулася зустріч учасників освітнього процесу з представниками Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й Виноградівського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Закарпатській області на тему «Актуальність проблеми насильства в Україні».
Перед учнями виступила Пунько Катерина Василівна, провідний фахівець із соціальної роботи ВРЦСССДМ. Вона розповіла про роботу Центру з жертвами насилля та заходи, які проводяться в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля».
Копча Вікторія Юріївна, фахівець із соціальної роботи, познайомила присутніх з алгоритмом роботи з постраждалими від насилля особами та про роботу мобільної групи швидкого реагування при надходженні тривожного сигналу.
Фахівець Виноградівського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Закарпатській області Герасиминець Надія Вікторівна розповіла про роботу відділу пробації з кривдниками, які вчиняють насилля.

05 листопада 2018 Проведено робочу нараду з класними керівниками та майстрами виробничого навчання.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Міндак С.О. проаналізувала стан відвідування навчальних занять, розглянули графік проведення відкритих виховних заходів у листопаді та проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".

Міндак С.О. ознайомила педагогічний колектив з листом Міністерства освіти і науки України "Про перелік діагностичних методик щодо виявлення та протидії домашньому насильству відносно дітей", довела до відому присутніх лист Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо випадків оприлюднення персональних даних учасників освітнього процесу на веб-сайтах закладів загальної середньої освіти.

4 жовтня 2018 В актовому залі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Директор училища Гнатківський В.П. привітав колектив з професійним святом. Учні груп СЛ-11, ОКА-21, та ОКА-31 підготували святкову програму.

03 вересня 2018 року Урочистості з нагоди Дня знань розпочалися зі святкової лінійки. Учнів училища та педагогичний колектив з початком нового навчального року привітав директор училища Гнатківський Володимир Петрович. Слова вітання лунали від класного керівника групи Б-11 Шуберт А.В., майстра виробничого навчання групи ТМ-11 Богдан С.С. Від імені батьків першокурсників привітала мама учня першого курсу -Естінко Н.Г. Музичні вітання подарували учням учасники художньої самодіяльності.

Перший урок на тему "Хай буде мир у рідній Україні" провели класні керівники Вереш Г.А. та Шуберт А.В.

18 травня 2018 З нагоди  Дня вишиванки в бібліотеці ВПУ № 34 проведено літературне свято ,,Вишиванка-скарбниця українського народу”. Метою його було домогтися глибокого осмислення учнями значення вишивки в житті українського народу; вироблення духовної потреби берегти її як сімейний скарб, як оберіг; розширення знання про символізм вишитого рушника та сорочки; виховання любові до праці майстринь-вишивальниць.
Одягнімо, друже, вишиванки
- Наш чарівний український стрій.
Не для когось, не для забаганки,
А для себе, вірний друже мій.
Одягнімо вишиванки, друже,
Як одвічний предків талісман.
Хай не буде серед насбайдужих
І один в нас буде отаман.
Одягнімо в свята і неділі,
В будень, за потреби, одягнім
І відчуєм - вороги безсилі
Зруйнувати український дім.
Одягнімо вишиванки, друже,
Хай побачить українців світ
- Молодих, відважних, дужих,
У єднанні на сто тисяч літ.
Детальніше …

12 березня 2018 Традиційно в навчальному закладі проведено конкурс ,,Воскресни, писанко!’’ Навчальні групи училища представили на конкурс писанки, мальованки, дряпанки, традиційні писанки виконані у техніці розспису воском, квіллінг, прикрашені бісером . Перше місце зайняли учні групи ОКА-21, друге місце в учнів групи ОКА-11, трете місце поділили учні групи СЛ-11 та Б-11.

 

15 лютого 2018 В бібліотеці училища проведено урок мужності присвячений 29 річниці виводу радянських військ з Афганістану. Учні груп ОКА - 21 та СЛ - 31 згадали про історичні події того часу, переглянули відеоматеріали. Перед учнями виступив ветеран афганської війни вихователь гуртожитку Сані Чобо Бейлович.

