26 травня 2014 В гуртожитку училища до Дня слов’янської писемності та культури проведено тематичний вечір «Слов’янська писемність від Кирила до Мефодія».

19 травня 2014 У м.Сквира, Київської області з 15 по 17 травня 2014 року відбувся Всеукраїнський конкурс естрадної пісні «Травневий  зорепад». Дипломанткою конкурсу стала учениця групи ОК-11 Іванна Попович.

12 травня 2014 В навчальних групах училища проведено виховні години присвячені Всесвітньому Дню сім’ї.

28 квітня 2014 Відбувся вечір-реквієм «Чорнобильські дзвони» до 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Учні училища зустрілися з головою Виноградівської районної організації «Союз Чорнобиль. Україна.» Михайлом Теняком, який поділився спогадами про події, що відбувалися весною 1986 року.

23 квітня 2014 року. З 23-го по 30-те квітня  у ВПУ № 34  м. Виноградів проходитиме Тиждень книги на тему: ,,З книгою жити - з добром дружити’’.

 

 

15 квітня 2014 В актовому залі училища відбувся Ярмарок професій та День відкритих дверей. На святі були присутні заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА Д.І.Шимон, начальник відділу активної підтримки безробітних Виноградівського районного центру зайнятості К.І.Бобик, начальники відділу кадрів підприємств “Gentherm”, ТОВ “Дядя Ваня - Закарпатські овочі”, “Сандерс Україне”, ТОВ “Феліне”, ТОВ “Грин Рей”, ТОВ “Платі Юкрейн”, ТОВ “Спорт шуз” та учні 9, 11 класів загальноосвітніх шкіл Виноградівського району. Директор училища В.П.Гнатківський привітав гостей училища, ознайомив присутніх з професіями, які учні здобувають в училищі. Перед учнями виступили представники підприємств району.

Учні училища презентували професії. Учасники художньої самодіяльності представили концертну програму. Особливо вразили присутніх учні професії «Перукар», які на сцені провели майстер-клас по створенню вечірніх зачісок та представили показ зачісок різних стилів: народного, сучасного, ділового, спортивного, вечірнього, весільного, авангардного тощо.


В фойє училища було представлено роботи учнів, які займаються в гуртках технічної та художньої творчості, пасхальні писанки. Проведено майстер-клас по виготовленню писанок, а всі бажаючі мали змогу зробити безкоштовні зачіски.


Також учні випускних груп зустрілися з роботодавцями, які ознайомили їх з  професіями, що користуються попитом на ринку праці.

10 квітня 2014 Вище професійне училище № 34 м. Виноградів приймало учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ із професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Вітальні слова прозвучали на адресу конкурсантів від Яцканича Василя Михайловича, заступника начальника відділу агропромислового розвитку Виноградівської райдержадміністрації та  директора закладу Гнатківського Володимира Петровича.  Серед шістьох конкурсантів, продемонструвавши високу теоретичну підготовку та неабияку професійну майстерність, право називатися кращим трактористом здобув  учень ВПУ №34 Степан Алексик.  Друге місце також у представника нашого закладу Василя Шарги. Кізляк Петро, учень ДПТНЗ „Білківський професійний аграрний ліцей ” зайняв третє місце. Вітаємо переможця і щиро бажаємо успішного виступу на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу в Новосвітлівському професійному аграрному ліцеї Луганської області.

10 квітня 2014 в конференц-залі  ВПУ №34 м. Виноградів зібралися викладачі  природничо-математичних дисциплін (хімії, біології та екології) ПТНЗ області. За круглим столом обговорювалися питання використання сучасних технічних засобів навчання, обладнання у дослідницькій діяльності, методики активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів через хімічний експеримент тощо. Члени зібрання відмітили високий рівень проведення відкритих уроків викладачами Луковиною Н.Ф. і Копшарь М.О, а також детально проаналізували  один із пріоритетних напрямів роботи викладачів навчальних закладів – турботу про обдаровану та талановиту молодь, її творчий, інтелектуальний, духовний розвиток.

