29 січня 2016 У гуртожитку училища проведено виховну годину ,,Бій під Крутами’’. Учні груп ОК-31, ТМ-31, ЕЛ-21 розповіли про події під Крутами, провели історичні паралелі між подіями 1918 року та реаліями сьогодення. Також проведено радіолінійку ,,Під Крутами пішли в безсмертя’’. В бібліотеці училища оформлено книжкову виставку ,,Події січня 1918 року під Крутами’’.

27 січня 2016 Учнівська рада підготувала і провела радіолінійку, присвячену Дню пам’яти жертв Голокосту.

25 січня 2016
Вручення дипломів учням групи ТУ-СЛ. Випускників привітали директор училища В.П.Гнатківський, майстер виробничого навчання В.І.Лупір, мама – Лемак Л.М. Від імені випускників слова подяки педагогічному колективу прозвучали від старости групи В.Тупиці.

22 січня 2016
В навчальних групах училища проведено виховні години на тему: ,,День соборності і свободи’’. Учні групи ОКА-11 Савко Нелля та ЕЛ-11 Товт Женя підготували радіолінійку, присвячену Дню злуки.

25 грудня 2015  В актовому зали училища  відбувся новорічний концерт. Учні училища привітали присутніх з наступаючим Новим 2016 роком. У виконанні Іванки Попович, Камілли Юрик, Роксолани Отрощенко, Юрія Дерцені, Олександра Короля,  Едуарда  Дейжа прозвучали новорічні пісні, а  запальні танці від учениць груп ОКА-11, Б-11, ТУ-ОП додали настрою глядачам.

22 грудня 2015 До Дна енергетика проведено радіолінійку. Майстер виробничого навчання В.В.Шкопитко та учні групи  розповіли про минуле і сучасне  енергетики Закарпаття.


22 грудня 2015 В актовому залі училища проведено українські вечорниці. В гості до учнів прийшли члени Виноградівського районного жіночого товариства імені О.Теліги. Теліжанки спільно з учнями училища згадували народні традиції Закарпаття щодо проведення Різдвяно-новорічних свят, ворожіння, співали українські та закарпатські народні пісні у супроводі відомого виноградівського баяніста Миколи Фотула.


14 грудня 2015 В рамках проведення акції ,,16 днів проти насильства’’ у гуртожитку училища пройшла  зустріч з працівниками Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Спеціалісти центру В.Копча та С.Клим  провели з учнями годину спілкування на тему ,,Життя без насильства’’
07 грудня 2015 В актовому залі училища проведено виховну  годину присвячену Дню української армії. На святі були присутні випускники училища, учасники АТО сержант Юрій Олійник, молодші сержанти випускники училища Андрій Сакалош та Віталій Кузнецов.. Учні училища провели конкурси на швидкість збирання та розбирання автомату, одягання костюму хімічного  захисту, показали елементи рукопашного бою. Учасники художньої самодіяльності виконали патріотичні пісні, прочитали поезії про Україну. На завершення виховної години присутні заспівали гімн України.

30 листопада 2015 У актовому залі училища пройшов концерт-реквієм до Дня свободи та гідності, пам’яти небесної сотні та жертв Голодоморів. У виконанні свмодіяльного народного оркестру народних інструментів працівників Виноградівської музичної школи прозвучали твори П.Мартіна, Крейцерова, С.Рахманінова, Ф.Ліста, М.Скорика, ,,Молитва’’ М.Лисенка. Учні музичної школи виконали пісні про Україну, прочитали поезії.

29 листопада. Волейбольна команда училища, до складу якої входять учні та педагоги, продовжує радувати вболівальників своїми звитягами. У березні вже вдруге поспіль вона стала чемпіоном Виноградівського району. 29 листопада наші спортсмени поповнили свою колекцію нагород виборовши ще й кубок району. Під час фінальних зустрічей, які проходили у спортивному залі училища, все перемішалося: емоції, азарт, розчарування, радість. Вирішальний матч за головний трофей між командами ВПУ №34 та ”Севлюш” проходив дуже напружено, драматично і став окрасою всього турніру. Наші хлопці продемонстрували цікаву комбінаційну гру, самовідданість в захисті, відмінну фізичну та психологічну підготовку і зафіксували остаточний рахунок 2:1 на свою користь. Всі призери турніру, організатором якого виступила Виноградівська райдержадміністрація, були нагороджені дипломами, медалями і м’ячами, а головний кубок отримав капітан команди Василь Луканинець. 

З 16 по 28 листопада у ВПУ №34 проходила декада ”Методична терапія виробничого навчання”. Мета даного заходу, ініційованого методистами училища – виявлення та аналіз типових помилок при проведенні занять професійно-практичної підготовки молодими майстрами виробничого навчання, організація взаємовідвідування з подальшим консультуванням і наданням адресної методичної, фахової, психолого-педагогічної допомоги. В рамках декади члени школи молодого педагога мали можливість:

  • наглядно ознайомитися з новітніми формами і методами проведення вступного інструктажу, презентованими майстром виробничого навчання Хустського професійного ліцею Нечипоренко Л.П. під час роботи обласної методсекції;
  • прийняти участь у загальноучилищному анкетуванні з питань створення сприятливих умов для розвитку навчального закладу та особистої роботи в колективі;
  • за круглим столом перейняти досвід зі створення та використання електронних засобів при підготовці та проведенні уроків виробничого навчання майстрів Богдана С.С. і Шкопитка В.В.


  27 листопада 2015 В училищі традиційно проведено Ярмарок професій та День відкритих дверей. Училище гостинно зустричало учнів шкіл Виноградівського району та работодавців. На світі були присутні начальник управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА В.І.Белень, головний спеціаліст  служби у справах длітей Виноградівської РДА В.В.Січ, начальник відділу активної підтримки безробітних Виногнрадівського районного центру зайнятості К.І.Бобик, начальники відділу кадрів підприємств ,,Джен Терм Україне’’,  ТОВ ,,Піонер’’, ,,Санденс’’, ,,Платі Юкрейн’’. Учні училища ознайомили присутніх з професіями училища та підготували концерт.

  26 листопада 2015 Відкрита виховна година в групі Б-31 на тему,,Україна пам’ятає! Світ визнає!’’ до дня пам’яти жертв Голодоморів

  24 листопада 2015 Вихователем гуртожитку Сані Ч.Б. проведено вечір пам’ти жертвам Голодоморів для учнів, які проживають у гуртожитку училища.

  24 листопада в училищі відбулося засідання методичної секції педагогічних працівників професій будівельного напрямку за участі представників семи професійно-технічних навчальних закладів, де здійснюється підготовка кваліфікованих робітників для будівельної галузі. Учасники зібрання відвідали урок спецтехнології у групі І курсу з теми «Підготовка поверхонь до обштукатурення», який презентувала викладач спецдисциплін ВПУ №34 м. Виноградів Шуберт А.В. Молоді педагоги нашого закладу разом із гостями переймали досвід майстра виробничого навчання Хустського професійного ліцею Нечипоренко Л.П., яка провела вступний інструктаж уроку виробничого навчання у групі ІІІ курсу з теми: «Підготовка поверхонь до вапняного фарбування». На завершальному етапі засідання відбувся семінар, на якому учасники розглянули питання впровадження регіонального компоненту, ознайомились з творчими доробками своїх колег у міжатестаційний період та зі змінами до Положення про організацію навчально-виробничого процесу в професійно-технічних навчальних закладах.