14 лютого 2018 В гуртожитку училища проведено виставку учнівських робіт на найкращу валентинку. Перше місце серед хлопців зайняв учень групи ТУ ОП Попович В.,

13 лютого 2018 У Виноградівській районній бібліотеці за участю учні, які проживають в гуртожитку ВПУ №34 м. виноградів, проведено вечір відпочинкудо Дня святого Валентина. Учні групи СЛ - 31 Поп В., ЕЛ - 31 Атал Д., СЛ - 21 Бедей В. та ОКА - 21 Щербан М. прийняли участь у конкурсі "Кохання з першого погляду". Переможцями конкурсу стали Бедей Василь та Щербан Мирослава. Для учасників вечора виступив відомий виноградівський гурт "Чаламада".

29 січня 2018 Вихователями гуртожитку Губані Ж.В. та Бабіля Т.В. проведено годину спілкування до 100 річниці Бою під Крутами.

28 грудня 2017 В актовому залі училища відбувся святковий концерт до 33 річниці училища та новорічно-різдвяних свят. Директор училища В.П.Гнатківський привітав педагогічний та учнівський колектив з прийдешніми святами. Учасники гуртка художньої самодіяльності представили глядачам різдвяні колядки, новорічні пісні та запальні танці.

01 грудня 2017 В гуртожитку училища медсестрою Вереш О.В. проведено лекцію до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом.

27 листопада 2017 Відбувся святковий концерт до Дня першокурсника. Учні першого курсу підготували концертну програму. Учні групи ТУ-ОП у сценках ознайомили присутніх з життям сучасних учнів, традиційно виконали вальс. Учні групи Б-11 підготували сучасний танець, а В.Шанта під акомпонімент гитари виконав пісню ,,Дитинсто. Учні групи ОКА-11 та ТМ-11 виконали пісні ,,Україна - це я, Україна – це ти”, ,,Це моя земля. Це моя країна”. Привітали першокурсників учні другого курсу М.Лемак та М.Деметер.

24 листопада 2017 В гуртожитку училища проведено урок-реквієм ,,Голодомор 1932-1933 років”. Учні згадали історичні факти тих подій, читали вірші. Переглянули відеоматеріали. Учні, які проживають у гуртожитку приєдналися до акції Засвіти свічку памяти.

9 листопада 2017. День української писемності та мови. На знак вшанування пам`яті "батька української історії і письменства"  Преподобного Нестора Літописця, великих просвітителів слов’ян – братів Кирила та Мефодія, великого мецената П. Яцика в конференц-залі училища проведена виховна година під керівництвом викладача української мови Густи Т.М. Учні гр. ОКА-11 збагатили знання  присутніх про розвиток української мови, її історію, традиції, дізнались багато цікавого про визначних діячів української словесності. На завершення свята  викладач подарувала виступаючим «Абетку побажань», а присутнім побажала

Читати до болю знайомі рядки,
Вклонятися кожному слову.
Кров’ю кляніться нести у віки
Свою материнськую мову!..

29 вересня 2017 Учні групи ОКА - 11 привітали з професійним святом колектив навчального закладу. У святковому концерті прозвучали пісні у виконанні Н. Зихор - група ОКА - 21, В.Філай - група Б - 21, М. Деметра - група Б - 21, А. Заріцкі - група ОКА - 11.

11 квітня 2017 За ініціативою викладача предмету «Захист Вітчизни» Жиленко В.М та майстрів виробничого навчання групи ОКА-31 Чейпеш В.Я та Лихтей К.В учні училища відвідали дитяче відділення № 1 Виноградівської РЛ де завідувачка  відділення Киритів Л.Т, ознайомила присутніх з роботою відділення. Учні  спільно з волонтерами іноземцями проводили роботу з покинутими дітками, які залишилися без батьківського піклування, принесли їм гостинці та подаруночки.