31 березня 2014 Відбувся День відкритих дверей. До училища завітали учні загальноосвітніх шкіл району, батьки, вчителі, представники Виноградівського районного центру зайнятості.
З вітальним словом до гостей заходу звернувся директор училища В.П.Гнатківський. Учні училища ознайомили учнів шкіл із професіями, які вони здобувають у навчальному закладі.
Перед учнями виступила головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Виноградівського районного центру зайнятості Д.В.Дементьева, яка розповіла учням про потреби ринку праці. Заступник директора з навчально-виховної роботи С.О.Міндак, вихователь гуртожитку Ж.В.Губані провели екскурсію навчальним закладом, гуртожитком, майстернями. Учасники театрального гуртка представили глядачам виставу за мотивами п’єси Г. Квітки – Основ’яненко «Сватання на Гончарівці».

 

17 березня 2014 До 75 річниці проголошення Карпатської України в училищі проведено:

 • радіопередачу учнівського радіомовлення ,,Герої Карпатської України’’;
 • відкрита виховна година ,, Карпатська Україна - героїчна сторінка української держави’’;
 • тематичні бесіди ,,Красне поле – поле боротьби’’;
 •  в бібліотеці створена тематична книжкова виставка ,,Карпатська Україна у 1938-1939 роках’

13 березня 2014 Шевченківський тиждень тривав з 03 по 13 березня 2014, під час якого проведено наступні заходи:

 • серія радіопередач учнівського радіомовлення ,,Шевченкові думки переживуть роки’’;
 • декламування поезії Т.Г.Шевченка мовами світу;
 • Шевченківські читання ,,Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття’’;
 • Конкурс на кращий літературний твір ,,Іде Кобзар широким світом’’;
 • Конкурс стіннівок ,,Серед світу, серед нас буде вічно жить Тарас’’;
 • в бібліотеці училища створена постійно діюча книжкова виставка ,,Безсмертної слави поет’’;

В рамках тижня, присвяченого 200-річчю з нагоди Дня народження Т.Г.Шевченка, проведена літературно-музична композиція «Слався, Тарасе Великий», яку підготували викладачі української мови та літератури Густа Т.М. та Вереш Г.А. В масовому заході приймали участь учні І –ІІІ курсів. Ведучі зачитали поезії про Світоча України, четверо читців продекламували  напам’ять вірші про долю Кобзаря, а  учні  Світлик Тетяна (гр.Буд-11),  Ловска Богдан (гр.Буд-21), Ковач Тетяна (гр.ОК-21)  поставили  сценку «Мені тринадцятий минало»,  в якій показали важке життя молодого поета й художника . Лунали пісні «Реве та стогне Дніпр широкий», «Садок вишневий коло хати», «Думи мої, думи мої…».

27 лютого 2014 В актовому залі училища пройшло урочисте вручення дипломів випускникам групи ТУ "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А,В,С). Слюсар з ремонту с/г машин.Водій категорії "С".
З вітальним словом звернувся до випускників директор училища В.П.Гнатківський, вручив кращим учням грамоти, а батькам - подяки за виховання дітей. Випускників привітав майстер виробничого навчання Гоцинець В.М. та учні першого курсу.

 

17 лютого 2014 В училищі розпочато ряд заходів, присвячених Тижню української мови.
Голова методичної комісії гуманітарного циклу Густа Т.М. провела виховну годину “Солов’їна, барвінкова, українська рідна мова” та організувала випуск тематичної газети. Щодня ведучі радіолінійки (учні групи ЕЛ-11) під керівництвом викладача світової літератури Вереш Г.І. загострювали увагу слухачів у необхідності глибокої поваги і шани до рідної мови. На завершення Тижня завідуюча бібліотекою Т.І.Телеп’янович ініціювала зустріч творчих особистостей Виноградова з учнями училища в рамках літературно-музичної композиції ”Мова – духовний скарб нації”. Керівник літературно-мистецького об’єднання “Диво моє, калинове” М.А.Селехман, поети С.М.Тарнавська та І.П.Говбан поділились своїми думками про значення рідної мови в житті кожної людини, про своє відношення до мов світу, а особливо до своєї – української, ознайомилися з матеріалами тематичної книжково-ілюстративної виставки. На розсуд гостей і всіх присутніх свої творчі доробки декламували учні Микола Горох, Віктор Полянський та Ганна Кайло.

14 лютого 2014 В гуртожитку училища проведено годину спілкування «Ти в пам’яті і серці моєму, Афганістан…». Вихователь гуртожитку Сані Чобо Бейлович, учасник бойових дій в Афганістані, поділився своїми спогадами про бойові будні того часу.

