20 червня. Bідбулася конференція з теми «Результати впровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій у навчальний процес», з метою підбиття підсумків роботи педколективу над ЄМП. Досвідом роботи з використання особистісно орієнтованої технології навчання поділилась голова методкомісії викладачів та майстрів в/н  комп’ютерного та економічного профілів Данкова Т.М. Про впровадження інноваційних технологій, спрямованих на формування творчої особистості, педагогами методичної комісії викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін розповіла Вереш Г.А., голова МК. Викладач математики Бровді М.Ю. охарактеризувала можливості, які відкриває упровадження технології навчання як дослідження. Значення ІКТ для забезпечення якісної підготовки кваліфікованих робітників сільськогосподарського напряму розкрив голова МК Сливка В.І. Про роботу членів методкомісії викладачів і майстрів в/н будівельного та електротехнічного профілів з реалізації проблемного питання розповіла її керівник - Шуберт А.В.

Учасники заходу обговорили пріоритетні напрямки роботи педколективу на наступні  5 років, визначили основні завдання, над вирішенням яких працюватимуть у 2018-2019 навчальному році.

17 травня 2018 Учні та педагоги навчального закладу прийняли участь у вернісажі «Робітнича професія – крок до успіху» на площі Народній в Ужгороді. Учні  презентували свої професії, майстри виробничого навчання Горобець І.І. та Сасин І.І. провели майстер-клас по нанесенню вологих шпалер виготовлених з макулатури, Ференц В.В  з ремонту авто скла, Гоцинець О.В. по флокуванню поверхонь автомобілів,  представили вироби та експонати, виготовлені у навчально-виробничих майстернях та на гуртках технічної творчості та художньо-естетичного напрямку.

         

       

З 23 квітня по 27 квітня 2018 року в училищі пройшов Тиждень книги ,,Вклонімося книзі, мудрості віків’’ присвячений відзначенню Всесвітнього дня книги і авторського права. Детальніше...

18 квітня 2018 З метою профорієнтаційної роботи та працевлаштування учні училища зустрілися з начальником сектору кадрового забезпечення Управління патрульної поліції в Закарпатській області Андрієм Даскалюком.

5 квітня 2018 Проведено весняну толоку. Учні училища разом з класними керівниками та майстрами виробничого навчання провели прибирання території навчального закладу.

29 березня 2018 Навчальний заклад прийняв участь у проведенні обласного етапу Четвертого фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!», який відбувся на пл. Народній в Ужгороді. На ,,великоднєму дереві було представлено власноруч виготовлені писанки у наступних техніках: традиційна писанка, мальована розтопленим воском, прикрашена бісером, виготовлена у техніці квілінг, «дряпанка», «мальованка» та інші великодні композиції.

16 березня 2018 Проведено профорієнтаційний захід ,,Вернісаж професій’’ Детальніше ...

15 березня 2018 Виховна година до Дня проголошення Карпатської України Детальніше ...

12 березня 2018 Традиційно в навчальному закладі проведено конкурс ,,Воскресни, писанко!’’ Детальніше ...

23 лютого 2018 року у ВЦРБ відбувся літературно - мистецький конкурс на краще виконання творів Олени Теліги ,,Щоб далі йти дорогою одною’’. Шандрук Світлана - учениця групи ОБ-11, Щербан Міра - учениця групи ОБ-21, Пилип Таісія - учениця групи ОБ-31 взяли участь у конкурсі. Серед переможців на призові місця Світлана Шандрук зайняла третє місце. Всі учасники заходу отримали заохочувальні призи.

22 лютого 2018 В актовому залі училища відбулося урочисте вручення дипломів кваліфікованого працівника групам ОКА - 41 та ТУ СЛ - 21. Випускників привітали директор училища Гнатківський В.П., батьки та вчителі.

21 лютого 2018 З метою профорієнтаційної роботи серед випускників навчального закладу проведено зустріч з працівниками Виноградівського районного центру зайнятості, Виноградівського відділення поліції та Регіонального центру по добору військовослужбовців прикордонної служби України в Закарпатській області. Детальніше ...