  16 листопада 2015 З нагоди Міжнародного дня студента в училищі традиційно відбувся День учнівського самоврядування. Члени учнівської ради виконували обов’язки директора (Густа Ростислав), заступників директора, ст.майстра, зав. гуртожитку, гол.бухгалтера, начальника відділу кадрів, завідуючого господарством. Під час виконання обов’язків , учні вирішували робочі питання, під керівництвом педагогів, проводили уроки та виробниче навчання.
  В актовій залі училища проведено святковий концерт до Дня першокурсника.
  У виконанні учнів групи ОКА -11 Яни Фанти, Наталки Вереш, Сніжани , Ірини Тюк (група ТУ–П), Юрія прозвучали пісні про україну запальними танцями та акробатичними номерами порадовали присутніх учні груп Б-11, ОКА -11, ТУ-ОП.
  Вітали першокурсників учні другого та третього курсів Роксолана Отрощенко, Янек Пішпеки, Стас Демко та Іванка Попович.

  15 листопада 2015 В училищі відбулися  збори для батьків першокурсників та учнів груп ТУ. Директор Гнатківський В.П.  ознайомив присутніх з організацією навчально-виховного процесу в навчальному закладі , умовами проживання; проаналізував стан успішності учнів  та відвідування ними занять. Практичний психолог училища провела з батьками бесіду на тему „Самооцінка людини запорука успіху”   На зборах було обрано батьківський комітет.  Учні підготували для батьків концертну програму.

  10 листопада 2015 Відбулося засідання учнівської ради. Обговорювалося питання організації та проведення Дня учнівського самоврядування та Дня першокурсника.

  09 листопада 2015 До Дня української писемності та мови викладачем української мови та літератури Густа Т.М. в групі ЕЛ-31 проведено виховну годину на тему ,,Моя прекрасна українська мова, найкраща пісня в стоголоссі трав ’’.

  05 листопада 2015 За ініціативою учнівської ради в гуртожитку училища  проведено виставку  ,,Золота осінь’’. Учні, які проживають у гуртожитку  представили  роботи  з природних  матеріалів: овочів, фруктів, колосків пшениці, різнобарвного осіннього листя, висушених квітів та ін.

  27 жовтня 2015 Наша країна відзначає День визволення від фашистських загарбників. В бібліотеці училища створено книжкову виставку ,,Пам’ять  жива! ’’

  12 жовтня 2015 За ініціативою учнівської ради училища відбувся конкурс стіннівок присвячений Дню захисника України.
  Учениця групи ОК-31Кайло Ганна та викладач предмету ,,Захист Вітчизни’’ В.М.Жиленко під час радіо лінійки ознайомили з історією виникнення свята День захисника України.
  У спортивному залі училища проведено військово-спортивний крос між учнями другого курсу навчання. Учасники змагалися у швидкості одягання протигазу, костюму протихімічного захисту, заповнення магазину АКА, переносу поранених. Учні показали вміння у користуванні санітарними ношами. Майбутні захисники України вправно відповідали на поставлені запитання, із задоволенням перетягували канат, брали участь у спортивних естафетах. Перще місце зайняли учні групи ОК-31, друге – ТМ-21, трете місце вибороли учні групи Б-21.

  02 жовтня 2015 Учні училища святковим концертом привітали своїх наставників з Днем працівника освіти. Прозвучали пісні у виконанні Іванки Попович, Ірини Тюк, Наталії Вереш, Яни Фанти, Камілли Юрик, запальний танок першокурсників не залишив нікого байдужими.

  28 вересня 2015р.
   З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в читальній залі для учнів груп: ОКА-11 та ОК-31 був проведений бібліотечний урок на тему: ,,Від стін печер - до друкованої книги”. Метою уроку було розкрити значення книги як найважливішого засобу людського пізнання; ознайомити учнів з історією створення книги та книгодрукування.
  Учні дізналися про довгий і складний шлях розвитку книги -  від глиняних дощечок, папірусних сувоїв, берестяних грамот до сучасної паперової. Особливо пізнавальною була для учнів інформація про найдорожчі книги в світі. Учасники заходу мали можливість почути та переглянути відеоролики про книги, які стали світовими рекордсменами - це найбільша та найменша, найдовша та найтовстіша, найпопулярніша та найбільш незвичайна книги у світі.

   

  На завершення бібліотечного уроку було проведено вікторину ,, Про книги знаєте багато, тож позмагайтеся завзято!”. Учні активно відповідали на цікаві запитання, адже кожному приємно почути похвалу за вірну відповідь.

  25 вересня 2015 Проведено засідання учнівської ради. Учні затвердили план роботи учнівської ради на 2015-2016 навчальний рік .
  23 вересня 2015 Співробітники кримінальної міліції у справах дітей Виноградівського РВ УМВС та Виноградівської кримінально-виконавчої інспекції державного департаменту виконання покарань в Закарпатській області провели екскурсію для учнів училища.
  В рамках візиту неповнолітні мали змогу ознайомитися з роботою районного відділу внутрішніх справ та побачити порядок і умови утримання в ізоляторі тимчасового тримання. Дізнатись про режим, який діє в установі, заглянути в камери, карцер. Міліціонери розповіли учням про права і обов’язки підслідних, про обмеження, які діють за ґратами, як часто можна мати побачення з рідними, чим годують. В ході екскурсії співробітники установи відповіли на всі запитання, які виникали у юнаків.

  «Краще один раз побачити, ніж сім разів почути», - говорить народна мудрість. Тому учні на власні очі переконалися в тому, що за високим муром зовсім не так весело, як це показано у фільмах, чи як це оспівує "шансон". Здається, правоохоронці справилися зі своєю основною задачею-переконати підлітків, що на волі набагато краще.

  21 вересня 2015 До Міжнародного дня миру вихователями гуртожитку Губані Ж.В. та Сані Ч.Б. проведено виховну годину на тему ,,Україна єдина’’. За ініціативою учнівської ради в училищі розпочато благодійну акцію ,,Добро жменнями’’. Учні училища залучилися до збору пластмасових кришок для переробки та подальшого виготовлення протезів для військовослужбовців.
  14 вересня 2015 Проведено загальні збори учнів, які проживають у гуртожитку. З інформацією про заходи, спрямовані на створення належних умов для проживання та відпочинку учнів, дотримання ними Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку, виступили заступник директора з навчально-виховної роботи Міндак С.О. та вихователі гуртожитку.

  10 вересня 2015  Відбулася товариська зустріч з футболу серед учнів першого та другого курсу, які проживають у гуртожитку присвячена  Дню фізичної культури і спорту.
  07 вересня 2015 В навчальних группах першого курсу проведено виховну годину на тему «Моя майбутня професія».

