08 квітня 2013 В актовому залі училища проведено КВК присвячений Дню сміху та Всесвітньому дню здоров’я. Збірні команди груп ОК-21, СЛ-21 - ,,Нова тусовка” та СК-21, ТМ-21- ,,Студенти Севлюша” показали свої здібності у номінаціях ,,Представлення команди” та в ,,Інтелектуальному конкурсі”.
В конкурсі домашнє завдання -,,Один день з життя гуртожитку” не було рівних команді ,,Нова тусовка”. Учні в своїх виступах показали і коменданта гуртожитку, і вахтерів, і своїх друзів. Розповіли з допомогою мультимедійних засобів і про погоду у гуртожитку.
У музичному конкурсі ,,Учнівська серенада”прозвучали  частівки про життя учнів та ,,серенади”присвячені улюбленим вчителям.
У конкурсі капітанів ( Алексик С. та Гарман М.) ,,Як би я був директором навчального закладу” учні продемонстрували своє бачення майбутнього навчального закладу. Перемогла дружба.

08 квітня 2013 В актовому залі відбувся круглий стіл до Всесвітнього дня здоров’я на тему: «Твоє здоров’я – в твоїх руках».

Працівники Виноградівського районного центру в справах сім’ї, дітей та молоді В.Ю.Копча, І.В.Бігорі  та лікар кабінету «Довіра» В.П.Королевич обговорили проблемні питання, щодо негативного впливу алкоголю, тютюнопаління, наркотичних речовин  на організм людини.  В.П.Королевич звернув увагу учнів на негативні наслідки Віл інфекції.

 

 

05 квітня 2013 З нагоди відзначення Міжнародного дня здоров’я  у спортивному залі училища проведено районний  турнір з волейболу серед юнаків між командами ВПУ №34, Боржавської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.
На турнірі були присутні начальник управління  освіти, молоді та спорту  Виноградівської РДА В.І.Белень та начальник відділу молоді та спорту Виноградівської РДА Т.О. Тодавчич, голова методоб’єднання  вчителів фізкультури Виноградівського району Й.Е.Вінце. За результатами змагань І-ше місце посіла команда ВПУ № 34, ІІ – команда Боржавської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ – Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

14 березня 2013 Вперше учні училища святкували свято Масляна.  В гості до учнів завітала  Масляна (Елена Лемак), яка ознайомила присутніх з традицією святкування цього свята.  Кожна група накривала святкові столи, які були оздоблені відповідно до українських традицій та уявлень учнів. Здивували учні членів журі різновидом млинців, вареників, кулінарних виробів.  За окремим столом дівчата випікали  млинці за власними рецептами.  Команди ,,Зима” та ,,Весна”   із захватом змагалися у святкових спортивних конкурсах, перевозили дівчат на імпровізованих автомобілях (тачках), перетягували канат.  Команда ,,Весна” перемогла.

12 березня на базі Вищого професійного училища №34 відбулося чергове засідання методичної секції заступників директорів із навчальної роботи ПТНЗ області. Учасники відвідали  та обговорили відкриті уроки загальноосвітніх дисциплін, які проводили,  досвідчені викладачі,  так і молоді спеціалісти. А саме:

 • урок астрономії  з теми «Планети земної групи» (Маргітич Н.В.);
 • бінарний урок з історії України та української літератури з теми «Активізація опозиційного руху в другій половині 1960-х - на початку 1970-х рр. Дисидентський рух наприкінці 1970-их – початку 1980-их рр. Василь Стус. Сходження на Голгофу слави». (Кобаль П.П., Вереш Г.А.);
 • урок  всесвітньої історії з теми «Країни Латинської Америки» (Кикина М.О.);
 • урок української мови з теми «Стилістичні засоби морфології. Варіанти відмінкових форм» (Густа Т.М.);
 • урок математики з теми «Площі поверхонь тіл обертання» (Бровді М.Ю.)

