20 червня 2013 року в училищі був проведений круглий стіл з елементами анкетування присвячений Дню Конституції України. У гості до учнів прийшли Бігорі І. В. – спеціаліст І-ої категорії ВРУСССДМ та  Голінко А. М. – магістр права, працівник господарського суду м. Ужгород.
Обговорили питання ролі Конституції у житті учнів, знання прав, свобод людини і громадянина та провели анкетування.

 

10 червня 2013 Найдорожче для кожної людини місце те, де вона народилася, де народилися її батьки – тобто Батьківщина. Батьківщина – рідний   дім,  двір, друзі, вулиця,  школа,  місто.  А  ще – вся  держава – рідна   Україна.  Ми повинні бути гідними дітьми своєї Вітчизни. Адже Батьківщину не обирають, вона як мати, завжди одна.
Завідуюча бібліотекою Тетяна Телеп'янович провела бібліографічний огляд літератури на тему: ,,Велична і свята ти, мати – Україно!,, де учням груп СК-21 та ОК-21 було представлено книги на сторінках яких відтворено наше минуле і сьогодення.

3 червня 2013 До Міжнародного дня захисту дітей проведено зустріч з працівниками Виноградівського районного центру соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді на тему ,,Я-дитина! Я-людина, що має свої права??. Фахівці із соціальної роботи ознайомили дітей з Конвенцією ООН про права дитини.

30 травня 2013  В гуртожитку училища відбувся літературний вечір: “Легенди про Закарпаття “. Вихователь гуртожитку Ж.В. Губані ознайомила учнів з легендами про замок Канків, замок Паланок, озеро Синевір. Учні розповіли цікаві історії та легенди своїх сіл та міст там де вони проживають.

29 травня 2013 У рамках діючого інноваційного проекту «Стимулювання творчої активності учнів у процесі професійного становлення» в стінах нашого закладу  відбулася чергова зустріч учнівської молоді з митцями рідного краю. Автори проекту (керівник літературно-мистецького об’єднання «Диво моє, калинове», бібліотекаріта методисти ВПУ №34) запросили Надію Любку, уродженку Закарпатського села Олешник, автора двох пісенних («Повір в любов», «Срібний передзвін») та трьох поетичних збірок («Благословляю я життя», «Під священним покровом»,«Я скрипкою твоєю стану»). Супроводжував Надію Михайлівну виноградівський поет, автор збірки «Райдуга душі»Іван Петрович  Говбан. Пані Надія презентувала присутнім свою третю збірку поезій, у віршах якоївідчувається молоде сприйняття світу, незалежність у судженнях, багатство фарб, витончена мелодійність, філософська глибина думки, живий національнийколорит. Звучали поетичні рядки у виконанні творчої молоді училища та самої авторки.
На творчій зустрічі керівник літературно-мистецького об’єднання «Диво моє, калинове» Марія Андріївна Конкіна-Селехман ознайомила присутніх з альманахом, який отримав схвальні відгуки на XI Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». Його основу склали кращі твори поетів Виноградівщини та Закарпаття різних поколінь, від молодої генерації - Світлани Кедик та Христини Горват – до визнаних поетів – Василя Густи, Івана Говбана, Василя Вовчка, Надії Любки та інших. Ця збірка, підготовлена активістами літературно-мистецького об’єднання.
Захід завершився переглядом документального фільму про творчу співпрацю поетеси з відомими художниками, композиторами, виконавцями, завдяки якій її вірші набувають нових образів та перетворюються на мелодійні пісні.

27 травня 2013 Відбулася зустріч учнів з працівниками районної лікарні. Б.Ліспух провела бесіду на тему ,,Інфекційні захворювання та шляхи їхньої передачі.’’


