27.06.2016 року у Вищому професійному училищі № 34 м. Виноградів, проведена святкова лінійка, присвячена випускникам училища, і вручено дипломи кваліфікованого робітника 201 учневі. Дирекція та педагогічний колектив щиро вітає випускників та бажає успіхів!

Пелюстками від троянд
Простелимо Вашу дорогу,
Хай любов палка іде 
Завжди з Вами в ногу.
Зичим долі доброї Вам,
Зоряних світанків,
Успіх хай насіє Вам
Ніжних теплих ранків...

Від тепла долонь батьківських
Набирайтесь сили,
І тримайте курс у світ
Без нудьги, красиво!
Розцвітає хай у серці
Посмішка щаслива.
В світлу путь летіть, пташата,
Зграя гомінлива!

Хай добро посіє щедрість
Рястом довголіття,
Цвітом яблуньки хай пахне
Ваше покоління.
Полонить серця нехай
Музика кохання,
Мріям світлим присвятіть
Всі свої дерзання!

22.06.2016 року. Учні Вищого професійного училища №34 м. Виноградів неодноразово перемагали на різних етапах конкурсів професійної майстерності і тим самим підтверджували високий рівень підготовки кваліфікованих робітників у нашому закладі.

Сьогодні ми радіємо з успішного виступу учениці групи ОКА-11 Волошин Єлизавети, яка стала срібним призером чемпіонату України з вільної боротьби серед дівчат у ваговій категорії 43 кг. Змагання проходили у Львові.

Цей успіх дозволить вихованці училища представляти нашу країну на чемпіонаті Європи, який відбудеться у Швеції. Щиро зичимо їй здоров’я, впевненості, спортивного азарту і, звичайно, нових висот на спортивному Олімпі!

З 15 грудня 2015 до 1 березня видавництвом “Шкільний світ” проводився огляд-конкурс педагогічної майстерності “Панорама творчих уроків – 2016” за темою “Формування критичного мислення особистості у навчально-виховному процесі”, мета якого - популяризація кращого педагогічного досвіду серед освітян України. Участь у ньому взяла Шуба О. В., яка представила сценарій бібліотечного уроку-диспуту з теми “Чи вміємо ми спілкуватись?”. Нещодавно були підведені підсумки вищезгаданого конкурсу, за їх результатами Олександра Василівна, бібліотекар ВПУ №34, стала лауреатом та нагороджена грамотою НАПНУ видавництва “Шкільний світ”.

З 23 по 27 травня 2016 року у Вищому професійному училищі № 34 м. Виноградів проходив ІІ етап атестаційної експертизи для визначення спроможності навчального закладу реалізувати державні вимоги до провадження освітньої діяльності. Учні 8 випускних груп підтверджували рівень навчальних досягнень з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки. 223 випускники (майже 99%) успішно справилися з комплексними кваліфікаційними завданнями і більшість із них продемонстрували неабиякі вміння і навички з обраної професії. Попередні результати роботи експертної комісії дають змогу стверджувати про належну організацію навчально-виховного процесу в навчальному закладі.

12 травня 2016 Відбувся День відкритих дверей.

До навчального закладу завітали учні загальноосвітніх шкіл міста та сіл Виноградівського району.
Директор училища В.П.Гнатківський ознайомив учнів з умовами вступу до навчального закладу,  з професіями,  які користуються попитом на ринку праці.
Провідний спеціаліст служби у справах дітей Виноградівської РДА В.В.Січ в своєму виступі звернув увагу на важливість робітничих професій.
Учні училища представили свої професії та запросили шкільну молодь на  навчання в училище. Педагоги училища провели екскурсію по навчальному закладу.


Учасники художньої самодіяльності підготували концертну програму.

26 квітня 2016 року. До 30-их роковин Чорнобильської катастрофи в училищі проведено  цикл тематичних заходів:
1.Радіолінійка ,,Ліквідація у спогадах’’.
2. Відео урок ,,Чорнобиль не має минулого часу’’.(бібліотека)
3. Година спілкування  ,, Чорнобиль. 30 років. Біль і майбутнє’’.
Учні груп ЕЛ-21 та ОКА-21 та викладач Гнатківський В.В. згадали історію будівництва,роботи, аварію на ЧАЕС та обговорили наслідки техногенної катастрофи. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.

25 квітня 2016 року.