Педагоги продемонстрували сучасні форми та методи проведення занять і
присутні пересвідчилися  в ефективності впровадження ІКТ у навчальний процес ВПУ №34.

 

4 березня 2013   22 майстрів виробничого навчання із ПТНЗ області розпочали перший етап психолого-педагогічної та методичної підготовки курсів підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою в Вищому професійному училищі №34 м. Виноградів. Слухачі знайомляться з нормативно-правовою базою з питань професійно-технічної освіти, віковою та педагогічною психологією, методикою професійного навчання, основними закономірностями й принципами виховання тощо. Курси проводили лектори науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Каспрік Н.М. і Тертична О.В. Завершальний етап курсів відбудеться 17 квітня 2013 року.

25 лютого 2013  Традиційно до Дня захисника Вітчизни в училищі проходить військово-патріотичний конкурс ,,Нумо, хлопці!”.  Так і цього річ  актовому залі училища відбувся улюблений конкурс, в якому прийняли участь команди учнів ІІ курсу ,,Новобранці” та учнів ІІІ курсів ,,Бувалі”.   Юнаки та дівчата демонстрували свої знання з предмету ,,Захист Вітчизни”, історії, культури, показали свою спритність та кмітливість.   До програми конкурсу ,,Нумо, хлопці!” входили наступні номінації: представлення команди, конкурс капітанів, стройові вправи, естафета на швидкість зарядки магазину автомата Калашникова,   згинання-розгинання рук в упорі лежачи, одягання костюму хімічного захисту,  надання допомоги пораненому. Учасники змагань представили глядачам гумористичні сценки на військову тематику, виконували пісні та танці.


Перемогу в конкурсі здобула команда учнів ІІІ курсу ,,Бувалі”, обійшовши на декілька балів команду ,,Новобранці”, однак не було на конкурсі переможених, учасники отримали солодкі призи.
Підготував конкурс викладач предмету ,,Захист Вітчизни”, полковник запасу В.М.Жиленко. На святі були присутні військовослужбовці контрактної служби Виноградівського військового гарнізону, колишні учні училища та начальник служби у справах дітей Виноградівської РДА А.А.Галас та його заступник Є.О.Беланинець.


20.02.2013 В читальному залі бібліотеки викладачі української мови Густа Т.М. та Вереш Г.А. організували та провели літературну годину ,,Пізнай самого  себе”. Обдарована молодь говорила про прекрасне не буденно, а римованими словами. Учні, Корпош  Володимир, Панець Аліна, Полянський Віктор, Горох Микола, зачитали власні поезії у яких намагались осмислити сенс буття не тільки у світі прекрасного, чарівного, потаємного, але іноді жорстокого і не завжди справедливого. Вони ділились своїми думками щодо значення слова, мови.

21.02.2013
Викладач Вереш Г. А. та заступник директора з ВР Міндак С.О. й учні Тарубаров Дмитро та Козирєва Тетяна провели  тематичну радіогазету присвячену Міжнародному дню рідної мови в якій наголошувалося, що вчити рідну мову треба ціле життя, бо вона весь час змінюється, розвивається. Тож  необхідно пам’ятати, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

18.02.2013 року у ВПУ № 34  м. Виноградів розпочато  Тиждень української мови, організаторами якого є філологи та завідуюча бібліотекою училища.
В  рамках тижня заплановані такі заходи:

 1. Літературно-музична композиція ,,Кращої, ніж рідна, мови не буває” - 18.02.13 р.
 2. Вечір - зустріч з поетами рідного краю І.П. Говбаном та  І.І. Гота  -  19.02.13 р.
 3. ,,Рідна мова поетична і пісенна” - тематична книжкова полиця – 18.02.13 р.
 4. Тематичний випуск стіннівки ,,Калейдоскоп” - 18.02.13 р.
 5. Літературна година ,,Пізнай самого себе” – 20.02.13 р.
 6. Радіогазета присвячена Міжнародному дню рідної мови – 21.02.13 р.
 7. Конкурс на краще декламування віршів про рідну мову – 22.02.13 р.