20 лютого 2018 В рамках тижня, присвяченого Міжнародному дню рідної мови, в конференц-залі училища проведений літературно-музичний вечір “Нам плекати скарб одвічний – мову…“, яку підготувала викладач української мови та літератури Густа Т.М. Ведучі розповіли присутнім про мову, як одвічний скарб нації, у виконанні учениці групи ОБ-11 Комарівської  А. прозвучали пісні про солов’їну, рідну мову. Творча молодь училища, учні групи ОКА-31 - Щадей С., Соболева Т., Пилип Т., зачитали власні поезії. На завершення заходу присутні переглянули відеоматеріали, викладач провела вікторину “Мелодія слова солодка й святкова“, яку завершила словами: “Лиш той народ житиме в віках, який духовність і культуру, виражені в рідній мові, вміє цінувати над усе“.

19 лютого 2018 Проведено урок мужності до дня пам'яті Героїв Небесної Сотні. Майстри виробничого навчання групи ТУ ОП Брич І.Д. та Лацканич Л.В. звернули увагу учнів на події, які відбувалися взимку 2013 - 2014 років. Розповіли про Революцію Гідності та її учасників. Хвилиною мовчання вшанували пам'яті Героїв Небесної Сотні.

15 лютого 2018 День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Детальніше ...

14 лютого 2018 Виставка валентинок. Детальніше ...

13 лютого 2018 День святого Валентина. Детальніше ...

06 лютого 2018 До всесвітнього Дня безпечного інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів майстрами виробничого навчання Брич І.Д. та Лацканич Л.В. проведено годину спілкування з учнями групи ТУ ОП.

 

29 січня 2018 Проведено історичну годину ,,Бій під Крутами (вшанування пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року)’’. Учні груп ОКА-31 та ОКА 11 згадали розповіли про трагічні події, зачитали вірші присвячені героям Крут, прослухали ,,Баладу про Крути’’, переглянули архівні документи та уривок фільму ,,Лист без конверта’’.

22 січня 2018 Проведено відкриту виховну годину до Дня Соборності України. Викладач історії України П.П. Кобаль та класний керівник групи СЛ - 31 В.І. Сливка ознайомили присутніх з історичним значенням злуки УНР та ЗУНР, звернули увагу учнів на події, які відбуваються на сході нашої країни, наголосили на те, що Україна має бути єдиною, соборною, незалежною державою. Учні групи ОКА – 31 та СЛ – 31 зачитали поезію, історичні факти щодо проголошення Акту злуки, переглянули відеоматеріали.

28 грудня 2017 В актовому залі училища відбувся святковий концерт до 33 річниці училища та новорічно-різдвяних свят. Директор училища В.П.Гнатківський привітав педагогічний та учнівський колектив з прийдешніми святами. Учасники гуртка художньої самодіяльності представили глядачам різдвяні колядки, новорічні пісні та запальні танці.

18 грудня 2017 До Дня енергетика у групі  ЕЛ-11 проведено виховну годину на тему ,,Сучасна енергетика”.

07 грудня 2017 Викладачем предмету ,,Захист вітчизни” Жиленко В.М. та ученицею групи ОКА-31 Чонка Л. проведено радіо лінійку.

27 листопада 2017 Відбувся святковий концерт до Дня першокурсника. Учні першого курсу підготували концертну програму. Учні групи ТУ-ОП у сценках ознайомили присутніх з життям сучасних учнів, традиційно виконали вальс. Учні групи Б-11 підготували сучасний танець, а В.Шанта під акомпонімент гитари виконав пісню ,,Дитинсто. Учні групи ОКА-11 та ТМ-11 виконали пісні ,,Україна - це я, Україна – це ти”, ,,Це моя земля. Це моя країна”. Привітали першокурсників учні другого курсу М.Лемак та М.Деметер.

24 листопада 2017 Проведено літературно-музичний вечір "Голодомор 193-1933 років - біль серця всієї України". Класний керівник групи ОКА - 31 Литвинюк М.Й. розповіла присутнім про події голодомору 1932 - 1933 років та політичних репресій. Учні групи Густа Р., Соболева Т., Жупанин А., Довганич В., Сочка О. та інші донесли до присутніх трагедію українського народу в часи голодомору.