22 травня 2013 В гуртожитку училища проведено Вечір української пісні. Вихователь гуртожитку Ж.В.Губані ознайомила учнів з творами відомих українських композиторів, історією виникнення відомих народних українських пісень. У виконанні С.Жодані, Е.Лемак, Н.Полянської прозвучали пісні ,,Кущ калини’’, ,,Чорнобрівці’’, ,,Пісня про рушник.


20 травня 2013 В проведено День здоров’я. Збірні команди учнів першого, другого курсу та груп ТУ прийняли участь у ,,Веселих стартах’’. Цикаво пройшли змагання з волейболу між збірною командою учнів та майстрів виробничого навчання.

 

 

 

16 травня 2013 Учень третього курсу Мирослав Новаковський прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

 

 

 

 

 

13 травня 2013 В гуртожитку училища проведено літературно-музичний вечір присвячений Дню матері. Вірші присвячені найдорожчим людям прочитали В.Корпош, Д.Чейпеш, М.Лендел, пісні про маму заспівали Е.Лемак та С.Жоданій.
09 травня 2013 Учні  училища прийняли участь у мітингу присвяченому 68 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
07 травня 2013 Виставка присвячена 68 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Учні училища ознайомились з матеріалами присвяченими мешканцям Виноградівщини, які воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни. На виставці були представлена колекція орденів, медалей та значків років війни, зразки листівок років війни, фотографії фронтовиків.

25 квітня 2013 Відбувся День відкритих дверей. До училища завітали учні загальноосвітніх шкіл району, батьки, вчителі, роботодавці, представники Виноградівського районного центру зайнятості.
З вітальним словом до гостей заходу звернувся директор училища В.П.Гнатківський. Учні училища ознайомили учнів шкіл із професіями, які вони здобувають у навчальному закладі. Учасники художньої самодіяльності підготували святковий концерт.
Перед учнями виступили начальник відділу активної підтримки безробітних Виноградівського районного центру зайнятості К.І.Бобик, яка розповіла учням про потреби ринку праці, представники підприємства ВЕТ ,,Автомотив Україна” В.Чех та ТОВ ,,Платі Украін Лімітед” А.Шеремет довели до відому присутніх про умови праці на підприємствах.
Заступник директора з навчально-виховної роботи С.О.Міндак, вихователь гуртожитку Ж.В.Губані провели екскурсію навчальним закладом, гуртожитком, майстернями.

22 квітня 2013 З 22-го по 26-те квітня  у ВПУ № 34  м. Виноградів проходить Тиждень книги на тему ,,Сила, що рухає світом’’, організаторами якого є бібліотекарі та  філологи.

20 квітня 2013 учні ВПУ №34 взяли активну участь у Всеукраїнському суботнику «Зробимо Україну чистою». Під час акції вони разом з педагогічними працівниками прибирали подвір’я та прилеглі території навчального закладу, фарбували надвірні споруди, спортивне знаряддя, майданчик для прикладної фізичної підготовки та вивчення стройових прийомів.
Кожен учасник акції зробив свій внесок у збереження та примноження краси рідного закладу.

18 квітня 2013 на базі Державного професійно-технічного навчального закладу „Білківський професійний аграрний ліцей” відбувся ІІ етап Всеукраїнськогоконкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ із професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Учень нашого училища Новаковський Мирослав продемонстрував високі знання із спеціальних дисциплін, вміння застосовувати їх при регулюванні плуга та майстерність під час оранки. За рішенням журі його визнано переможцем конкурсу. Вітаємо Мирослава з перемогою і бажаємо гідно виступити на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності.

 

17 квітня 2013 на базі Вищого професійного училища № 34 м.Виноградів відбулася підсумкова конференція курсів підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання  ПТНЗ області.
22 слухачів успішно пройшли комплексне тестування з психолого-педагогічної і методичної підготовок, захистили випускну (творчу) роботу й отримали посвідчення встановленого зразка.
Курси проводили лектори науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, які відмітили високу підготовку майстрів виробничого навчання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
© 2010-2019 ВПУ №34 м.Виноградів