 

 

 

13 лютого 2014 В гуртожитку училища, за ініціативою Учнівської Ради проведено вечір відпочинку та конкурс «Валентинок», присвячених  Дню святого Валентина.

09 лютого 2014 Цими вихідними дуже гаряче було в спортивному залі училища. Чотири найкращі волейбольні команди в очних поєдинках визначали володаря головного призу. Фінальні ігри тримали в захопленні всіх присутніх від першого до останнього матчу. Неабияку майстерність, азарт і волю до перемоги проявили всі учасники змагань. Уболівальники мали нагоду переконатися у тому, що рівень команд з року в рік зростає. Підтвердженням цього були майже всі ігри, у яких спортсмени демонстрували цікаві комбінації, самовіддану гру в захисті, відмінну фізичну підготовку тощо. Вирішальним став поєдинок між основними суперниками – ВПУ №34 і ”Севлюш”. Лише у тай-брейку наші хлопці вирвали перемогу. На думку директора училища В.П.Гнатківського, запорукою такого успіху нашої команди, яка вперше брала участь у чемпіонаті, стало вміле поєднання  досвіду наставників-педагогів та самовідданості вихованців. Всі призери турніру, організатором якого виступила Виноградівська райдержадміністрація, були нагороджені дипломами, медалями, м’ячами, комплектами форми, а головний кубок отримав капітан училищної команди Олександр Андрусяк – кращий гравець змагань. Вітаємо нашу волейбольну дружину з перемогою і бажаємо нових і переконливих звитяг!

07 лютого 2014 Психолог училища  Сідей С.М. провела просвітницьку бесіду з майстрами виробничого навчання про темперамент підлітка, його різновиди, прояви та вплив на навчально-виховну діяльність. Вона надала педагогам рекомендації по роботі з учнями із врахуванням їх типу темпераменту та роздала пам’ятки у формі буклетів. На завершення практичний психолог провела діагностику на прояв ворожості у колективі майстрів виробничого навчання.

02 лютого 2014 відбувся півфінальний етап чемпіонату району з волейболу в стінах спортивного залу училища. Усі матчі наші волейболісти провели на високому рівні і не залишили жодного шансу  суперникам, почергово здолавши команди с. В. Ком’яти, с. Чорнотисово та с. Дротинці. 09 лютого на спортивному майданчику буде гаряче, адже чотири найкращі волейбольні дружини району розіграють звання чемпіона та призерів. До квартету сильніших пробилися: “Севлюш”, с.Олешник, с.В.Ком’яти та ВПУ №34. Бажаємо успіху нашій команді і вболіваємо разом!

 

27 січня 2014 За ініціативою учнівської ради в навчальних групах проведено виховні години до Дня пам’яті жертв Голокосту.

26 січня 2014 У спортивному залі нашого закладу відбулися зональні змагання чемпіонату району з волейболу. Вперше серед 16 учасників – команда ВПУ №34. Старт виявився дуже вдалим. Наші спортсмени виявилися сильнішими за суперників із с. Олешник, с. Шаланки та смт. Королево, здолавши всіх з однаковим рахунком 2-0. І забезпечили собі участь у наступному колі змагань серед восьми кращих команд району. Півфінальні ігри пройдуть у неділю 2 лютого в спортзалі училища за участю команд с. Дротинці, с. Чорнотисово, с В. Ком’яти та ВПУ №34. Надіємося, що наші хлопці продемонструють свою неабияку майстерність і отримають змогу боротися за призові місця у суперфіналі  цього волейбольного турніру.


24 січня 2014 В спортзалі училища відбулася товариська зустріч з волейболу між викладачами та майстрами в/н. Перемогу і кубок здобули викладачі.


23 січня 2014 В гуртожитку училища проведено літературний вечір «Схід і Захід разом», присвячений Дню Соборності і свободи України.

22 січня 2014 за сприяння НМЦ ПТО в Закарпатській області відбулася інтернет - презентація „Використання комп'ютерної програми “Ректор-коледж” для складання розкладу ПТНЗ”. Заступник директора з навчальної роботи ВПУ № 34 м. Виноградів Доманич М.П. виступив перед педагогами професійно-технічних навчальних закладів України і поділився власним досвідом із використання програми „Ректор-коледж”, яка дає змогу  враховувати як особливості підготовки кваліфікованих робітників в окремому ПТНЗ, так і  сучасні вимоги до організації навчального процесу. Участь у заході прийняло 168 учасників із різних куточків України. Михайло Петрович відповів на численні  запитання, які виникали в процесі діалогу.

