12-16 листопада 2012 В училищі пройшов тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого було проведено цикл масових заходів, а саме: тематична виховна година, круглий стіл, конкурс на кращого знавця правил безпеки дорожнього руху, тематична лінійка. На завершення в актовому залі училища була організована зустріч учнівського колективу з начальником ВДАІ та АТІ з обслуговування Виноградівського району Штефанюком В.О., на якій він розповів про актуальні проблеми безпеки дорожнього руху.

 

15 листопада 2012 Відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників із професій сфери послуг з теми: "Формування професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників сфери послуг". Учасники відвідали та обговорили фрагмент відкритого уроку виробничого навчання з професії перукар (перукар-модельєр), який провела майстер виробничого навчання Любка О.Ю.; взяли участь у навчально-практичному семінарі із основної теми секції.

zoomzoom

14 листопада 2012 Учні, майстри виробничого навчання, викладачі училища прийняли участь в акції благоустрою. Проводилося прибирання прилеглої території, узбіччя автошляху та вирубка дикої порослі.

11 листопада 2012 В актовому залі училища пройшли загальнібатьківські збори учнів першого курсу та групТУ. Директор  училища Гнатківський В.П.  у своєму виступі висловив впевненість в тому, що педагогічний колектив робить все можливе для того,  щоб учні мали змогу комфортно почувати себе у стінах закладу, у повній мірі отримувати знання, оволодівати професійними навиками, а також  реалізовувати свої творчі здібності.  
Класні керівники та майстри виробничого навчання на класних зборах більш детально охарактеризували кожного учня своєї групи, проаналізували  поведінку, відвідування уроків виробничого та теоретичного навчання, успішність. Звернули особливу увагу на проходження учнями виробничої практики на підприємствах. Також  було обрано батьківський комітет першого курсу, а на завершення учні підготували для батьків концерт.

9 листопада 2012 у ВПУ №34 відбулося «Свято українського слова» до Дня писемності та мови, а також проведено цикл масових заходів:

  1. Оформлена тематична полиця «Мова - духовний скарб нації». (Бібліотекарі Телеп’янович Т.І та Шуба О.В., члени бібліотечної ради)
  2.  Організовано перегляд кінофільму «Іван Франко» (викладачі Густа Т.М., Вереш Г.А.)
  3. Випущена експрес-інформація «Мова – це глибина тисячоліть» (Бібліотекарі.)
  4. Оформлена стіннівка «Калейдоскоп крилатих висловів про мову» (Провідний бібліотекар Телеп’янович Т.І.)
  5. Проведена радіореклама «Свято українського слова» (Викладач Густа Т.М.)
  6. Написані учнями твори-роздуми на тему "Здрастуй, Слово, Українська Мово!" (Викладачі української мови та літератури).

Це свято проходило під керівництвом Густа Т.М. - керівника методкомісії гуманітарних дисциплін та Телеп’янович Т.І. - провідного бібліотекаря.  Активну участь у проведенні заходів взяли викладачі-філологи Вереш Г.А., Коломій Н.М. та учні першого курсу груп ОК – 11, ТМ – 11, СЛ – 11.

31 жовтня 2012 відбулося засідання ради по профілактиці правопорушень. На засіданні були присутні представники кримінальної міліції у справах дітей Виноградівського РВ УМВС України в Закарпатській області оперуповноважені В.Савко та В.Потокі.
Розглядалися питання контролю за дотриманням учнями навчальної дисципліни та пропусків навчальних занять без поважних причин.
Проведено профілактичні бесіди з учнями, які мають багато пропусків уроків. Батьків вищевказаних учнів попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. Наступного тижня для “зразкових учнів” буде проведено екскурсію до районного відділу внутрішніх справ та ізолятору тимчасового тримання.

29 жовтня 2012 Літературно-біографічну композицію на тему: “Україна і Верховина – два крила любові Петра Скунця” розпочала завідуюча бібліотеки Телеп’янович Т.І., яка розповіла про великий вклад поета в українську літературу. Учні групи ОК-11- Козирєва Т., Воринка А., Кешеля К., Палько І., та ОК-21- Микита Д., Улич Є., Магочій Т. (члени бібліотечної ради), які виступили в ролях біографів, літературознавців та літературних критиків, ознайомили учнів із сторінками біографії та творчості нашого славетного земляка. Заглибитися у красу і велич рідного краю, пройти стежками Міжгірщини - батьківщини поета присутнім допоміг відеофільм. Бібліотекар Шуба О.В. ознайомила учнів із збірками поезій Петра Скунця представлених на книжковій виставці “Я в землю впав. Воскресну як горіх”.