Учасники заходу переглянули відеоматеріали з історичних архівів, прослухали поезію та музичні твори, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчаня та запалили свічки пам'яті.

21 - 23 листопада 2017 З нагоди Дня гідності та свободи в бібліотеці училища створено тематичну псотійно діючу виставку "Події, що змінили долю України".

Проведено радіолінійку. Учні групи ОКА - 31 Густа Р. та Соболева Т. згадали події 2004 та 2013 - 2014 років, наголосили на значенні цих подій у розвитку громадського суспільства України.

Педагоги та учні училища прийняли участь в урочистостях організованих Виноградівською міською радою та волонтерами Руху підпримки закарпатських військових - Виноградів.

20 листопада 2017 В актовому залі провдено відкриту виховну годину присвячену Дню працівника сільського господарства. Класні керівники груп ОКА - 11 Шолох Ю.М.та ТМ - 11 Галас З.Ю. розповіли присутнім про історію створення свята та значення праці хлібороба.

Учні прославльяли працю селян, святість хліба та рідної землі. Виконували пісні женців та комбайнерів 40 - 50 - х років, пісні про хліб та Україну.

9 листопада 2017. День української писемності та мови. На знак вшанування пам`яті "батька української історії і письменства"  Преподобного Нестора Літописця, великих просвітителів слов’ян – братів Кирила та Мефодія, великого мецената П. Яцика в конференц-залі училища проведена виховна година під керівництвом викладача української мови Густи Т.М. Учні гр. ОКА-11 збагатили знання  присутніх про розвиток української мови, її історію, традиції, дізнались багато цікавого про визначних діячів української словесності. На завершення свята  викладач подарувала виступаючим «Абетку побажань», а присутнім побажала

Читати до болю знайомі рядки,
Вклонятися кожному слову.
Кров’ю кляніться нести у віки
Свою материнськую мову!.
.

Викладачем Вереш Г. А. проведено І етап Міжнародного конкурсу з української мови  ім. Петра Яцика.

22 жовтня 2017 Відбулися батьківські збори. Перед батьками учнів першого курсу та груп ТУ виступив директор училища В.П. Гнатківський.

Учасники гуртка художньої самодіяльності підготували для батьків концертну програму.

19 жовтня 2017 У гуртожитку традиційно проведено виставку робіт з природнього матеріалу ,,Золота осінь''. Участь у виставці прийняли учні, які проживають у гуртожитку та гуртківці

13 жовтня 2017 Проведено радіолінійку присвячену Дню захисника України. Учень групи СЛ-21 Бедей Василь та класний керівник групи Чонка С.І. ознайомили учнів з історією свята, розповіли про  Покрова Пресвятої Богородиці, історію створення УПА.
На стадіоні училиша відбулися  віськово – спортивні ігри .

05 жовтня 2017 В рамках співпраці ВПУ №34 м. Виноградів та Виноградівського РЦЗ з метою створення кадрового резерву для роботодавців району та сприяння працевлаштуванню випускників училища, учні щопонеділка відвідують РЦЗ для запису відео-резюме, які можна побачити на офіційній сторінці центру зайнятості в мережі facebook - https://www.facebook.com/pg/Виноградівський-районний-центр-зайнятості-1675628722666577

04 жовтня 2017 З метою поглиблення знань учнів з англійської мови було проведено мультимедійний урок викладачем англійської мови Кикиною М.О. за участі волонтера "Корпусу Миру" Міллера Джозефа. Тема уроку "Природні катастрофи". Пан Міллер продемонстрував навчальні відео, обговорив з учнями подані відео матеріали. Учні брали активну участь у обговоренні і дізналися багато цікавих фактів про природничі катастрофи у Сполучених Штатах Америки.

29 вересня 2017 Учні групи ОКА - 11 привітали з професійним святом колектив навчального закладу. У святковому концерті прозвучали пісні у виконанні Н. Зихор - група ОКА - 21, В.Філай - група Б - 21, М. Деметра - група Б - 21, А. Заріцкі - група ОКА - 11.