20 січня 2014 У бібліотеці училища проведено круглий стіл до Дня Соборності України.Метою заходу було ознайомити учнів з історичною хронікою боротьби українського народу за незалежність, державотворення, розкрити її значення, виховувати патріотичні почуття, почуття національної гідності, любов до рідної землі. Захід супроводжувався показом слайдів, документальним відеороликом, відео кліпами. У читальному залі була оформлена книжкова виставка ,,День Соборності ’’.

 

 

17 січня 2014 В актовому залі проведено "Українські вечорниці". Учні групи ОК-31 відтворили традиції святкування Різдва Христового.

26 грудня 2013 Відбувся святковий Новорічний концерт. Учнів та працівників училища з нагоди Нового року та Дня народження училища привітав директор В.П.Гнатківський. У концертній програмі взяли участь учні всіх груп училища. Настрій присутнім піднімали запальні танці, новорічні пісні та постановки сценок із життя училища. Всі учасники Новорічного концерту отримали від Діда Мороза та Снігуроньки солодкі подарунки. Завершилось свято дискотекою.

 

19 грудня 2013 У актовому залі училища до Дня Святого Миколая відбулася зустріч учнів з виконавцями українських народних пісень сестрами Анною та Магдалиною Кедик. Гості ознайомили присутніх з історією виникнення свята, в їх виконанні прозвучали пісні присвячені Святому Миколаю та різдвяні колядки.

11 грудня 2013 Проведено засідання методсекції класних керівників. Розглядалися питання ефективності участі учнів у проведенні загальноучилищних свят, організація індивідуальної роботи з профілактики правопорушень серед підлітків, формування почуття власної гідності учнів.

10 грудня 2013 З нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини та відзначення Дня людини в гуртожитку училища відбулася зустріч учнів з оперуповноваженим сектору кримінальної міліції у справах дітей Виноградівського РВ УМВС В.В.Потокі. Який ознайомив учнів, що проживають у гуртожитку з Конвенцією ООН Про права дітей та кримінальну відповідальність неповнолітніх. В бібліотеці училища оформлено виставку ,,Права людини’’.

09 грудня 2013 В рамках Всеукраїнського тижня права юрисконсультом училища в навчальних групах було проведено урок на тему ,,Права і свободи громадян’’. В фойє училища проходить виставка творчих робіт учнів ,,Мої права в малюнках’’.

02 грудня 2013 В бібліотеці училища Телеп’янович Т.І. та  Шуба О.В. провели  усний  журнал ,,Україна – наш рідний дім’’:
І-сторінка “Державні символи України ”;
ІІ-сторінка “Народні символи”;
ІІІ-сторінка “Українці - творці світової історії”;
ІV-сторінка “ Чаруюча Україна”.
Члени бібліотечної ради розповіли учням: про державну символіку - невичерпну царину нашої історії, яку ми ніколи не повинні забувати; про народні, поетичні символи та обереги; про видатних українців світової історії, а також про дивовижні, захоплюючі та унікальні місця, які таїть в собі мальовнича Україна. Учні співали гімн ,,Ще не вмерла Україна’’, пісні про Україну та переглянули відеофільми.

28 листопада 2013  На базі Вищого професійного училища №34 м. Виноградів відбулося засідання методичної секції педагогічних працівників професії оператор комп’ютерного набору. Учасники зібрання відвідали та обговорили фрагмент відкритого уроку виробничого навчання з теми: „Антивірусний захист. Архівування інформації”, який проводив майстер в/н Брич І.Д. Семінар розпочався з виступу методиста училища Луканинця В.В., який  акцентував увагу учасників на  створенні необхідних організаційно-методичних умов для підвищення ефективності проведення уроків професійної підготовки та ролі методичної комісії, як колективу однодумців, характерною рисою яких є ініціативність. Окрім того, під час семінару педагоги активно ділились власним досвідом роботи, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем. Справжньою несподіванкою для присутніх стала їхня участь у тренінгу ”Як діяти у конфліктних ситуаціях”, проведеного практичним психологом ВПУ №34 Сідей С.М.