 

 

 

 

 

15 лютого 2013 На виконання листа Міністерстваосвіти і науки, молоді та спорту України від06.02.2013 року № 1/9-81 ,,Про відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан” інформуємо.
Проведено тематичну радіогазету  ,,Пам’ять вічно жива”.
Класними керівниками проведено виховні години на теми: ,,Наш вічний біль-Афганистан”, ,,Воїнам-інтернаціоналістам слава”.
Проведено вечір-реквієм ,,Афганістан – ти серця мого біль”.  Перед учнями виступив учасник бойових дій у Афганістані Сані Чобо Бейлович.

 

14 лютого 2013 В гуртожитку училища розміщена виставка робіт учнів присвячена Дню святого Валентина ,,Найкраща Валентинка”. Особливо вразили глядачів роботи учнів професії ,,Електромонтер з ремонту та обслуговування  електроустаткування” першокурсників Е. Коош ,,Палаюче серце” та В.Смаголя ,,Світильник кохання”, другокурсника Б.Бундовича ,,Лампа Аладдина”. Вироби з бісеру (Д.Чейпеш, Л.Домокош, Ж.Борто), з кукурудзяного листя (В.Паканич), м’які іграшки (Е.Загарович, І.Палько, Т.Пензеш), серця вирізані з дерева, виліплені з гіпсу, з паперу, з тканини не могли залишити байдужими відвідувачів виставки.

4 лютого 2013 В актовому залі училища пройшло урочисте вручення дипломів випускникам груп ТУ "Слюсар з ремонту автомобілів. Водій категорії "С"" та "Обліковець. Оператор комп’ютерного набору".
З вітальним словом звернувся до випускників директор училища В.П.Гнатківський, вручив кращим учням грамоти, а батькам - подяки за виховання дітей. Диплом з відзнакою отримала учениця Маланчук Наталія, яка в своєї промові подякувала колективу училища за гарні знання. Отримали дипломи  5 учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 2 учнів-інвалідів.
Випускників вітали майстри виробничого навчання В.І.Турянин та М.І.Попович, батьки, учні першого курсу, учасники художньої самодіяльності.

22 січня 2013 З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України в бібліотеці училища оформлена книжкова виставка ,,Ми весь народ – одна сім’я”.
В навчальних групах пройшли тематичні виховні години на тему ,,День Соборності”.
Викладачем історії Кобаль П.П.проведено радіолінійку ,,Схід і Захід разом”.

14 січня 2013 Відбулося засідання педагогічної ради на якому було підведено підсумки навчально-виховного процесу за І - ше півріччя 2012 - 2013  навчального року.
Визначено пріоритетні завдання на наступне, особливу увагу було звернуто на якісне проведення профорієнтаційної роботи всіма підрозділами училища.
    

11 січня 2013  В училищі підведено підсумки минулого року і визначено десять найвизначніших подій. Детальніше

27 грудня 2012 в актовому залі училища відбувся Новорічний концерт. В ньому взяли участь учні всіх груп училища. Під час концертної програми звучали привітання від адміністраціїї, профспілкових організацій з нагоди Нового року та Дня народження училища. Особливо вразили гостей  свята неперевершені зачіски учнів групи «Перукарів (перукарів-модельєрів)», піднімали настрій запальні танці, новорічні пісні та постановки сценок із життя училища.  Всі учасники Новорічного концерту отримали від Діда Мороза та Снігуроньки солодкі подарунки. Завершилось свято дискотекою.

20 грудня 2012 Вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЄС. В гості до учнів прийшли голова районної Всеукраїнської громадської організації “Союз. Чорнобиль Україна’’ Михайло Теняк та учасник ліквідації аварії Юрій Жолдош, якіподілилися своїми спогадами про роботу в зоні відчудження.