  01 вересня 2015 В актовому залі училища відбувся перший урок на тему : «Нині вільна і незалежна Україна-ненька. Її ревно захищають нові козаченьки». Викладач української мови та літератури Вереш Г.А. в своєму виступі згадала події майдану, особливу увагу учнів звернула на проведення антитерористичної операції на сході України та  героїв які захищають її незалежність.


  Учні другого курсу Савко Неля та Демко Стас прочитали вірші присвячені захисникам Вітчизни. На уроці були присутні військові 128 –ї гірсько-піхотної бригади та волонтери - випускники училища. Суходольський Василь, Зихор Андрій, Кіраль Іван розповіли учням про події, які відбувались під час їхнього перебування у Станиці Луганській та Дебальцево. Михайло Роман – координатор волонтерського Руху підтримки Закарпатських військових-Виноградів ознайомив учнів з виникненням волонтерського руху у м. Виноградів та роботою яку проводять мешканці міста та району. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих в боротьбі за незалежність нашої держави.
  Педагогічний колектив та учні училища передали волонтерам мобільні обігрівачі (пічки-буржуйки) виготовлені в процесі виробничого навчання для військовослужбовців та одяг для дітей м. Слов’янськ.

  01 вересня 2015 Святковою лінійкою присвяченою Дню знань розпочався в нашому училищі новий 2015-2016 навчальний рік. Училище гостинно зустріло учнів. З нагоди Дня знань та початком нового навчального року учнів привітав директор училища В.П.Гнатківський, класний керівник М.Й.Литвинюк, майстер в/н В.В.Онушкевич. З початком навчального року учнів та педагогічний колектив вітали батьки, випускники та першокурсники. Пісні  про Україну прозвучали у виконанні Іванки Попович та Наталії Вереш додали гарного настрою всім присутнім.


  08 червня 2015 проведено виховні бесіди на тему: " Життя без шкоди здоров'ю".

  02 червня 2015 у навчальних групах проведено годину спілкування, присвячену Дню захисту дітей на тему: "Конвенція ООН про права дитини".

  28 травня 2015 в актовій залі училища відбулося урочисте закриття III етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії слюсар з ремонту сільськогосподарських машин  та устаткування.
  На церемонії були присутні та вітали переможців і учасників конкурсу: Богданович О.І. – представник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Довганич О.С. – завідувач сектора професійно-технічної освіти і науки обласної державної адміністрації,
  Любімов О.В. – голова Виноградівської районної ради, Ю.Ю. Жигуц - голова журі, завідувач кафедри технології машинобудування Державного вищого навчального закладу „Ужгородський національний університет”, представники професійно-технічних навчальних закладів різних регіонів України, директори ПТНЗ області; роботодавці.

  Усі конкурсанти  отримали цінні подарунки від Виноградівської районної ради, фото- і відеоматеріали на згадку про перебування на Виноградівщині та дипломи учасника конкурсу. Бурхливими оплесками присутні в залі зустрічали призерів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування – майбутніх лауреатів Президентської стипендії, які вибороли перші шість місць.

  Дипломом І ступеня нагороджений Яцканич Іван, учень ВПУ №34 м. Виноградів Закарпатської області. Дипломами ІІ ступеня нагороджені Лазаренко Артур, учень ДНЗ „Осипенківський професійний аграрний ліцей” Запорізької області та Шарлай Вадим, учень ДНЗ „Лісоводський професійний аграрний ліцей” Хмельницької області. Дипломами ІІІ ступеня нагороджені Гесь Олександр, учень ДНЗ „Бердичівське ВПУ” Житомирської області, Миклаш Руслан, учень Червоненського ВПУ Львівської області та Пригода Іван, учень Олександрівського професійного аграрного ліцею Донецької області.
  На урочистостях з музичними вітаннями виступили колективи Виноградівської дитячої школи мистецтв ім. Б. Бартока:

  • танцювальний колектив – керівник Юдіта Боднарук;
  • народний оркестр народних інструментів – художній керівник та диригент Віктор Марушка;
  • ансамбль народних інструментів – керівник Джаніта Хайнас;
  • унісон скрипалів – керівник Маргарета Телек;
  • вокальний квартет – керівник Світлана Гнетило.

   

  27 травня 2015 у лабораторії сільськогосподарських машин училища проходив практичний тур Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для учасників другої підгрупи. По його завершенню журі опрацьовувало результати роботи учнів за попередні два дні. Інша частина конкурсантів та супроводжуючі особи побували на екскурсії по місту та району. Ввечері гості училища мали можливість переглянути виставу «Сватання на Гончарівці» у виконанні учнів нашого навчального закладу та поспілкуватися у теплій дружній обстановці.

   

  26 травня 2015 в актовій залі училища відбулося урочисте відкриття ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ із професії слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.
  Свято розпочалося з вітального слова директора департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Мотильчака М.А.  Методист інституту інноваційних технологій і змісту освіти Богданович О.І., голова журі Жигуц Ю.Ю. і заступник мера м.Виноградів Дрошковці Т.Ю. побажали усім конкурсантам хорошого настрою, впевненості в собі, плідної, результативної роботи та здорової конкуренції. Виступи колективів художньої самодіяльності району додали урочистостям окраси та закарпатського колориту.

  Після жеребкування, згідно програми, учасники конкурсу приступили до виконання тестових завдань теоретичного туру в комп’ютерній лабораторії.

  У другій половині дня конкурсанти першої підгрупи виконували практичні завдання з розбирання,  дефектування, комплектування, складання і випробування масляного насоса та силового циліндра.  Решта учасників та супроводжуючі особи мали змогу ознайомитися з історичними пам’ятками міста та туристичними об’єктами Виноградівщини.

  25 травня 2015 Вище професійне училище гостинно зустрічало учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ із професії  слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Представники 23 областей України після реєстрації та поселення в гуртожитку училища зібралися у конференц-залі, де мали змогу ближче познайомитись один з одним. У дружній та невимушеній обстановці учасники конкурсу презентували себе та свій навчальний заклад, розповідали про свої уподобання та плани щодо самореалізації і подальшого професійного зростання.

  18 травня 2015 відбувся психолого-педагогічний семінар у формі круглого столу з теми «Насильство, його види, прояви. Стресові ситуації, пов’язані з насиллям у сім’ях учасників АТО» У роботі круглого столу під керівництвом практичного психолога взяли участь вихователі гуртожитку, класні керівники, майстри виробничого навчання. Чимало бійців, які повертаються із зони АТО, звикли до агресії та не бачать альтернативи силовому вирішенню конфліктів. Тому такі люди часто можуть вдаватися до насильства у сім’ї, а діти можуть стати його свідками і потім це відображається на їх психологічному здоров’ї. Зрозуміти, як насильство впливає на підлітка, що таке «психологічна травма», як її виявити, як правильно підібрати вид допомоги та своєчасно її надати. Про це розповіла  та надала конкретні поради і рекомендації педагогам практичний психолог училища Сільвія Миколаївна Сідей. Учасники круглого столу, працюючи в группах, разом шукали відповіді на питання «Які «уроки» може отримати підліток, що потерпає від домашнього насилля?», а також внесли свої пропозиції щодо методів профілактики та протидії цьому явищу.