25 листопада 2013  З нагоди скорботної події «Дня пам’яті жертв голодомору» в актовій залі було проведено усний журнал «Такого ще земля не знала». Класний керівник Кикина М.О., майстер виробничого Кикина М.М., учні групи ТМ-11 ознайомили присутніх з історичними причинами і наслідками трагічної події, використовуючи фактичні дані, свідчення, поетичні твори, відеофрагменти, музичний супровід, що сприяло кращому усвідомленню і розумінню трагічності даної теми. По закінченню, пам'ять загиблих жертв голодомору було вшановано хвилиною мовчання.

23 листопада 2013  В училищі проведено І етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  ім. Тараса Шевченка. В Конкурсі прийняли участь учні І – ІІІ курсів.  Для  багатьох учасників цей день став цікавим та змістовним, адже вони змогли проявити не тільки знання з мови та літератури, а й ще раз з повагою згадати ім’я великого Кобзаря.

 

 

22 листопада 2013 Викладач англійської мови Кикина Марія Олександрівна провела відкритий урок з англійської мови в групі учнів першого курсу ОК11 з теми «School life. It’s all in a day’s work.» (Шкільне життя. Щоденна праця школяра.) Урок базувався на використанні інформаційно-комунікативних технологій.

21 листопада 2013 У навчальному закладі практичним психологом проведена виховна година з теми «Насильство в сім`ї та поза нею». Метою її було ознайомити учнів з видами насильства, навчити їх розрізняти поняття “насильство”та “дисципліна” і вміти захистити себе. На захід були запрошені представники влади та правоохоронних органів. Заступник начальника служби у справах дітей Беланинець Є.О. розповіла про роботу з сім`ями, де є насилля. Соціальний працівник районного центру для сім`ї, молоді та дітей Пунько К.В. акцентувала увагу на викоріненню насильства в собі, як крок до подолання  його в світі. А старший дільничний інспектор Майор В.В. звернув увагу на кримінальну відповідальність батьків за власні дії, дії неповнолітніх дітей та кримінальну відповідальність підлітків.

18  листопада 2013 З нагоди Міжнародного Дня студента в училищі відбувся День учнівського самоврядування, концертна программа до Дня першокурсника та вечір відпочинку.

 

 

 

 

 

17 листопада 2013  В училищі відбулися  збори для батьків першокурсників та учнів груп ТУ. Директор Гнатківський В.П.  ознайомив присутніх з організацією навчально-виховного процесу в навчальному закладі , умовами проживання; проаналізував стан успішності учнів  та відвідування ними занять.  Практичний психолог училища Сідей С.М. провела просвітницьку роботу з батьками з теми  ”Попередження насилля в сім’ї’’. На зборах було обрано батьківський комітет.  Учні підготували для батьків концертну програму.

15 листопада 2013 З нагоди Дня працівника сільського господарства в бібліотеці училища проведено усний журнал на тему: « Хліб – усьому голова» Майстри виробничого навчання  Богдан С.С., Попович В.В. та учні груп ТМ-21, ТМ-31. Ознайомити присутніх з історією виробництва хліба. Згадали відомі вислови, приказки, легенди про хліб. Віршами та піснями учні вшановували працю хлібороба.

11 листопада 2013 В актовій залі відбулися загальноучилищні збори батьків, діти яких навчаються на  другому та третьому курсах. Директор ВПУ №34 Гнатківський В.П. у своєму виступі акцентував особливу увагу на питаннях проходження учнями виробничої практики на підприємствах та майбутнього їх працевлаштування. Психолог училища Сідей С.М. провела з батьками бесіду просвітницького характеру з теми “Насилля чи дисципліна”. Класні керівники та майстри виробничого навчання проаналізували стан успішності, відвідування занять та дисципліни вихованців, закріплених за ними груп.
На завершення зборів учні приготували батькам приємний сюрприз – концертну програму.

 

07 листопада 2013 У рамках діючого інноваційного  проекту ,,Стимулювання творчої активності учнів’’ та з нагоди Дня писемності в училищі проведено літературно-мистецький вечір ,,Поезія торка душі моєї струни’’. Автори проекту запросили на свято:
- Надію Любку, уродженку закарпатського с. Олешник, авторку 27-х ліричних пісень, трьох поетичних збірок;
- Івана Говбана, автора ліричних, філософських поетичних творів;
- Світлану Тернавську, початкуючу поетесу.
Учнівська молодь мала змогу познайомитись з поетичним доробком поважних гостей, що з’явився  з-під їх творчого пера за час, який минув з попередньої зустрічі.