В минулі вихідні в Ужгороді відбувся обласний конкурс ,,Воскресни,  писанко!’’. Колектив училища презентував Великоднє дерево уквітчане писанками, крашанками, мальованками, зернівками, писанками прикрашеними бісером, писанками виконаними в техніці квілінг, писанками з глини.

Також були представлені Великодні композиції виконані учнями училища.
Журі високо оцінило старання учнів й одноголосно присудило перше місце.

18-25 квітня 2016 р.

В училищі проходив Тиждень книги на тему:,,Книги - перлини людської думки’’.

В рамках Тижня були проведені такі заходи:
1. Вечір-зустріч ,,Хранитель народної творчості - Іван Хланта ’’.
2. Конкурси на кращі:
- твір-роздум ,, Диво - ім’я якому книга’’;    
- вірш про книгу;
- закладинка для книги.
3. Експрес-інформація ,,Книги - діти розуму’’.
4. Гра-квест ,, В пошуках бібліотечного скарбу’’.
5. Радіореклама: ,, Сторінки відкриває нова книга’’
6. Відеоурок: ,,Найдавніші книги-ювіляри’’
7.Оформлення збірки поезій творчої молоді училища ,,Мужніє душа,коли мрія вище зірок’’ (запис віршів, упорядкування завідувач бібліотеки Телеп’янович Т.І.
8. Презентація четвертої збірки поезій Василя Кляпа ,,Моя мрія’’.
 Детальніше >>

22 квітня приємна звістка завітала до нашого закладу. Протягом лютого – березня цього року проходив обласний етап огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у професійно-технічних навчальних закладах.

Журі конкурсу оцінювало всі аспекти роботи, яка повинна сприяти покращенню фізичного розвитку й зміцненню здоров’я учнівської молоді. Матеріали, подані на розгляд, розкривали стан навчально-матеріальної бази, організацію роботи з підвищення якості та результатів навчального процесу з фізичного виховання, запровадження освітніх інновацій та інформаційних технологій, проведення фізкультурно-масових заходів, впровадження кращого педагогічного досвіду, вдосконалення навчально-методичного забезпечення тощо. Діяльність колективу викладачів фізичної культури ВПУ №34 визнано однією з кращих серед 16 учасників огляду – конкурсу, а нагородою став диплом ІІ – го ступеня департаменту освіти і науки облдержадміністрації

19 квітня Хустський професійний ліцей радо зустрічав учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії лицювальник-плиточник.
Конкурсанти змагалися в оволодінні теоретичними знаннями зі спеціальних дисциплін: „Технологія лицювальних робіт”, „Матеріалознавство”, „Будівельне креслення”, „Основи електротехніки” та „Охорона праці”, а також у вмінні виконувати облицювання вертикальної поверхні керамічною плиткою. Проявивши неабияку майстерність та техніку роботи з інструментом учень групи Б-31 нашого училища Йосип Ортутай зайняв друге місце. Вітаємо призера Конкурсу та наставника Горьову І.С. і зичимо майбутніх професійних і творчих злетів!

18 квітня 2016 року

З метою популяризації національної літератури, духовних і культурних цінностей українського народу; формування усвідомленого ставлення до перлин народної творчості; сприяння розвитку цілісної і гармонійно-розвиненої особистості з високою національною самосвідомістю; допомоги обдарованим учням відкрити в собі поетичні задатки; в рамках інноваційного проекту ”Стимулювання творчої активності учнів у процесі професійного становлення та Тижня книги 18 квітня в училищі проведено творчу зустріч з фольклористом Іваном Хлантою. Учні ВПУ №34 мали змогу познайомитись з життєвим шляхом та творчістю заслуженого діяча мистецтв України, лауреата премії Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого за дослідження ”білих плям історії України “. Іван Васильович є автором більше сотні книг, ініціатором та фундатором створення крайового музею літератури, фольклору та мистецтва в рідному селі Копашневі, якому передав частину свого колекційного зібрання. Це понад півтори тисячі книг письменників Закарпаття, фольклорні видання Срібної землі, література про Закарпатську Україну.  Після презентації своїх збірок пісень, казок, легенд, колядок гість уважно прослухав поетичні рядки представників творчої молоді училища, проаналізував їх та надав рекомендації з питань теорії віршування Організували захід провідний бібліотекар Телеп’янович Т.І. та методист училища Фегер В.Т. за сприяння керівника літературно-мистецького об’єднання ”Диво моє, калинове“ Конкіної-Селехман М.А.