  13 травня 2015 представники педагогічного та учнівського колективів Вищого професійного училища №34 м.Виноградів прийняли участь у профорієнтаційному заході ”Свято професій”, яке відбулося в обласному центрі. Два десятки ПТНЗ Закарпаття демонстрували свої досягнення з метою залучення молоді до оволодіння робітничими професіями та розширення іміджу закладів.
  Виставкова експозиція нашого училища справила позитивне враження на учасників заходу. На ній було презентовано ряд послуг, які надає училище, друкована продукція рекламного та профорієнтаційного  характеру, цікаві роботи, власноруч створені учнями в гуртках технічної та художньої творчості: макети, діючі стенди, вироби з різних матеріалів. Десятки відвідувачів не тільки з цікавістю спостерігали за майстер-класами, а й самі долучилися до роботи. Керівник гуртка Митровка І.Ю. та учениця Світлана Поляк привернули увагу присутніх до процесу виготовлення корисних і естетичних виробів із паперових трубочок, що імітують лозоплетіння. В їх умілих руках на очах глядачів старі газети та журнали перетворювались у функціональні елементи декору оселі чи кабінету.

  Кожен охочий міг спробувати себе у ролі штукатура, взявши участь у майстер-класі з виготовлення стильної декоративної штукатурки, для якої використовуються дешеві, доступні та якісні матеріали. На робочому місці, демонструючи власний професіоналізм та креативність, секретами майстерності ділилися викладач спецдисциплін А.В. Шуберт. та майстер виробничого навчання  І.І. Сасин.

  Справжньою прикрасою святкового концерту художньої самодіяльності учнівських колективів професійно-технічних навчальних закладів стала Іванна Попович, виступом якої завершилися урочистості заходу.

  08 травня 2015 Проведено загальноучилищну тематичну лінійку "Їх славою овіяна країна".

  Підготовлено експрес-інформацію ,,Хай буде пам'ять незгасима ’’ яка повідомляє про те, що історія – це людська пам’ять. Вона нічого не забуває. Ні доброго, ні поганого, все в неї на обліку, все передається з віку у вік, вона застерігає, навчає бути пильними, чесними перед героями днів минулих.

  07 травня 2015 В актовому залі пройшов урок мужності "Ніхто не забутий, ніщо не забуто..." Ведучі згадали про жахливі події фашистської окупації, героїчну боротьбу народів за визволення Європи від нацизму, переглянули відеофільм про бої під Києвом. У виконанні Іванки Попович та Камілли Юрик прозвучали пісні "Смуглянка", "Темна ніч", "Синій платочок". Відбулося покладання квітів до пам'ятника невідомому солдату.

  06 травня 2015 Проведено конкурс на кращого читця поезії часів Другої світової війни. Комісія в складі викладачів української мови та літератури визнала кращими читцями таких учнів першого курсу: Донгі Михайло (ТМ-11), Товт Євген (ТМ-11), Секереш Вікторія (ОКА-11). У читальному залі відбулась презентація книжкової виставки ,,Мужність і відвага крізь покоління’’

  05 травня 2015 В фойє училища оформлено виставку присвячену Дню пам'яті та примирення. На виставці було представлено експонати:

 • Ордена та медалі, якими нагороджувалися солдати та офіцери Другої світової війни.
 • Агітаційні плакати Радянського союзу та Німеччини часів Другої світової війни.
 • Стенди "Ціна перемоги", "Офіцери та солдати, які стали героями Радянського союзу під час бойових дій за Україну"

З 5 по 8 травня 2015 В училищі проведено цикл масових заходів приурочених 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці з Дня перемоги в Другій світовій війні.

28 квітня 2015 на базі Вищого професійного училища №34 м.Виноградів відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.
У конкурсі брали участь учні нашого училища, Державного професійно-технічного навчального закладу „Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М. Данканича” та Державного професійно-технічного навчального закладу „Білківський професійний аграрний ліцей”.
Конкурс розпочався учнівськими презентаціями „Я і мій навчальний заклад” і проходив у два тури – теоретичний та практичний, завдання яких відповідали кваліфікаційному рівню слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування 3-го розряду.
Під час практичного туру конкурсанти виконували два завдання:
– розбирання, дефектування, комплектування та складання масляного насоса;
– розбирання й складання силового гідроциліндра з подальшим випробуванням на стенді.
У ході конкурсу учасники продемонстрували теоретичні знання, вміння їх застосовувати на практиці, показали компетентність в питаннях послідовності технологічних прийомів, виробничої культури та безпеки праці під час виконання завдань За результатами конкурсу компетентне журі з числа роботодавців оголосило переможців. Представники нашого училища – Яцканич Іван та Тупиця Василь зайняли відповідно І та ІІІ місця, набравши 249 та 230 балів із 260 можливих.
Присутні на конкурсі директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Мотильчак М.А., директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області Слюсарєва О.В. високо оцінили підготовку, організацію і проведення самого заходу.
Переможець Яцканич Іван представлятиме нашу область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться в стінах нашого навчального закладу  з 25 по 28 травня. Бажаємо йому успіхів та нових  перемог.

23 квітня 2015 Проведено День відкритих дверей. В гості завітали учні шкіл м.Виноградова та Виноградівського р-ну. На святі були присутні начальник відділу активної підтримки безробітних Виноградівського районного центру зайнятості К.І.Бобик та головний спеціаліст служби у справах дітей Виноградівської РДА В.В.Січ. Присутніх привітав директор училища В.П.Гнатківський. Учні училища презентували свої професії. Учасники художньої самодіяльності представили концертну програму. 

22-23 квітня 2015 відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії штукатур. У ньому брали участь представники шести навчальних закладів області, серед них і учень ВПУ №34 Ярослав Габор. Конкурс складався з теоретичної та практичної частин, завдання яких відповідали кваліфікаційному рівню штукатура 4 розряду. Ярослав показав хороші знання зі спеціальних дисциплін та високоякісну роботу з нанесення декоративних штукатурок СТ-77 та СТ-36, в результаті чого виборов перше місце серед учасників, набравши 192 бали , відірвавшись від своїх найближчих конкурентів на цілих 20 балів. Вітаємо Ярослава з таким значним успіхом та бажаємо йому нових перемог на наступному етапі Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться у м.Суми.

20-27 квітня 2015 в училищі пройшов Тиждень книги на тему: "Любити треба світ очима книги..." Детальніше >>

16 квітня 2015 Учні Яцканич Іван та Белей Михайло гідно представили наше училище на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії водій автотранспортних засобів (категорія «С») в м.Мукачево. У ході конкурсу учасники продемонстрували вміння виявляти та усувати дрібні несправності, водіння та виконувати маневрування на автомобілі зазначеної марки, дотримуючись правил дорожнього руху та техніки безпеки. За результатами конкурсу Яцканич  Іван зайняв ІІ місце, набравши 326 балів із 350 можливих. Вітаємо переможця та учасника обласного конкурсу, бажаємо успіхів та наснаги у подальшому навчанні та професійній діяльності.

