16 травня на базі Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії перукар (перукар-модельєр), в якому брали участь вісім учасників з Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету, Хустського та Мукачівського Виконання практичного завдання професійних ліцеїв сфери послуг, Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів.
Програма конкурсу передбачала виконання завдань теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань зі спеціальних дисциплін та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері.
Практичний тур відповідав кваліфікаційним вимогам перукаря 2 класу і передбачав виконання фантазійної зачіски з довгого волосся на своїй моделі. Усі учасники успішно виконали теоретичні та практичні завдання, продемонструвавши естетичний смак, майстерність при виконанні складних зачісок, вміння застосовувати отримані знання при виконанні конкурсних завдань. Роботи конкурсантів оцінювало компетентне журі, очолюване незалежним головою – Максимович І.О., директором СКПП „Янтар”.
За результатами конкурсу та на підставі рішення журі II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії перукар (перукар-модельєр):
І місце – Гелатічова Галина, учениця Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ набрала 91 балів із 95 можливих;
ІІ місце – Гойду Рената, учениця Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ набрала 80 балів;
ІІІ місце – Боджа Дарина, учениця Хустського професійного ліцею сфери послуг набрала 77,5 балів.
Бажаємо переможцям та усім учасникам конкурсу творчих успіхів і натхнення у подальшому професійному зростанні.

9 травня
З  7 по 9 травня у ВПУ №34  були проведені заходи, присвячені  67-й  річниці Перемоги. Викладач предмету «Захист Вітчизни» Жиленко В.М. організував змагання зі стрільби з пневматичної  гвинтівки,  виставку плакатів, репродукцій, на яких висвітлені основні події Великої Вітчизняної війни та внесок українців у перемогу над фашизмом. Учні готували реферати з тем: «Українські міста-герої», «Жінки-медики на фронтах Великої Вітчизняної війни», «Медалі та ордени СРСР, якими нагороджувалися військовослужбовці під час ВВв», «Українці – легендарні герої народної війни», «Партизанський рух на Україні у 1941-1944 рр.» Сьомого  травня проведено урок-реквієм «Це потрібно не мертвим, це потрібно живим». А 9 травня педпрацівники та учні училища прийняли участь у покладанні квітів до стіни розстрілу партизанів 24 жовтня 1944 року, в мітингу, присвяченому вшануванню пам’яті загиблих в роки Великої Вітчизняної війни та святковому концерті. Честь покласти квіти до пам’ятника мали учні училища Евеліна Штефан та Едуард Романченко.

18 травня
Напередодні святкування 67-ї річниці Дня Перемоги  у читальному залі бібліотеки училища  пройшов урок мужності «Тих днів не змовкне слава» та оформлена книжкова виставка  «Постійність пам’яті» про роки війни.
Після розповіді провідного бібліотекаря Телеп’янович Т.І. про найважливіші віхи війни юнаки та дівчата першого і другого курсів мали змогу послухати пісні й вірші, народжені в окопах війни за 1418 днів і ночей, крізь які довелося пройти нашим батькам, дідам і прадідам. 27 мільйонів людських життів стали жертвою війни, щоб повернути мир і спокій, безхмарне небо і щасливий сміх дітвори. Виконувались пісні: «Эх, дороги», «Русское поле», «В лесу прифронтовом», «Землянка», «Синий платочек», «Катюша», «Смуглянка», «Ехал я из Берлина», «День Победы», а учні підспівували їх.

Захоплюючою була розповідь Марії Селехман-Конкіної - керівника літературно-мистецького об’єднання «Диво моє, калинове»  про повітряного стрілка Івана Соломіна, який загинув при визволенні Закарпаття і похований в с. Олешник. Його іменем названа одна  з  вулиць села. «Шанувати пам’ять і виявляти постійну турботу про ветеранів - наш з вами священний обов’язок»,- такими словами закінчився урок мужності.