20 лютого 2017 З нагоди Дня пам’яті Небесної сотні проведено відкриту виховну годину.Майстри виробничого навчання  групи ТУ – ОП Лацканич Л.В. та Брич І.Д. розповіли учням про події які відбувалися на майдані Незалежності під час революції Гідності у лютому 2014 року. Учні переглянули відео сюжети про події того часу,  прочитали вірші присвячені героям Небесної сотні, прослухали пісні. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять погиблих та засвітили свічки пам’яті.
Учні  поклали квіти до меморіальної дошки  випускникам училища загиблим в АТО.

14 лютого 2017 В гуртожитку училища традиційно проведено виставку учнівських робіт ,,Найкраща валентинка ’’.  Журі відзначило  кращі роботи учнів: ,, 101 бажання ’’, Іван Цупра ,, Два серця ’’ Мар’яна Попович, ,, Дерево бажань’’ Мар’яна Слепко.  
За ініціативою учнівської ради проведено вечір відпочинку.

23 лютого 2015 проведено виховну годину "Ти наше диво калинове, кохана українська мово", присвячену Міжнародному дню рідної мови, мови української, що є одним з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ. Це саме той інструмент, який єднає людей однієї нації, робить їх єдиним цілим. Про значення мови у житті народу та в житті окремо взятої людини розповідали учні груп ЕЛ 21 (кл. керівник Густа Т.М.) та гр. ОК -31 (кл. керівник Вереш Г.А.). У виконанні учнів третього курсу Марійки Старости та Тетяни Козиревої лунали  пісні "Це моя Україна","Рідна мова". Наприкінці свята класні керівники подарували учням сувеніри.
Вітаємо усіх з цим святом, і бажаємо ніколи не забувати рідної мови, нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя всім, добра, нових здобутків в ім’я України.

10 лютого 2015 Учні, які проживають в гуртожитку готуються до виставки "Найкраща Велентинка".

29 січня 2015 В гуртожитку училища проведено усний журнал "Крути - наша пам'ять".

01 жовтня 2014 В гуртожитку училища проведено годину спілкування присвячену Міжнародному Дню ветеранів.

22 вересня 2014 На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації про відзначення Дня партизанської слави в навчальному закладі проведено радіо лінійку: «Партизанський рух на Закарпатті».

20 вересня 2014 З нагоди Міжнародного дня миру проведено урок мужності в групі ОК-21. Членами учнівського самоврядування підготовлені презентації та виставка плакатів.

 

 

15 вересня 2014 Радою учнівського самоврядуванням розглянуто і затверджено річний план виховної роботи  на 2014-2015 н.р.


21 лютого 2014 Мова – це той інструмент, який об’єднує націю у єдине ціле, в один народ. Вона дорога кожному з нас. Рідною мовою ми вимовляємо наші перші слова і найкраще висловлюємо наші думки. Вона є базою, на якій усі люди розвивають свою особистість з моменту свого першого вдиху, і вона є тим, що підтримує нас протягом усього життя. Мова є засобом навчати повазі до самого себе, до своєї історії, до своєї культури і, головне, до інших людей з усіма їхніми особливостями. Рідна мова – це мова батька й мами, це мова народу, це мова серця. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. Про це йшла мова під час літературно-музичної композиції ,,Мова-духовний скарб нації’’, яку підготувала і провела разом з учнями бібліотечної ради завідуюча бібліотеки Телеп’янович Т.І. Піднесеного настрою надали присутнім виконання пісні ,,Як у нас на Україні’’  Н. Бучинської ученицею групи  ОК-11 Іванки Попович, показ презентацій та перегляд відеокліпів про рідну мову. Учні: Горох Микола з групи ЕЛ-11, Полянський Віктор з групи СЛ-11 та Кайло Ганна з групи ОК-11 продекламували свої власні вірші.Гості свята: керівник літературно-мистецького об’єднання ,, Диво моє, калинове ”Марія Конкіна-Селехман, І.П. Говбан – поет Виноградівщини  та Тарнавська С.М. - зачитали поезії про Україну, мову.В рамках заходу влаштовано книжкову виставку «Мова в житті людини».