06 квітня 2015 В гуртожитку училища проходила виставка робіт учнів "Воскресни, писанко".

30 березня 2015 Відбулася зустріч учнів випускних груп з роботодавцями. В училище завітали представники підприємства "Платі Юкрейн", які ознайомили присутніх з умовами праці на підприємстві.

19 березня 2015 З нагоди відзначення 85 річниці з дня народження Ліни Костенко та 120 річниці від дня народження Максима Рильського учням училища було представлено поетичний альбом: ,,Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…”.

І сторінка ,,Велика постать сучасної  України”. (Л.Костенко)
ІІ сторінка ,,Незламний співець епохи”. (М. Рильський)
ІІІ сторінка- виставка персоналій:

,,А слово – струм.
А слово - зброя.
А віще слово - вічове”.
(Л. Костенко)

ІV сторінка ,,Поезія душі моєї”.(Декламування власних віршів)

Організаторами заходу були філологи та бібліотекарі училища.

15 березня 2015 Цієї неділі спортивна увага була прикута до фінальних ігор чемпіонату району з волейболу, які проходили у спортивному залі училища. До четвірки найкращих, що пройшли через сито відбірних турів  у лютому місяці, увійшли команди: с.Олешник, с. В. Ком’яти, ВК “Севлюш” та ВПУ №34. Дві останні вважалися фаворитами, а матч між ними став окрасою всього турніру. Фінальна гра тримала в захопленні всіх уболівальників. Наші спортсмени записали собі в актив першу партію, а суперники – другу.  У тай-брейку команда ВПУ №34 зуміла вирвати перемогу з рахунком 15 – 13  і другий рік поспіль стати чемпіоном Виноградівського району. На фото – переможці турніру: Олександр Андрусяк, Василь Луканинець, Ігор Агапітов, Іван Чорний, Володимир Марфич, Анатолій Чопа, Владислав Прийма та Михайло Ясельський.

11 березня 2015 в рамках відзначення 201 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка в училищі проведена виховна година  “Не промовчи Шевченка у собі”. Класні керівники Густа Т. М. та Вереш Г.А. у своїх групах провели літературний діалог про значення Кобзаря для  кожної людини. Учні самостійно зробили висновок, що Шевченко завжди попереду, до нього треба доростати всім життям.


Бібліотекарі нашого училища Телеп'янович Т.І. та Шуба О.В.представили учням книжково-ілюстративну виставку-вшанування “Безсмертної слави поет”.

12 березня 2015 викладачі української мови і літератури провели літературні читання

“І мене в сім’ї великій
В сім’ї вольній, новій,
Не забудьте пом’янути…”. Яскраво виглядали учні  нашого училища одягнені у вишиванки .

Багато емоцій викликав перегляд  кінофільму "Братство" . Наші студенти дізнались багато нового і цікавого про життя Генія українського народу та про його участь у Кирило-Мефодіївському братстві. Будемо ж завжди  зберігати та вшановувати пам`ять великого Шевченка!

 

З 10 по 16 березня в училищі проходить тиждень присвячений  Т.Г.Шевченку - світочу української культури. Для відзначання творчості українського Кобзаря проводяться такі заходи:
- Радіогазета "Між нас, тобі, Тарасе, жити".
- Літературний  конкурс “Його слово  крізь  серце  проходить”.
- Літературні читання “І мене в сім’ї великій
                                       В сім’ї вольній, новій,
                                       Не забудьте пом’янути…”.
- Книжково-ілюстративна виставка-вшанування “Шевченко і сьогодні наш сучасник” .
- Літературна вікторина " Творчість Т. Г. Шевченка".
- Перегляд  кінофільму "Братство".
- Виховна година "Літературний діалог поколінь “Не промовчи Шевченка у собі”.
- Конкурс на кращу стінгазету "Тарас Шевченко - України син".

27 лютого 2015 В актовому залі училища пройшло урочисте вручення дипломів випускникам групи ТУ "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А,В,С). Слюсар з ремонту с/г машин. Водій автомобіля категорії "С". З вітальним словом до випускників звернувся директор училища В.П.Гнатківський.

 

23 лютого 2015 проведено виховну годину "Ти наше диво калинове, кохана українська мово", присвячену Міжнародному дню рідної мови, мови української, що є одним з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники.

 

 

З 20 по 26 лютого 2015 в училищі проводиться тиждень присвячений Міжнародному дню рідної мови, мови, що є  найбільшим скарбом народу. Протягом тижня проводяться такі заходи:
1. Бібліографічний огляд "А мова - як море"
2. Радіолінійка  "Лунай, прекрасна наша мово!"
3.Тематична полиця: "Мово моя, ти чарівна зірниця"
4. Виховна година  на тему "Ти наше диво калинове, кохана українська мово"
5. Випуск стінгазети  "Рідна мова"
6. Конкурс на найкращий твір про рідну мову.

20 лютого 2015 Проведено лінійку-реквієм до Дня пам'яті героїв Небесної сотні. Учні групи ОКА-11 нагадали про історичні події революції Гідності, продекламували поезії, присвячені героям.

18 лютого 2015 Педагогічний та учнівський колективи ВПУ №34 долучилися до збору чергової гуманітарної допомоги, організованої силами виноградівських волонтерів. Вони відправили два обігрівачі разом з продуктами харчування та іншими необхідними речами, зібраними мешканцями вулиці Першотравневої, для бійців з 128-ї Закарпатської гірськопіхотної бригади.

16 лютого 2015 Проведено відкриту виховну годину, присвячену річниці виводу радянських військ з Афганістану на тему:"Афганістан болить в моїй душі" в групі Буд-11. Класний керівник Бровді М.Ю. та учні групи Король В., Онофрей Г., Кобрін А., Штефанко В., Поляк С,, Козьма С., розповіли присутнім про історичні події Афганської війни, згадали учасників бойових дій. Перед учнями виступили учасник бойових дій в Афганістані - вихователь гуртожитку Сані Ч.Б. та викладач предмету "Захист Вітчизни", полковник Жиленко В.М.

26 січня 2015 З метою підвищення результативності колективних та індивідуальних форм методичної роботи щодо професійно-практичної  та професійно- теоретичної підготовки учнів, з реалізації єдиної методичної проблеми та створення умов для самоосвіти та удосконалення  майстерності педагогічних працівників в училищі проведено Методичний день. В рамках цього заходу педагогами було взаємовідвідано 39 занять. Відбулася відкрита виховна година, присвячена Дню Соборності та Свободи України,  майстер-клас “Web-сторінка як одна з форм узагальнення, презентації та поширення педагогічного досвіду”, виставка методичних напрацювань педагогів училища. Такий загальноучилищний захід дав можливість проаналізувати стан володіння молодими педагогічними працівниками різними формами і методами навчання з використанням ІКТ та сприяв пропагуванню кращого педагогічного та виробничого досвіду.