22 жовтня 2012 В бібліотеці був проведений урок-пам’яті на тему: “Героїчними сторінками Закарпаття”:
І сторінка “Карпатська Україна”
ІІ сторінка “Партизанський рух та визволення Закарпаття”
ІІІ сторінка “Спогади ветеранів”
ІV сторінка “Возз’єднання Закарпаття з Україною”
Викладач історії Кобаль П. П. розповів про трагічну долю Карпатської України, героїчну боротьбу січових стрільців про окупацію Закарпаття угорськими військами та визволення нашого краю від фашистських окупантів, підкреслив, що визволення Закарпаття поклало початок возз'єднання з Україною.


Учні групи ОК-21 взяли активну участь у проведенні уроку-пам’яті. Присутні переглянули  історичний  фільм “Закарпаття - 1939 р.”.  На масо- вому заході виступив ветеран Великої Вітчизняної війни, наш земляк - Цільо П.Ю.,а також громадський діяч м. Виноградів Селехман М.А.
Бібліотекарями була оформлена тематична книжкова виставка  ,,Дорогами визволення Закарпаття” та проведено бібліографічний огляд літератури.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Міндак С.О.  відмітила, що пам'ять про колишніх фронтовиків живе в наших серцях. Вона увічнена в пам’ятниках, обелісках, монументах. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих на війні хвилиною мовчання.

18 жовтня 2012 відбулося засідання методичної комісії класних керівників. Розглядалося питання “Особистісно-орієнтований підхід та його принципи у працях великих педагогів”. З презентацією виступила Данкова Т.М., яка звернула особливу увагу на висвітлення  вищевказаного питання у працях В.О.Сухомлинського, І.Д.Беха, Я.Ф.Чепіги. Педагоги розглянули питання щодо організації наставництва за молодими майстрами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 жовтня 2012  З метою збагачення  знань учнів про історію українського народу, про початок козаччини в Україні, заснування Запорозької Січі та виховання любові до Батьківщини, гордості за українську націю в бібліотеці училища було проведено усний журнал на тему: ,,Козацька сила та слава”.

Викладач предмету ,,Захист Вітчизни” В.М.Жиленко ознайомив присутніх з історією виникнення козацтва та відмітив, що для українського народу козаки-запорожці були й залишаються уособленням кращих людських якостей і виразником незламного національного духу, прикладом для наступних борців за незалежність України.


Феномену козацтва, його внеску в розбудову української державності була присвячена тематична книжкова виставка ,,Україна – земля козацька…”

Масовий захід провели бібліотекарі: Телеп’янович Т. І. та Шуба О. В., а допомагали їм члени бібліотечної ради. Їх виступи супроводжувалися мультимедійною презентацією.

12 жовтня 2012  Відбувся урок виробничого навчання в групі Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва другого курсу.  Майстри виробничого навчання Богдан С.С. Попович В.В. Юричко В.І., та учні виконували "оранку" училищного поля під посів озимих культур.  В училищі є навчально-фермерське господарство де зібраний урожай використовують для відкорму тварин.

11 жовтня 2012  з нагоди відзначення 340 річчя з дня народження Пилипа Степановича Орлика – гетьмана України, автора першої української конституції, бібліотекар Шуба Олександра провела літературну годину для учнів першого курсу.

 

 

 

 

 

11 жовтня 2012  Впродовж багатьох років в училищі проводиться свято "Золота осінь". Так, і цього року в кімнаті відпочинку гуртожитку вихователі організували виставку "Барвиста осінь". Учні проявили велику фантазію, уміння і творчі здібності, виготовляючи експонати з природного матеріалу.
Свято завершилося "Вечором відпочинку".