15 лютого 2014 Кожного року ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, зокрема в Афганістані.  Його ще називають скорботним Днем пам'яті воїнів-афганців. Тяжка доля випала нашим співвітчизникам, яким із 1979 до 1989 року судилося відчути на собі, що таке війна в Афганістані, віддати своє здоров'я, а інколи й життя на невідомій їм землі. До 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану у бібліотеці  проведений вечір-реквієм ,,Війна в Афганістані — трагедія і звитяга ’’. Учасники заходу мали можливість думками перенестися в ті часи, проникнути ся духом історичних подій, переглядаючи фрагменти документальних фільмів, відео кліпи, відео презентації, слухаючи розповіді очевидців. Організаторами заходу були: майстер виробничого навчання Брич І.Д., завідуюча бібліотеки Телеп’янович Т.І.

 

ПЛАН ЗАХОДІВ ВПУ №34 м.Виноградів з підготовки та відзначення 200-річчя ювілею Тараса Григоровича Шевченка

 

20 січня 2014 З нагоди Дня Соборності України був проведений круглий стіл ,,День Соборності України ’’, який розпочав викладач історії Кобаль П.П. словами В.Липинського ,,Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути ’’.Метою заходу було ознайомити учнів з історичною хронікою боротьби українського народу за незалежність, державотворення, розкрити її значення, виховувати патріотичні почуття, почуття національної гідності, любов до рідної землі. Захід супроводжувався показом слайдів, документальним відеороликом, відео кліпами. У читальному залі була оформлена книжкова виставка ,,День Соборності ’’.

18  листопада 2013 З нагоди Міжнародного Дня студента в училищі відбувся День учнівського самоврядування, концертна программа до Дня першокурсника та вечір відпочинку.
Члени учнівської ради виконували обов’язки дирекції училища, викладачів та всього персоналу. Робочий день розпочався з урочистої лінійки.Дублер директора училища (Алексик Степан) привітав всіх присутніх зі святом, представив учнів, які будуть виконувати роль  адміністрації, ознайомив з планом роботи на день. Після лінійки відбулася робоча нарада, на якій за наказом “директора”  було відкореговано  та затверджено тимчасовий розклад уроків (уроки проводили учні) “Заступники директора з  навчальної та навчально-виховної роботи” перевірили присутність учнів на уроках, готовність “викладачів та майстрів виробничого навчання” до занять. Дублерами завідуючого гуртожитком та медичної сестри здійснено контроль санітарного стану в кімнатах гуртожитку. “Методист” провів чергове заняття Школи молодого педагога. Під час виховної години в актовій залі першокурсники взяли участь у тематичній концертній програмі, на якій був присутній завідуючий сектором опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей Виноградівської РДА Січ В.В. День самоврядування закінчився підсумковою нарадою адміністрації училища та дублерів, де учні прозвітували про пророблену роботу та внесли пропозиції  щодо покращення організації навчально-виховного процесу. Свято першокурсника завершилося вечором відпочинку. 24 травня 2013 У 2013 році виповнюється 1150 років із того часу, як Кирилом-Костянтином було засновано слов’янську писемність. Про першовчителів Кирила і Мефодія, які здійснили переклад богослужебних книг із грецької мови на слов’янську та поширили християнське вчення, у бібліотеці училища було випущено експрес-інформацію.
Під час проведення бібліотечного уроку ,,Пером написана мудрість’’ бібліотекарі розповіли про двадцятирічну просвітницьку діяльність рівноапостольних і їх учнів, які  підняли освіту і спільну культуру слов’янських народів на високий щабель, заклавши тим самим основи церковнослов’янської писемності, фундамент усіх слов`янських літератур.

20 травня 2013 Проведено День здоров’я. Учні училища разом з класними керівниками та майстрами виробничого навчання приймали участь у ,,Веселих стартах’’.  Змагалися збірні команди учнів І курсу, ІІ курсу та груп ТУ у наступних конкурсах: біг з перешкодами, біг з тенісними м’ячами, конкурс з елементами гри у флорбол, конкурс на влучність з баскетбольним м’ячем, перетягування канату та інші. Активно підтримували своїх друзів вболівальники. Перемогу здобула збірна команді учнів ІІ курсу, друге місце вибороли учні груп ТУ, трете місце у першокурсників. Цікаво пройшли змагання з волейболу між учнями та майстрами виробничого навчання, де перемогла ,,дружба’’. Веселого настрою додавали учасники художньої самодіяльності.