14 квітня 2016 р.
В актовому залі учні 1-го та 2-го курсів переглянули документальний фільм "Трудний" знятий українським режисером М.Бондарчуком. Модератор кіноклубу,,Правовий орієнтир’’ Нечаєв Валерій  провів активну дискусію над основними проблемами, що були порушені у фільмі: відповідальність держави за дотримання та захист прав дитини, ,,сирітство’’ при живих батьках, про ігрову залежність, яка призводить до негативних наслідків. Крім того, тема розмови торкнулась відносин між дітьми та батьками.

21 березня  2016 року в конференц-залі  відбувся виховний захід на тему:

«Сімейний етикет – шлях до щастя родини».

Велику увагу було приділено такому поняттю, як етика сімейних стосунків, підготовці старшокласників до життя в сучасних умовах, формуванню моральних цінностей з позиції добра, справедливості, людяності, гуманності взаємин у сім’ї. Завдяки проведеному заходу було ще раз підкреслено важливу незмінну роль родинно - сімейного виховання як могутнього джерела формування  світогляду, національного духу, глибоких людських почуттів, любові до матері і батька, бабусі та дідуся, роду і народу, пошани до рідної мови, історії, культури. Підготували Виховний захід класний керівник групи Буд-31 Шолох Ю.М. та учні випускних груп : Буря Микола, Світлик Тетяна, Баник Еріка  - група Буд-31;  Продан Владислав, Кочіш Яна, Харламова Андріана, Антоні Клара – група ТУ ОП; Біланин Михайло –група ТУ СЛ.

Учні групи Буд-31, ТУ- ОП, ОКН-31 приймали участь у вікторині за законодавством України про шлюб та сім’ю. У виконанні Попович Іванни, учениці групи ОКН-31 прозвучали пісні «Родина», «Батько і мати» та «Одна калина».

14 березня 2016

В бібліотеці проведена етнографічну подорож ,,Весняні українські свята’’ організаторами якої були бібліотекарі та майстер в/н Галас Т.Ю.

16 березня 2016 року в м. Мукачеве відбулася відкрита першість серед професійно-технічних закладів області з волейболу серед юнаків. У змаганнях прийняли участь 7 команд з різних міст: Мукачева, Сваляви, Виноградова, Великого Березного.
Згідно проведеного жеребкування команди розподілили на дві підгрупи. За результатами групових ігор до півфінальної частини змагань з нашої підгрупи, не зазнавши жодної поразки, вийшла команда ВПУ № 34 м. Виноградів та команда Мукачівського центру професійно-технічної освіти, а з іншої підгрупи вийшли команда Свалявського професійного будівельного ліцею та Мукачівського ВПУ № 3.
У півфіналі наша команда перемогла своїх однолітків зі Сваляви. Фінальна гра з командою ВПУ №3 м. Мукачеве виявилася дуже цікавою і в результаті важкої та напруженої боротьби, з різницею лише у два м’ячі, перемогли юнаки нашого училища. Слід відмітити, що чемпіоном Закарпатської області з волейболу серед ПТНЗ волейбольна дружина стала вперше в історії свого заснування. Свій вклад у загальну перемогу внесли учні:

Рацин Артур, Чопа Анатолій, Пішпекі Яник, Клевець Станіслав, Дерда Василь, Дерда Іван, Чорний Іван, Кошан Владислав та їх наставник Андрусяк О.В.

25 лютого 2016 Викладач української мови і літератури Вереш Г.А. провела виховну годину на тему: ,,Мрії зламане крило’’ ( до 145-річчя від народження Лесі Ураїнки). Викладач коротко висвітлила важкий життєвий шлях поетеси, частково доторкнулася до її творчості, розповіла про трагічну і в той же час цікаву долю Лесі, бо вона, маючи невиліковну хворобу - туберкульоз, змогла повноцінно жити: писати, кохати, займатись самоосвітою… У доброзичливому, щирому, гостинному дусі учні групи ОКА-11 декламували вірші поетеси, звучали улюблені мелодії та пісні на її слова. Усі присутні поринули у царство мудрого й красивого, правдивого і цінного, сильного і ласкавого, доброго і мужнього слова Лесі Українки, адже її поезія - це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини.

З 9 по 16 березня проходив Тиждень Шевченківських днів.

Розпочався Тиждень тематичною радіолінійкою «Його слова, його дума не вмре, не засне» Учні гр. ОК-31 розповідали про Тараса Шевченка як  видатного українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча.