 

04 листопада 2013 В актовому залі училища, відбулася розширена нарада при директорі, на якій були розглянуті наступні питання:

 • про якісне проведення інвентаризації;
 • про підготовку до загальноучилищних батьківських зборів;

 

 

 

 

28 жовтня 2013 відбулася нарада при директорі,  на якій  були розглянуті наступні питання:

 • необхідність  приведення кадрового забезпечення у відповідність до вимог нормативних документів у сфері професійно-технічної освіти;
 • результати ревізії фінансово-господарської діяльності училища.;
 • організація профорієнтаційної роботи на 2013-2014 н.р.;
 • покращення роботи сайту училища;
 • про організацію курсів за освітньою програмою  “Intel® "Навчання для майбутнього" на базі ВПУ   №34 м. Виноградів;
 • про проведення  Тижня професійно-технічної освіти.

 

28 жовтня 2013  У бібліотеці відбувся вечір легенд ,,Люблю тебе, мій рідний краю’’. Члени бібліотечної ради під керівництвом зав. бібліотекою  Телеп’янович Т. І.  провели пошукову роботу, використовуючи Інтернет-ресурс, книги, розповіді старожилів. В результаті зібрана велика кількість цікавого матеріалу з фольклорної спадщини Виноградова та навколишніх сіл. Запрошені на захід учні першого курсу мали змогу перенестися в історичне минуле Виноградівщини, слухаючи перекази легенд, міфів та переглядаючи презентації до них.


 

24 жовтня 2013 З нагоди визволення м. Виноградів та Виноградівського району від німецько-фашистських загарбників проведено виховні години на тему: «Ніхто не забутий, ніщо не забуто». Проведено радіо лінійку «Партизанський рух на Виноградівщині». Учні училища прийняли участь в районному мітингу-реквієм та покладанні квітів до меморіального комплексу та стели розстрілу партизан підпільників.

21 жовтня 2013  Відбулася зустріч  учнів третього курсу з лікарями Виноградівської районної лікарні. Перед учнями виступили лікар-нарколог І.Мишанич та лікар кабінету довіри В.Королевич.

17 жовтня 2013 На базі училища проведено ,, Ярмарок професій’’. В гості до учнів завітали: заступник глави Виноградівської РДА Є.В.Данич, начальник відділу освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА Д.І.Шимон, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА О.І.Добушовська, заступник директора Виноградівського районного центру зайнятості Ю.О.Копча, начальник відділу активної підтримки безробітніх Виноградівського районного центру зайнятості К.І.Бобик, представники підприємств Виноградівського району, учні шкіл. Представники підприємств: ,,Піонер’’, ,, Сандерс-Виноградів’’, ,,Дядя Ваня’’, ,,Мільтекс-Україне’’, ,, Платі-Юкрейн’’ ознайомили учні випускних груп училища з потребами ринку праці.
Учні училища презентовали робітничі прфесіїї, які є в училищі, провели майстер класи з професій ,, Маляр, штукатур, лицювальник – плиточник’’ та ,,Перукар. Перукар-модельєр’’.  
Концертна програма додала хорошого настрою всім присутнім, а виставка технічної творчості учнів та виробів з природнього матеріалу здивувала всіх учасників мироприємтва.


16 жовтня 2013  В гуртожитку проведено тадиційну виставку ,,Золота осінь’’. На виставці були представлені роботи учнв з природнього: картоплі, моркви, капучти, гарбузів, картини з використанням листя, висушених квітів, акварелі. Особливу увагу глядачів викликали вироби з професійного спрямування.


15 жовтня 2013  В спортивному залі училища відбулася товариська зустріч команд учнів ВПУ №34 та Оноцької ЗОШ І-ІІІ ступенів з болейболу. Збірна команда училища виграла від гостей з рахунком 3:2.

14 жовтня 2013 Почесне місце серед пошанованих свят на Україні - Покрова Пресвятої Богородиці. Це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Класний керівник групи ЕЛ-11 Густа Т.М. на виховній годині ознайомила учнів з історією виникнення та народними традиціями Покрови.
З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як день українського козацтва та День УПА. Зав.бібліотекою запропонувала учням прочитати ряд книг провівши бібліографічний огляд літератури на тему: ,,Козаки – лицарі духу’’ та привітала всіх присутніх зі святом.