З 13 травня по 17 травня відбувся «тиждень психології», практичним психологом проведено  такі види роботи діагностична (профорієнтаційна методики Дж.Холланда та Диференційно – діагностичний запитальник серед учнів ІІ – го курсу та ІІІ – го курсу ОК та ЕЛ), на визначення соціальної спрямованості особистості учнів. Також проведено 5 заняття корекційно – розвивальної програми з обдарованими учнями групи ЕЛ,  проведено з учнями ІІІ – го групи ОК тренінгове заняття по професійному самовизначенню на тему «Хочу+Можу+Треба – правильний вибір професії», проводилися профорієнтаційні консультування групові та індивідуальні. З учнями груп ОК та СК проведена просвітницька робота – зустріч з дітьми – сиротами та важкохворими у дитячому відділення Виноградівської РЛ.

29 квітня 265 років тому (1648)  Богдана Хмельницького обрано гетьманом України. З цієї нагоди у бібліотеці було проведено історичний екскурс ,,Людина, що створила епоху’’, організаторами якого були: зав. бібліотекою Телеп’янович Т.І. та  бібліотекар - Шуба О. В.
Присутні в читальному залі дізналися про гетьмана України, досвідченого воїна і  дипломата, визначного державного діяча, одного із найосвіченіших людей свого часу. Ніхто так, як він, не зумів зрозуміти прагнення українського народу до волі, щастя і справедливості. Саме з Богданом пов'язане становлення української держави, формування української нації. Це були  перші кроки до незалежної України.
Переглядаючи відеофільм учні перенеслися в часи козаччини, прослухали легенди та пісні про людину залізної волі, мужності та характеру.
Важко знайти у літературі постать, про яку написано так багато книжок та складено пісень. Про це свідчить і оформлена тематична книжкова виставка ,,Славетний гетьман України’’.

26 квітня 2013 Чорнобиль… Тепер це слово знає весь світ. Двадцять сім років минуло від тоді, а пам'ять наша зберігає все до найменших подробиць. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсмертя, це пам’ять, це наш нестерпний біль.
Літературний форум ,,Страшні слова, коли вони мовчать’’ розпочався піснею на слова Л. Костенко. Ведучі - члени бібліотечної ради ознайомили учнів з трагічною сторінкою нашої історії, розповіли про жахіття і проблеми Чорнобиля, патріотизм та героїчний  подвиг людей, які знайшли відгук у серцях і творах українських письменників. Осмислити катастрофу, розкрити правду про події, перейнятися людським болем, людськими стражданнями допомагає література про Чорнобильську трагедію. Частина її була представлена  на виставці-реквієм ,,Біль і тривоги Чорнобиля’’. Творча молодь училища (Лендєл Михайло – СК-31, Корпош Володимир – ОК-32, Полянський Віктор – СЛ-11, Вереш Андрій – ОК-11) зачитала міні-твори та власні поезії, присвячені цій темі.
Під звуки метроному хвилиною мовчання присутні віддали шану тим, хто жертвуючи своїм здоров’ям, боровся із таким величезним лихом усього людства. Безлюдне, напівзруйноване місто-привид, поспіхом залишене мешканцями, змогли побачити учні з відеофільму ,,Зона відчуження’’, що показав масштабність Чорнобильської трагедії.
Захід проведено в рамках Тижня книги бібліотекарями та викладачами-філологами.


25 квітня 2013 Бібліотекар Шуба О. В. разом з учнями груп ОК-21 та СЛ-11 здійснили віртуальну
подорождо пам’ятних місць присвя- чених Книзі та пам’ятникам літературних героїв під назвою ,,Книги - невід’ємна частина нашого життя’’,  ознайомила їх  із висловами  видатних людей про книгу.
Вікторину ,,Відгадай героя і назви його Батьківщину’’ провела   зав. бібліотекою Телеп’янович Т. І.. Учні висловлювали свою думку чи корисно читати книги, наводили ряд переконливих фактів, які свідчать, що книги читати корисно.
Вікторина була не тільки розважальною але і пізнавальною. Учні проявили свою винахідливість, кмітливість, показали знання літератури.