У електрогазозварювальній майстерні педагогами Вищого професійного училища №34 налагоджено випуск саморобних мобільних обігрівачів. Силами учнів зібрано витратні матеріали для перших п'яти "буржуйок", які найближчим часом будуть відправлені за допомогою волонтерів на Схід. Пристрій виготовлено з газового балону. Він легкий і зручний у застосуванні. З його допомогою можна зігрітись, підігріти чи зготувати їжу. Зверху споруджено зйомну конструкцію для сушки взуття чи одягу. Виготовляти такі обігрівачі ми можемо в необхідній кількості, оскільки це потребує мінімальних витрат.

Звертаємось до виноградівців: хто має газові балони, приносьте їх у майстерню ВПУ №34


26 січня 2015 Проведено відкриту виховну годину до ДНЯ СОБОРНОСТІ І СВОБОДИ УКРАЇНИ.

23 січня 2015 В актовому залі училища урочисто вручено дипломи кваліфікованого робітника випускникам групи 21 ТУ-СЛ. З вітальними словами до яких звернулися директор училища В.П.Гнатківський, майстер в/н В.В.Онушкевич, учні училища. Від імені батьків випускників привітав І.І.Райко.

 

16 січня 2015 За ініціативою учнівської ради, учні училища виготовили маскувальні сітки для виноградівських військових, які перебувають в зоні АТО.

 

 

26 грудня 2014 Відбулися урочистості з нагоди 30 річниці Вищого професійного училища №34. Зі святом присутніх привітали директор училища Гнатківський В.П., перший директор Цап І.Д., заст.голови Виноградівської РДА Бажура А.В., інженер ПАТ ПМК-78 Роман А.П., ветеран праці Кобаль О.С., випускники училища. Директор вручив подяки працівникам, які працюють з дня заснування училища та ветеранам праці. Учні училища підготували концертну програму.

22 грудня 2014 До Дня енергетика проведено радіолінійку. Учні групи ЕЛ-11 ознайомили слухачів з історією енергетичної галузі України та Закарпаття. Відбулася виставка рефератів та тематичних робіт учнів.

11 грудня 2014 Проведено конкурс професійної майстерності на тему "Стрижки" серед учнів групи ТУ-3 Перукар. Переможцями стали п'ятеро учнів, які отримали грамоти та подарунки.

Маскальчук Я.В

Керечан М.В.

Попович Б.І.

Белень С.І.

Потокі О.І.

10 грудня 2014 Майстрами в/н Гнатківською М.О. та Любкою О.Ю. було проведено олімпіаду з перукарської справи.

 

 

 

10 грудня 2014 Відповідно до Меморандуму про співпрацю між МОН України та компанією «Майкрософт Україна» в рамках тижня освіти в сфері ІТ в Україні з 8 по 14 грудня відбувся конкурс для навчальних закладів "Година коду"- “THE HOUR OF CODE”.
Захід проводиться компанією «Майкрософт Україна» за підтримки інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України. Метою заходу є ознайомлення та навчання учнів основам програмування. Цікавою і пізнавальною подією стала "Година коду" у Вищому професійному училищі №34 м.Виноградів Закарпатської області. Захід було проведено 10 грудня у групі ТУ-ОП (операторів з обробки інформації та програмного забезпечення) під керівництвом викладача Данкової Т.М. та майстра виробничого навчання Брич І.Д. Такими задоволеними ми давно не бачили наших учнів, навіть невеликі технічні проблеми не завадили великому бажанню пройти всі етапи і отримати сертифікат! Дякуємо компанії "Майкрософт Україна" за чудову нагоду!

10 грудня 2014 Відбувся відкритий урок у групі Б-11 з предмету: "Технологія штукатурних робіт". Мета уроку: узагальнити та систематизувати набуті знання та навички за темою: "Підготовка поверхонь до поштукатурення". Викладач спец. дисциплін Шуберт А.В. використала нестандартний метод проведення уроку - урок-конкурс. Учні заздалегідь виконали домашнє завдання: виготовили візитки та підготували презентації. Оцінювало конкурси журі, яке складалося із майстра в/н, випускника училища і учня ІІІ курсу. Викладач використала також для конкурсів технічний диктант, гру "Морський бій" та "Мозаїку". За результатами конкурсів учні були нагороджені медалями.

09 грудня 2014 Проведено майстер-клас по новітнім технологіям у перукарському мистецтві. Перукар Мар'ян Еріка (випускниця училища) провела майстер-клас відновлення волосся, екранування, біозавивки та зачісок.

08 грудня 2014 Розпочато тиждень професії: Перукар(перукар-модельєр) "Мелодія краси". Під час радіолінійки майстер в/н Гнатківська М.О. ознайомила учнів з професією перукар. А учениця групи ТУ-3 Перукар Шкопитко М. у віршованій формі розповіла про свою професію. Також було проведено виставку художніх робіт: тематичні малюнки, реферати та презентації зачісок на манекенах.

05 грудня 2014 До Дня Збройних Сил України учениці першого курсу групи ОКА-11 написали вірші-заклики.


МИ ПРОТИ ВІЙНИ
Скільки будуть українці страждати,
Ну скільки можна людей вбивати?
За що синів батьки оплакують,
А москалям вбивати щодня наказують!
Ми не хочем війни,
Ми хочемо миру!!!
Так, що ж ти враже,
На нас наступаєш?
Ми ж свободи хочем,
І ти про це знаєш.
Ми проти війни,
І ми за свободу,
Свободу країні, свободу народу!
Якщо ти вважаєш, що будеш над нами,
То ти помиляєшся й народ твій так само!
Не віддамо ми своєї Вкраїни,
Хоч і багато вже в нас тут руїни.
І що з того, що вас більше?
Ми духом сильніше, бо ми українці!
Ви ж москалі й москалями родились,
Ми ж Українці всі Богу вклонились!
Ми проти війни, ми хочем свободи!
Свободу Вкраїні! Свободу народу!

/Секереш В.Я./

ГЕРОЇ
Як хочеться жити в Україні своїй
без зла, в добрі та мирі.
Ми дружньо скажемо «Ні війні!»
Ми не хочемо ходить по землі сірій.
А серденьку тяжко, матінці рідній,
Що сина війна забрала.
Не обніме більше вона сина
і не скаже ніжні слова.
Та не плач, матінко мила,
Пам’ятатимуть сина твого,
Бо не зрадив він Батьківщини і народу свого.
Небеса прийняли його як героя,
І будуть завжди славить його.
Бо не здався твій син без бою, і
не злякався, тепер він герой!
Слава Україні, Героям Слава!

/Гевді Д.І./


03 грудня 2014 З зони АТО повернулися 17 воїнів, серед яких і випускник училища Зихор Андрій. Учні училища зустрічали героїв.

01 грудня 2014 В групах училища пройшли виховні години на тему "Молодь проти СНІДу".