10 грудня 2012 Розпочався тиждень правових знань.
Проведено виховні години на тему ,,Правила і закони в суспільстві і твоєму житті”.
В бібліотеці училища організована книжкова виставка ,,Міжнародне та українське право з питання захисту дитини”.
В актовому залі цікаво пройшов круглий стіл присвячений Міжнародному Дню прав людини.
Перед учнями виступили начальник районного управління юстиції Ю.М.Лизанець та начальник сектору кадрового забезпечення  Виноградівського РВ УМВС в Закарпатській області майор міліції Ф.Ф.Кормош, які познайомили учнів з Конвенцією ООН про права дітей.
Начальник ВКМСД РВ УМВС України в Закарпатській області М.І.Плиска та оперуповноважений ВКМСД В.В.Савко підготували виступ на тему: ,,Адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх”.
Заступник начальника служби у справах дітей Виноградівської РДА Є.О.Беланинець познайомила присутніх з соціальним та правовим захистом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Головний спеціаліст державної служби зайнятості Виноградівського району Н.З.Гук в своєму виступі розповіла про особливості  працевлаштування неповнолітніх.
Завідуючий кабінету “Довіра” Виноградівської районної лікарні лікар-інфекціоніст В.П.Королевич виступив на тему “ВІЛ інфекція, СНІД – лікування, профілактика та юридичні аспекти”.

6 грудня 2012 День української армії в гості до учнів завітали з Виноградівського гарнізону. Колишні випускники училища розповіли учням про умови служби у лавах української армії.

3 грудня 2012 До Міжнародного дня інвалідів в бібліотеці училища оформлено книжкову виставку «Права людей з обмеженими можливостями», проведено виховні години на тему «Люди з обмеженими можливостями біля мене» з активом груп проведено бесіду «Ми всі рівні», в гуртожитку відбувся круглий стіл на тему «Чужої біди не буває».

23 листопада 2012 В бібліотеці училища створено тематичну книжкову виставку на тему ,,Прости нас, пам’яте, прости…’’
Класними керівниками проведено виховні години  до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років ,,Пам’ять жива’’.
Викладачі суспільних дисциплін П.П. Кобаль та М.О. Кикина підготували радіолінійку з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років.”

22 листопада 2012 В актовому залі училища відбувся святковий концерт до Дня першокурсника. Учні першого курсу проявили свої таланти. Сценку ,,Урок географії’’ представили глядачам учні групи ЕЛ-11, неперевершеним був показ зачісок учнів групи  Перукар (перукар-модельєр), запальні танці продемонстрували учні груп ОК-11  та ЕЛ-11. Також звучали пісні у виконанні Єлени Лемак, Володимира Корпоша, Михайла Лендєла та Наталки Полянської.
На святі були присутні заступник начальника служби у справах дітей Виноградівської РДА Є.Беланинець та оперуповноважені відділу кримінальної міліції у справах дітей Виноградівського РВ УМВС України  в Закарпатській області В.Савко, В.Потокі.
Свято закінчилося вечером-відпочинку учнівської молоді.22 листопада 2012 року в училищі відбувся перший етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Активними учасниками конкурсу стали учні першого, другого та третього курсу (Жолчак М., Староста М., Ковач Т. з групи ОК-11, Мізун Д. гр. ЕЛ-11,  Алексик М. гр.ТМ-21, Погоріляк Ю. гр. СЛ-21, Барнич В., Локотош В., Келемен П. гр.СК-21, Турянин Г., Корчинська В. гр. ОК-31). Завдання для творчих робіт підготувала викладач української мови та літератури Густа Т.М.

19 листопада 2012 В актовому залі училища пройшло святкування до Дня працівників сільського господарства. Учні групи ТМ – 21, Галас З.Ю. (класний керівник) підготували концертну програму, присвячену праці українських аграріїв та працівників фермерських господарств.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
© 2010-2019 ВПУ №34 м.Виноградів