Для багатьох поколінь українців талант та творчість Т.Г.Шевченка -невичерпні. Вшановуючи пам'ять поета, ми знову і знову говоримо про його невмирущу славу, а він своїми творами промовляє до нас. В читальному залі бібліотеки бібліотекарем Шуба О.В. оформлена книжкова виставка ,,Тарас Шевченко - поет, борець, людина’’ на якій представлені різні видання творів письменника, ілюстрації відомих художників до них, висловлювання видатних людей про Тараса Григоровича, а також публікації про його життя і творчість.

Завідувач бібліотеки Телеп’янович Т.І. для учнів групи ОКА-21 провела бібліографічний огляд літератури ,,Шлях до Шевченка’’, який завершила дуже влучними про нього рядками вірша:

Є український наш поет.
Складав вірші у сумі, й горі,
І в радості вірші складав.
Ніколи мови свого краю
Не забував, а шанував.


Учні першого та другого курсів при підтримці викладача Густи Т.М. взяли участь у конкурсі-грі для ерудитів ,,Як ти знаєш біографію і творчість Т.Г. Шевченка?’’. Оформлена виставка учнівських малюнків за творчістю Кобзаря. Усі були активними та обізнаними з творчістю великого митця.

Групи Ел-11, СЛ-11 відвідали бібліотеку, де взяли участь у Шевченківських читаннях ,,Ім’я таке просте - Тарас, а велич і душа – глибинні’’ та у вікторині ,,Чи знаєте ви Шевченка?’’
Бібліотекарі підготували експрес-інформацію ,,Цікаві факти із життя Т.Шевченка’’.

Тематичний вечір: ,,І мене в сім'ї великій, сім'ї вольній, новій, не забудьте...’’. Учні груп  ОКА-11 (Густа Ростислав, Тростянецька Валерія, Міговка Ірина) та ЕЛ-31 (Берегій Рената) розповідали про Кобзаря, що залишив нам свої неоціненні духовні надбання - твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру.
Завершився Тиждень переглядом документального кінофільму ,,Розповіді про Шевченка’’, з якого учні дізнались про нові сторінки важкого життя великого Кобзаря.

26 лютого завершився тиждень, присвячений Міжнародному дню рідної мови. Метою проведених заходів було:
- донести до учнів красу і багатство рідної мови;
- розвивати мовленнєві здібності учнів;
- виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.
Учні читали поезії, розповідали цікаві історії про значення мови в житті народу, а Берегій Рената, учениця гр. ЕЛ-31(кл. керівник Густа Т.М.) прочитала молитву К. Мотрич. Вітаємо всіх із святом рідної мови. Щастя всім, добра, нових здобутків в ім’я України.

22 лютого в училищі проведено державну кваліфікаційну атестацію для 43 випускників. П’ятнадцять учнів групи ТМ-41четвертого курсу підтвердили кваліфікацію «Слюсаря з ремонту  сільськогосподарських машин та устаткування» 5 розряду. Серед них і переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності Яцканич Іван. Двадцять вісім вихованців майстра в/н В.М. Гоцинця з групи ТУ ТМ-21 отримали кваліфікацію «Тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії “А2” та водія автотранспортних засобів категорії ”С”». Успішну здачу учнями професійно-теоретичної і професійно-практичної підготовки підтвердила державна кваліфікаційна комісія, яку очолив головний спеціаліст  Державної інспекції сільського господарства в Закарпатській області Ваш Михайло Васильович.

22 лютого 2016  В конференц-залі відбувся виховний захід, присвячений Дню рідної мови. Учні групи ОКА - 21 (класний керівник Данкова Т.М., майстри в/н Лихтей К.В. та Чейпеш В.Я.) розповідали про значення мови, читали поезії видатних письменників.
Учні груп ОКА-21 та ОКА-11 приймали участь у мовній вікторині, ставили сценки й виконували пісні, присвячені рідній мові.             