24 квітня 2013 Сьогодні ми віддаємо глибоку шану людині з великої букви, з чистою душею і світлим розумом, великому гуманісту-просвітителю, вірному сину свого народу, педагогу         та видатній культурно-історичній особистості Закарпаття - О.В. Духновичу.     
З  нагоди відзначення 210-річчя від дня його народження було проведено літературну годину на тему: ,,Карпатський будитель’’, що супроводжувалася мультимедійною презентацією. Метою заходу було вивчення далекого минулого рідного краю, виховати в молоді почуття пошани до своїх предків, любові до рідної землі і національної гідності.
Підготували та  провели літературну годину бібліотекарі, та члени бібліотечної ради.

23 квітня 2013 Бібліотекар Шуба О. В. провела радіо лінійку, присвячену Всесвітньому  дню книги і авторського права. Учні почули  цікаву інформацію про книги та прослухали пісні-заклик: ,,Читайте !’’, ,,Читай мій друг’’.

22 квітня 2013 ,,Той, хто читає щось, вже набагато вищий від того, хто нічого не читає”, такими словами розпочала радіорекламу зав. бібліотекою Телеп’янович Т.І., яка зробила оголошення про початок Тижня книги ,,Сила, що рухає світом’’ та запропонувала учням взяти активну участь у всіх заходах.
Цього дня у бібліотеці було проведено літературно-тематичний вечір ,,Великий князь Ярослав Мудрий’’ організаторами якого були бібліотекарі. Ведучі – члени бібліотечної ради, розповіли про мудрого правителя, чудового політика, віртуозного дипломата, найосвіченішого князя  Київської Русі, цінителя книги. З перегляду відеофільму ,,Таємниця Межигір’я ’’ учні дізналися про таємниці бібліотеки Ярослава Мудрого.9 квітня 2013 Як це не дивно, але навіть на 22-му році незалежності України в тіні залишається багато імен визначних особистостей, справжніх патріотів, які зробили значний внесок у культурну спадщину нашої країни. До таких постатей, про яких мало знають, але якими варто пишатися, належить американська співачка українського походження Квітка Цісик. Її унікальний голос відомий на весь світ, пісню в її виконанні було номіновано на ,,Оскар’’, її музичний альбом - збірку українських народних пісень - номінували на ,,Греммі’’... Але найголовніше - ця людина популяризувала українську пісню у світі та навіть не знала, як вона популярна на Україні. Її називали ,,Голосом Америки та Душею України’’.
До вшанування пам’яті співачки бібліотекарями Телеп’янович Т. І., Шуба О. був проведений літературно-музичний автобіографічний вечір ,,Журба і пісня Квітки Цісик’’. Присутні мали змогу переглянути перші відео кліпи англомовних пісень вокалістки, звучали легендарні ,,Я піду в далекі гори’’, ,,Черемшина’’, ,,Два кольори’’  та інші твори. Розповіді бібліотекарів супроводжували слайди зі світлинами співачки. Аби глибше зрозуміти особистість Квітки Цісик, присутнім демонстрували фрагмент інтерв’ю зі співачкою, записаний Олександром Горностаєм. А перегляд документального фільму ,,Квітка. Голос в єдиному екземплярі’’, дав можливість представити глядачам історію дивовижної жінки - співачки Квітки Цісик, творчість якої стала знаковим явищем для мільйонів людей у нашій країні та в усьому світі, які відчувають себе українцями не лише за громадянством, але й за духовною та культурною приналежністю. Надзвичайно талановита з прекрасним, мелодійним голосом, дуже гарна та щира людина, Квітка Цісик, назавжди залишиться в серцях українців !!!

 

 

1 2 3

© 2010-2019 ВПУ №34 м.Виноградів