30 листопада 2014 Цими вихідними спортивний зал училища знову став ареною для визначення найсильнішої волейбольної дружини Кубка  виноградівського району. Команда ВПУ №34 вдруге прийняла участь у турнірі, який проходив з пляжною системою до двох програшів. У кожній грі на майданчику точилася напружена і безкомпромісна боротьба. Гравці нашої команди проявили майстерність, дисципліну командної гри, різні тактичні прийоми, самовідданість і, в кінцевому рахунку, не залишили жодних шансів суперникам. Всіх своїх основних конкурентів з В. Ком’ят, Олешника та місцевого “Севлюша” перемогли з однаковим рахунком 2-0 і отримали із рук організаторів змагань Кубок району. Вітаємо переможців: Олександра Андрусяка, Василя Луканинця, Михайла Ясельського, Івана Чорного, Владислава Кошана, Анатолія Чопу та Ігоря Агапітова.

24 листопада 2014 В актовому залі училища проведено відкриту виховну годину присвячену Дню памяті жертв голодомору "Голодомор... Трагічні пам'яті мости". Учні групи ТУ-Перукар, викладач історії Кобаль П.П., викладач спецдисциплін Онисько Т.Ю. розповіли учням про роки голодомору в Україні та його наслідки.

 

17 листопада 2014 З нагоди Міжнародного дня студента в училищі традиційно відбувся День учнівського самоврядування. Члени учнівської ради виконували обов’язки директора(Ловска Б.), заступників директора, ст.майстра, зав. гуртожитку, гол.бухгалтера, начальника відділу кадрів. Учні, під керівництвом педагогів, проводили уроки та виробниче навчання.

13 листопада 2014 Напередодні Міжнародного дня студента учні групи ОКА-11 провели акцію "Посади дерево". На території училища учні та майстри в/н Чейпеш В.Я., Лихтей К.В. посадили фруктові дерева: яблуні, груші, вишні, черешні.

10 листопада 2014 Проведено радіолінійку присвячену Всесвітньому дню молоді. Учні групи ТУ- Перукар та майстер виробничого навчання Гнатківська М.О. у своєму виступі відмітили, що Всесвітній день молоді відзначається щорічно 10 листопада. Саме в цей день на Всесвітній конференції молоді, яка проходила у Лондоні з  29 жовтня по 10 листопада 1945 року, була заснована Всесвітня федерація демократичної молоді (ВФДМ).

10 листопада 2014 В групі БУД - 31 проведено виховну годину на тему "Свою Батьківщину любіть", кл. керівником Шуберт А.В. У проведенні заходу брали участь учні: Панасюк М., Парада С., Габор Я., Часін І., Гунцелізер Д. Ними були підготовлені дві презентації з історії м.Виноградів та сучасного міста. Метою виховного заходу було виробити навички в учнів порівнювати ідеї та цінності, характерні для тогочасної культури, із сучасними державотворчими ідеями та культурними цінностями українців. Виховати патріотизм та почуття національної гідності.

10 листопада 2014  В групі ЕЛ - 21 проведена виховна година до Дня української писемності та мови, класним керівником якої є Густа Т.М. Це свято, яке щороку відзначається в Україні , це день вшанування пам'яті  Преподобного Нестора Літописця. Учні групи підготували й зачитали цікавий матеріал про походження української мови та її розвиток. Розповіли, що Мова - живий організм, який розвивається за своїми законами. Це нетлінний скарб століть, що передається від покоління до покоління і об'єднує минуле й прийдешнє. Це спадкоємність не лише в межах роду, а й народу.

09 листопада 2014 В училищі відбулися  збори для батьків першокурсників та учнів груп ТУ. Директор Гнатківський В.П.  ознайомив присутніх з організацією навчально-виховного процесу в навчальному закладі , умовами проживання; проаналізував стан успішності учнів  та відвідування ними занять.  На зборах було обрано батьківський комітет.  Учні підготували для батьків концертну програму.

05 листопада 2014 Відбулося засідання робочої групи експертів-консультантів із розробки завдань та підготовки умов проведення Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, який вперше відбудеться на теренах Закарпаття, а саме – у Вищому професійному училищі №34 м. Виноградів. Під керівництвом методиста відділення науково-методичного забезпечення змісту професійно-технічної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Богданович О.І. та в.о. директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області Слюсарєвої О.В. у конференц-залі зібралися педагоги-фахівці з восьми областей України, які розглядали різні організаційні питання, визначали порядок проведення Всеукраїнського конкурсу, обговорювали пропозиції щодо змісту теоретичних і практичних завдань та критерії їх оцінювання.

02 листопада 2014 В актовій залі відбулися загальноучилищні збори батьків, діти яких навчаються на  другому та третьому курсах. Директор ВПУ №34 Гнатківський В.П. у своєму виступі акцентував особливу увагу на питаннях проходження учнями виробничої практики на підприємствах та майбутнього їх працевлаштування. Класні керівники та майстри виробничого навчання проаналізували стан успішності, відвідування занять та дисципліни вихованців, закріплених за ними груп. На завершення зборів учні приготували батькам приємний сюрприз – концертну програму.

27 жовтня 2014року

Тільки той щасливий,
Хто любов’ю сяє.
В світі без любові
І життя немає.

Такими віршованими рядками в бібліотеці розпочався вечір-роздум ,,Любов - безмежна велич людської краси’’, організаторами якого були: викладач - Сливка В.І., завідувач бібліотеки - Телеп’янович Т.І., бібліотекар - Шуба О.В. Ведучі-учні групи СЛ-31 розповіли про любов до Батьківщини, до рідного краю, до материнської мови, чарівного українського слова, до найрідніших людей на землі. Зізнання в любові звучали в щирих, палких, пристрасних поетичних словах. Серця всіх присутніх зігрівали іскри вогню від символічно запаленої свічки Любові. Вечір супроводжувався приємними мелодіями та відеороликами.

20  жовтня  2014 З нагоди святкування професійного свята працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства у бібліотеці проведено круглий стіл ,, Душа водія - широчінь доріг’’. Професія водія - це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Бодов Г.Г. – викладач предмета ПДР разом з учнями третього курсу групи за професією: ,,Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування,   водій автотранспортних засобів категорії ,,С’’ розповіли присутнім про перших винахідників створення автомобілів та  надзвичайно вагомий внесок автомобілістів у життя суспільства. Всі учасники круглого столу переглянули відеофільм: ,,Автомобілі : 13 цікавих фактів’’, прослухали веселі логи ,,Пригоди на дорогах’’.
З професійним святом привітали викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання  водінню транспортних засобів училища і в подарунок для них прозвучала пісня ,,Каділак’’. Вікторину ,,За кермом’’ провела завідувач бібліотеки Телеп’янович Т.І. За активну участь у вікторині  учнів нагородили міні-моделями автомобілів відомих марок. 