 

З 18 по 25 лютого 2016 року училищі проходитиме Тиждень української мови присвячений Міжнародному дню рідної мови. В рамках тижня  заплановані такі заходи:
-        Оформлення інформаційної дошки  - 18.02
-        Радіолінійка  "Лунай, прекрасна наша мово!" -19.02
-        Тематичні полиці: ‘’ Йому найбільше подобалися проліски ’’ (до 80-річчя від дня народження С.І.Жупанина (1936  -2005)) – 18.02
-        ‘’ І грала її творчість барвами ’’ ( до 145-річчя від народження Лесі Українки (1871-1913))  - 21.02
-        Відкрита виховна година до Міжнародного дня мови  - 22.02
-        Урок-конкурс знавців української мови «Я люблю Україну» з використанням ІКТ. – 23.02
-        Поетична композиція «Рідне слово моє, не мовчи»  - 24.02
-        Вечір-спогад «Мрії зламане крило» ( до 145-річчя від народження Лесі Ураїнки) – 25.02
-        Конкурс на кращу стіннівку «Солов’їна, барвінкова, українська рідна мова»

З 8 по 18 лютого 2016 року в училищі пройшов Тиждень іноземної  мови за наступним планом: 

  • Monday “Mister Know-All”,
  • Tuesday “Why I learn English?”,
  •  Wednesday “Travelling around UK and France”,
  •  Thursday “St. Valentine’s Day”,
  •  Friday “English speaking quiz”.

В рамках Тижня було проведено ряд заходів, підготовлених викладачами англійської та французької мов - Кикина М.О., Литвинюк М.Й, Іллейш О.Ю. Зокрема: радіогазета “Чому я вивчаю англійську мову (французьку мову)” та “День святого Валентина”, конкурс стіннівок, конкурс на кращу валентинку, конкурс на кращий реферат, інтелектуальна вікторина “Mister All-know”, “Заочна подорож в Велику Британію та Францію”, конкурс на кращу презентацію про англомовні країни.
Журі в складі: Кикина М.О., Литвинюк М.Й., Іллейш О.Ю., Роман Л. І. і Міндак С.О., підвели підсумки та визначили результати конкурсів:

  • Конкурс на кращу стіннівку:

1-ше місце - група ОКА-11, редактор Щадей Сніжана;
2-е місце - група Буд-31, редактор Отрощенко Роксолана;
3-е місце - група ОК-31, редактор Лізак Катерина;
Кращою газетою на французькій мові визнана стіннівка учня групи Буд-21,Кормоша  Василя. 

  • Конкурс на кращу валентинку:

1-ше місце - група ОКА-21, автор Марушка Ганна;
2-е місце - ОК-31, автор Попович Іванна;
3-є місце - ОКА-11, автори  Соболева Тетяна і Дорогі Вікторія.

  • Конкурс на кращий реферат:

1-ше місце - Чопа Анатолій (група Ел-21);
2-е місце - Марушка Ганна (група ОКА-21);
3-є місце - Чабрун Микола (група Ел-31), за кращий реферат  на французькії мові.

  •  Конкурс на кращого знавця англійської мови:

1-ше місце - Савко Неля (група ОКА-21);
2-ге місце - Молнар Тімея (група ОК-31);
3-те місце – Гейрущ Володимир (група ОКА-21).

  • Конкурс на кращу презентацію англомовних країн:

1-ше місце – група СЛ-21 (Томишенець Василь і Марушка Іван).

19 лютого 2016  Проведено відкриту виховну годину на тему: «Небесна сотня». Вона присвячена вшануванню  пам’яті героїв Революції гідності.  Учні групи ОКА -11 згадали про події  на Майдані у лютому 2014 року.  О.В.Гоцинець (майстер в/н), який був учасником подій Евромайдану, поділився своїми спогадами. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять загиблих героїв Революції  гідності.

16 лютого 2016 В читальному залі відкрито виставку присвячену вшануванню пам’яті учасників Революції гідності ,,Ви сотнею пішли на небо’’.

15 лютого 2016  До Дня святого Валентина в актовому залі  училища проведено конкурсну програму ,,Любов з першого погляду’’.

В конкурсі прийняли участь учні груп ТУ-ОП, ТМ-31, ТУ-ТМ, ОКА-21. Учні відповідали на цікаві запитання, співали, танцювали, відгадували бажання. Ідеальною парою стали Лисько Юрій учень групи ТУ-ТМ та Антоні Кларіка учениця групи ТУ-ОП.

15 лютого 2016 У гуртожитку училища відбувся конкурс  на найкращу валентинку.  Журі відмітило роботи  І.Худи група СЛ-21, Поляк С. (група Б-21), М.Гевді (група Б-11).

04 лютого 2016 Учні училища передали волонтерам Виноградівського району маскувальну сітку для воїнів АТО.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 

   
© 2010-2019 ВПУ №34 м.Виноградів