7 травня. Двічі на рік приїжджає в рідне село Олешник, що на Виноградівщині талановита поетеса Надія Михайлівна Любка, яка на даний час проживає в селі Сичавка на Одещині.  Цього разу зустріч з творцем щасливого життя  відбулася в бібліотеці ВПУ № 34 м. Виноградів. Надія Михайлівна презентувала дві свої збірки «Благословляю я життя» (2008 р.) та «Під священним покровом» (2012 р.).
1Її твори сповнені щирою романтикою, любов’ю до життя, мудрістю і спостережливістю. Поетеса  не тільки декламувала, а й проспівала декілька пісень на свої вірші учням гр. ОК-22 та СЛ-11, які були присутні на зустрічі. Поетеса зачарувала всіх присутніх багатством слова, всіма його можливими й неможливими гранями. Сімнадцять її поезій, які покладено на музику, займали призові місця на конкурсах пісні.
На згадку про зустріч Надія Любка подарувала бібліотеці та юним шанувальникам поезії власні збірочки.
Організували й провели вечір-зустріч з мисткинею Надією Михайлівною Любкою на тему: «…Безмежним щастям, як добром, яким наповнена по вінця, спішу ділитись..» провідний бібліотекар Тетяна Телеп’янович та  керівник літературно-мистецького об’єднання «Диво моє, калинове» Марія Селехман-Конкіна. 

5 травня.
12

.

.

.

.

.

Весна приносить в душі тепло і радість, а разом з тим приємні клопоти. Люди після зими виходять на вулиці, щоб привести в порядок присадибні ділянки, подвір’я. Не байдужі до довкілля і наші учні. Вже в березні кинули клич провести санітарну очистку території училища, висадити березову алею біля гуртожитку,  підсадити сакури, привести в порядок газони, клумби. Не залишилися байдужими і до акції міської ради «Ми за чисте довкілля» Два дні учні працювали на закріпленій території – від училища до постаменту Божої Матері. А 5-го травня дружно вийшли на суботник.

23 квітня 2012 Відповідно до статей 6, 27, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»  випускники Вищого професійного училища №34 м. Виноградів на навчальному стрільбищі  «Крива» виконали початкову вправу стрільби із автомата АК-74. До ведення вогню з автомата були залучені 120 третьокурсників.  Офіцери  військової частини А-0332 організували навчальні місця:

  1. порядок прицілювання із автомата;
  2. розбирання та складання автомата;
  3. визначення відстані до стрільби;
  4. заходи безпеки при стрільбі.

При виконанні вправ  стрільби учні отримали практичні навички з питань:

  1. спостереження за полем бою;
  2. вибір цілі і визначення відстані до неї;
  3. ведення одиночного вогню та чергами.

Початкову вправу стрільби з автомата виконали майстри виробничого навчання випускних груп та дівчата, які виявили бажання.

.

З 23-го по 28 квітня 2012 в училищі проходив Тиждень книги.
«Оживе Україна
Коли допоможемо книзі,
Всіх огорне вона задешевним теплом.
Будуть люди сильніше незламної криці,
Не грошима багаті – вселюдським добром.»
Такими  словами розпочався Тиждень книги у ВПУ № 34 організатором якого є провідний бібліотекар Телепянович Т.І. та члени Бібліотечної ради.
23 квітня була проведена радіореклама.


24.04.12 відбулась зустріч з поетами Виноградівщини. Молода поетеса з смт. Королево Роман Оксана Іванівна зачитувала вірші з власної збірки «На березі мрії». Її поезії світлі і сонячні, пронизані ніжністю, любов’ю. Говбан Іван Петрович ознайомив учнів з новими віршами, один з яких був присвячений русинам. Селехман-Конкіна Марія Андріївна декламувала вірші молодих поетів. На закінчення провідний бібліотекар подякувала гостям за подаровані збірки, а учнів запросила брати активну участь у конкурсах.
25 та 26 квітня учні брали участь у конкурсі на краще декламування поезії, відповідали на літературне лото, бібліотечну діагностику, роздуми про книгу. Переможців конкурсу було нагороджено цінними подарунками.


 27.04.12р. у читальному залі бібліотеки проходив «Турнір ерудитів».Змагались між собою команди «Книголюб» і  «Кругозір». Гра була не тільки розважальною але і пізнавальною. Учні змогли гарно відпочити, проявити свою винахідливість, ерудицію, знання з літератури, терміни пов’язані з  бібліотекою.
Команду «Книголюб» за перемогу у грі було нагороджено грамотою «Ерудит училища».  За активну участь у турнірі учасники команд отримали солодкі призи.

.

.

 

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
© 2010-2019 ВПУ №34 м.Виноградів