20 жовтня 2014 В рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії, учні училища зустрілися з представниками місцевої влади. Заст. начальника служби у справах дітей Виноградівської РДА Є.О.Беланинець, спеціалісти Районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді С.С. Клим та О.Ю.Бондарева розповіли учням про роль місцевої демократії у становленні демократичної України та забезпеченні прав людини на місцевому рівні.

16 жовтня 2014 За ініціативою учнівської ради, традиційно, в гуртожитку училища було проведено виставку ,,Золота осінь’’. На якій представлені роботи учнів з підручних матеріалів: овочів, фруктів, колосків пшениці, різнобарвного осіннього листя, висушених квітів та ін. Особливу увагу глядачів викликали вироби на патріотичну тематику.

06 жовтня 2014 На базі ВПУ №34 м.Виноградів відбулося засідання обласної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи. Тема засідання: “Посилення патріотичного характеру навчання та виховання. Шляхи удосконалення виховної роботи в професійно-технічних навчальних закладах у 2014/2015н.р.” На засіданні була проведена робота дискусійного клубу на тему: «Основні напрямки співпраці навчальних закладів з різними установами та організаціями, що опікуються питаннями виховання учнівської молоді”:

  1. Планування циклу уроків мужності;
  2. Нові підходи до формування правової культури учнів ПТНЗ;
  3. Розвиток учнівського самоврядування як засобу виховання громадянина України — носія національних цінностей та загальнолюдських надбань.

Під час обговорення теми були присутні заступник начальника служби у справах дітей Виноградівської РДА Беланинець Є.О., завідувач сектору правової роботи Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білкей Е.В., оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Виноградівського РВУМВС Потокі В.В., заступник начальника районної організації ветеранів війни та праці Савинець М.Й., методист відділу культури Виноградівської РДА Григора Є.І.

Викладачем предмету "Захист Вітчизни" Жиленко В.М. проведено урок мужності, присвячений військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність України на сході держави.
На уроці мужності були присутні випускники училища, учасники бойових дій в зоні АТО Токар Іван, Нодь Ілля, Субота Василь, які розповіли учням училища про бойові дії на сході країни.
Заступник директора з НВихР Міндак С.О. звернулася до російських матерів із закликом про допомогу у припиненні війни.

На території училища відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки випускникам ВПУ №34 м.Виноградів за участі дирекції училища, всіх учнів, присутніх гостей та учасників бойових дій у зоні АТО.

06 жовтня 2014 Відбулася урочиста лінійка присвячена Дню працівника освіти. Директор училища Гнатківський В.П. та першокурсники груп СЛ-11, ОКА-11 привітали педагогічний колектив училища з професійним святом. Прозвучали пісні у виконанні Іванки Попович.

15 вересня 2014  "Живим, синку, повернися"- така тема виховної години в групі ЕЛ-21, класним керівником якої є Густа Т.М. На зустріч з учнями були запрошені військовослужбовці батальйону "Тиса", що повернулись із зони АТО 10 вересня. Це двоє бійців - Василь  Суходольський та Василь Маркус  (випускник нашого училища) , яким незабаром виповниться лише 20 років. Солдати розповіли учням про становище в станиці Луганській, про важливі бої щодо визволення аеропорту, містечка Щастя та інших поселень.
Ще один учасник бойових дій 19-ти річний Станіслав Кіш мав би цього дня бути разом з хлопцями, проте його вже немає в живих. Присутні  хвилиною мовчання вшанували пам'ять нашого земляка й випускника училища. Учні написали листа солдатам, в якому висловили побажання всім повернутися додому живими й здоровими. Адже військовослужбовці незабаром мають повернутись в зону дислокації.  Бійцям подаровані солодощі  та лист на згадку про зустріч. Завершилась  виховна година під вигуки "Слава Україні!  Героям слава!".

 11 вересня 2014 На Закарпаття прийшло горе - у жалобі кожне серце… Цього дня у Вищому професійному училищі  №34  проведено годину пам’яті ,,Вони боролися за Україну!’’,  в честь випускника училища 2013 року Кіша Станіслава, який загинув 40 днів тому, захищаючи Україну.
На захід було запрошено маму, сестру, дівчину загиблого героя та його товариша по службі. Запалити свічку, втішити рідних своїм поетичним словом прийшли поети Виноградівщини: Кедик Світлана,Тернавська Світлана, Кляп Василь. «Загиблі військовослужбовці – герої незалежної України – наголосила завідувач бібліотеки Телеп’янович Тетяна. – Ми маємо гідно вшанувати їхню пам'ять, щоб молоде покоління знало, хто віддав своє життя за наше майбутнє».. Члени бібліотечної ради Сорока Василь учень групи ОК-21 та Козирєва Тетяна учениця групи ОК-31 розповіли про трагічнідолі 23-х закарпатських військовослужбовців, які загинули у зоні АТО.  З біографією Кіша Станіслава познайомила присутніх громадський діяч Марія Селехман. Про життя та навчання в стінах нашого закладу з теплотою та смутком згадала викладач спецдисциплін Анжеліка Василівна Шуберт. Педагоги та одногрупники пам’ятають його як людину високих моральних якостей, відповідального, наполегливого в опануванні обраної професії, комунікабельного, скромного, надійного товариша. Він завжди мав чітку життєву позицію, власну думку, яку вмів відстояти, брав активну участь у громадському житті училища. Пам'ять Станіслава Кіша, який героїчно воював за Україну, вшанували поетичними рядками та піснями учасники дитячого гурту «Оніцькі ластівочки» під керівництвом  Білак Лариси. Усі учасники заходу, об’єднані єдиним невимовним болем, горем одним на всіх, гіркотою втрати близької людини, схилили голови у спільній молитві та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських бійців.

01 вересня 2014 В актовому залі училища відбувся перший урок на тему : ,,Україна - єдина країна’’. Викладач історії Кобаль П.П. ознайомив учнів з основними подіями становлення державності України. В своєму виступі викладач звернув увагу учнів на шанобливе ставлення до традицій українського народу та повагу до представників інших національностей, що проживають на території країни. Особливо відмітив,  що Україна – єдина , люди, які проживають на Сході та Заході, на території Криму та Закарпаття, на Донбасі і в Луганську – громадяни України.
Викладач розповів учням про прагнення українського народу до вільного, щасливого життя від існування Київської держави Володимира Великого, проголошення незалежності України та Революції гідності.
Під час проведення уроку, хвилиною мовчання, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, випускника училища Кіша Станіслава та інших героїв, які віддали життя за незалежність та єдність України.


01 вересня 2014 Святковою лінійкою присвяченою Дню знань розпочався в нашому училищі новий 2014-2015 навчальний рік. Училище гостинно зустріло учнів. З нагоди Дня знань та початком нового навчального року учнів привітав директор училища В.П.Гнатківський, класний керівник М.Ю.Бровді, майстер в/н В.В.Онушкевич. З початком навчального року учнів та педагогічний колектив вітали батьки, випускники та першокурсники. Пісні у виконанні Іванки Попович додали гарного настрою всім присутнім.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
   
© 2010-2018 ВПУ №34 м.Виноградів