 04 жовтня 2013 В актовому залі училища відбувся святковий концерт присвячений Дню працівника освіти. З вуст учнів групи ОК-11 звучали віршовані рядки присвячені вчителям, наставникам, майстрам. Запальні танці подарували учні першого, другого курсу спеціальності «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Оператор комп’ютерного набору»,  пісні у виконанні Іванки Попович, Катерини Драган та Еріка Демченко додали гарного настрою всім присутнім.

1 жовтня 2013     З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у читальному залі бібліотеки відбулася зустріч з почесними громадянами міста Виноградів. В рамках заходу ,,Роки людині до лиця’’ демонструвались  відеофільми та відео кліпи.
Для шанованих гостей у подарунок прозвучала пісня ,,Карпати’’ у виконанні учениці групи ОК-11 Попович Іванки.  
Організаторами вечора були зав. бібліотекою - Телеп’янович Т. І. та бібліотекар - Шуба О.В
.

30 вересня 2013 Споконвіків з книг, з бібліотек, людство черпало знання, через неї утверджуються духовні та моральні ідеали, втілюються гуманістичні ідеї, забезпечується збереження і примноження культурних надбань. Це єдине місце на землі де надається доступ до інформації як на традиційних носіях так і в електронному вигляді.
Віртуальну екскурсію ,,Бібліотека – храм книг’’ провели зав. бібліотекою - Телеп’янович Т. І. та бібліотекар - Шуба О.В.


23 вересня 2013 В бібліотеці училища проведено колективний бібліотечний урок ,,Хвилями інформаційного океану ’’.
Під час уроку бібліотекарі училища Телеп’янович Т.І. та Шуба О.В. ознайомили учнів першого курсу з роллю інформації  у житті людини та інформаційними процесами, які стають для сучасної людини дедалі більш значущими, адже давно відомо – хто володіє інформацією, той володіє світом.

20 вересня 2013  Проведено тематичну лінійку до Дня партизанської слави. В навчальних групах училища проведено тематичні виховні години. Лекторська група у складі учнів другого курсу: Козиревої Тетяни, Боршош Світлани та Боднарюка Ярослава ознайомили учнів з історією  партизанського руху Виноградівщини.

16 вересня 2013 Урочисто відкрито спартакіаду училища присвячену Дню фізкультури та спорту.
Розпочалася спартакіада іграми з волейболу та флорболу між групами першого та другого курсу навчання.


12 вересня 2013 Учні груп ОК  цікаво відмітили  День комп’терщика. Класні керівники та майстри виробничого навчання розповіли учням першого курсу історію розвитку інформатики та  комп’ютерної техники. Різноманітні завдання щодо створення комп’ютера майбутнього виконували як першокурсники так і учні старших курсів.


9 вересня 2013 З нагоди Міжнародного дня писемності (грамотності) в училищі проведено виховні години. Учні із задоволенням слухали інформацію про виникнення писемності, приймали участь у конкурсах грамотності, розгадували кросворди та ребуси.

2 вересня 2013 На виконання розпорядження Президента України, з метою сприяння вивченню молодим поколінням творчої спадщини Т.Г.Шевченка та відзначення у 2014 році 200- річного ювілею  в актовому залі училища проведено Всеукраїнський телевізійний урок.
 

1 вересня 2013 В актовому залі училища проведено виховну годину на тему ,,Державний прапор України – святиня нашого народу’’.
Класний керівник групи ТМ-11 Кикина М.О. ознайомила учнів з державною символікою, пояснила її значення. Особливу увагу звернула на державний прапор, відмітила його значення для українського народу.


1 вересня 2013 Святковою лінійкою присвяченою Дню знань розпочався в нашому училищі новий 2013-2014 навчальний рік. Училище гостинно зустріло 286 першокурсників, які  найближчим часом здобуватимуть робітничі професії. 
В урочистостях прийняли участь батьки, рідні, друзі першокурсників.
З нагоди Дня знань та початком нового навчального року учнів привітав директор училища В.П.Гнатківський.
Найкращі побажання першокурсникам пролунали від випускників та батьків. 
Пісні у виконанні Елени Лемак, Іванки Попович та Діани Чейпеш додали гарного настрою всім присутнім.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
© 2010-2019 ВПУ №34 м.Виноградів