10 жовтня 2012 В районному центрі зайнятості традиційно пройшов "Ярмарок професій". Заступник директора з НВР  С.О. Міндак та учні груп за професіями  "Секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору"  Лемак Єлена, "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, оператор комп’ютерного набору" Володимир Корпош познайомили учнів шкіл Виноградівського району з діяльністю навчального закладу,  презентували роботи, виготовлені учнями в процесі навчання. Викладач Любка Л.Ю. та учні групи Перукар (перукар-модельєр) Попович Беата, Зонар Тетяна, Староста Сніжана провели майстер-клас з перукарської справи.

8 жовтня 2012 З метою профілактики правопорушень серед учнівської молоді та пропаганди здорового способу життя в актовій залі училища відбулась зустріч учнів з представниками правоохоронних органів, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді, медичними працівниками на тему «Кожен підліток повинен знати свої права».

  

5 жовтня 2012  Педагогічний колектив училища відмічав своє професійне свято – День працівника освіти. Цей день розпочався незвично: святкову лінійку, проводили члени учнівського самоврядування які привітали  своїх вчителів, наставників, майстрів.  З нагоди професійного свята директор училища В.П. Гнатківський привітав колектив та вручив почесні грамоти. Учні І – курсу спеціальності «Обліковець (реєстрація бухгалтерських даних),  оператор комп’ютерного набору», (класний керівник Г.А. Вереш), підготували літературно–музичну композицію, прозвучали пісні у виконанні В. Корпоша, Є. Лемак, М. Лендела, Н. Полянської.

 3 жовтня 2012 Відбулися звітно – виборні збори учнівської ради гуртожитку. Голова ради Полянська Наталія – учениця другого курсу, звітувала   про роботу за звітній період, звернула увагу на проблеми та перспективи подальшої роботи.

 

 

 

 

 

2 жовтня 2012 на базі ВПУ №34 м. Виноградів відбулось засідання методичної секції педагогічних працівників сільськогосподарських професій. Учасники  обмінювались досвідом  у питаннях системності роботи з підвищення якості професійної підготовки майбутніх трактористів. Цікавою була дискусія при обговоренні відкритого уроку з предмету „Трактори” (викладач спеціальних дисциплін Галас З.Ю.) та виробничого навчання з професії слюсар з ремонту сільськогосподарського устаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (майстер виробничого навчання Богдан С.С.). На засіданні виступали: керівник секції Зихор І.Ю., Сливка В.І. та заступник директора НМЦ ПТО Слюсарєва О.В.

Описание: C:\Users\user\Desktop\фото обл метод\DSCN5812.JPGОписание: C:\Users\user\Desktop\фото обл медтодсекц  сг\PA020017.JPGОписание: C:\Users\user\Desktop\фото обл метод\DSCN5822.JPG

 

 

 

 

 

21 вересня 2012 "Стежками партизанської слави". Під такою назвою в училищі відбулися виховні години та тематична лінійка, на яких учні познайомилися з партизанським рухом на Виноградівщині. Крім цього учні першого курсу проводили пошукову роботу на тему "Партизанський рух 1941-1945 р.р."  

 

 

 

18 вересня 2012 у читальному залі відбулось засідання бібліотечної ради. Завідуюча бібліотеки Телеп’янович Т.І. ознайомила членів БР з планом роботи на 2012-2013 навчальний рік та провела бібліотечний урок на тему: «Вересневі зустрічі у бібліотеці».

 

 

 

10 вересня 2012 Завершився І – етап спартакіади, присвяченої “Дню фізкультури і спорту” та  “Дню працівника освіти”, яка буде тривати до 5 жовтня.  Цікаво пройшли змагання з волейболу серед навчальних груп училища.  Попереду – змагання з ігрових видів спорту між збірними командами викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів.
З метою популяризації нових видів спорту в програму спартакіади включено змагання з флорболу. 

 

1 вересня 2012 училище з радістю відкрило свої двері учням, 240 першокурсників прийшли здобувати знання та фахові навички.
На урочистій лінійці, присвяченій Дню знань, були присутні батьки, рідні, друзі учнів, роботодавці, представники міської та районної влади.
Директор училища Гнатківський В.П. та гості привітали присутніх зі святом, побажали учням успіхів у навчанні, творчих досягнень у здобутті обраної професії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
© 2010-2019 ВПУ №34 м.Виноградів