27 вересня 2017 Пройшла робоча зустріч директора училища Гнатківського В.П. та начальника відділу активної підтримки громадян Виноградівського районного центру зайнятості Бобик К.І. Обговорено питання профорієнтаційних заходів для учнів ВПУ, зокрема проведення семінарів "Техніка пошуку роботи", "Підготовка резюме для випускників ВПУ", "Створення відео-резюме".

21 вересня 2017 Відбулося заняття школи педагогічної майстерності. Керівник Школи Шуберт А.В. та старший майстер Міщенко П.П. ознайомили молодих педагогів із планом роботи, основними законодавчими та нормативно-правовими актами з питань професійно-технічної освіти, переліком  нормативних документів викладача та майстра в/н. Під час практичної частини заняття члени школи педагогічної майстерності вчилися складати індивідуальні плани роботи та плани уроків.

20 вересня 2017 Проведено радіо лінійку присв’ячену Дню миру

18 вересня 2017 Проведено збори учнів, які проживають у гуртожитку. Заступник директора з НВихР С.О.Міндак ознайомила учнів з правилами проживання у гуртожитку, інженер з охорони праці В.І.Мацкевич ознайомив з  технікою пожежної безпеки, правилами дорожнього руху. Обрано учнівську Раду гуртожитку.

11 вересня 2017 Розпочато спартакіаду між учнями училища, які проживають у гуртожитку.

 

04 вересня 2017 У навчальних групах проведено виховні години на тему ,,Моя майбутня професія’’. Класні керівники ознайомили учнів з обраними професіями та матеріально-технічною базою навчального закладу.

01 вересня 2017 Проведено урочисту лінійку присвячену Дню знань. З початком навчального року учнів та працівників училища привітав директор В.П. Гнатківський, викладач М.Ю. Бровді, мама першокурсниці К.О. Оросі. Пісні про Україну виконали учасники художньої самодіяльності Н. Зихор та А. Комарівська.
Для учнів першого курсу класний керівник групи ТМ-21 М.О. Кикина провела перший урок на тему: «Україна і Європейський союз». У групах другого та третього курсів проведено урок на тему: «Україна – європейська країна».

31 травня 2017 За ініціативою учнівської ради училища проведено акцію «Міняю сигарету на цукерку» приурочену Всесвітньому Дню боротьби з тютюнопалінням. Члени учнівського самоврядування проводили роз’яснювальну роботу серед мешканців м.Виноградів про шкідливість тютюнопаління. Пропонували пересічним громадянам обміняти сигарети на цукерки.

 17 травня 2017

Завершився Всеукраїнський конкурс педагогічної майстерності „Панорама творчих уроків – 2017” за темою „Сучасний урок: нові форми”, оголошений видавництвом „Шкільний світ”, мета якого – поширення кращого педагогічного досвіду серед освітян України та співпраця з фаховою пресою.

Panorama1

   У Конкурсі взяли участь педагоги професійно-технічних навчальних закладів України, серед яких – педагогічні працівники системи професійно-технічної освіти Закарпаття.


Отож, за підсумками журі переможцями стали: Журнал „Профтехосвіта” II місце

   Кикина Марія Олександрівна, викладач англійської мови Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів

   Капустей Юлія Іванівна, викладач фізичної культури Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів

   Щиро вітаємо переможців і лауреатів Конкурсу, бажаємо творчих успіхів, креативного  мислення та нових перемог!

   Переможці конкурсу отримають дипломи й заохочувальні подарунки, а учасники будуть нагороджені грамотами.

  Найкращі методичні розробки уроків спеціальних дисциплін, предметів загальноосвітнього циклу будуть представлені у червневому номері журналу „Профтехосвіта”.

 

16 травня 2017 року Екскурсія на підприємство «PLATI UKRAIN» Детальніше.....

12 травня 2017 року пройшов тематичний захід, присвячений Дню матері.

 

В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім'ї, культурних цінностей, традицій та звичаїв свого народу. Саме матір відіграє важливу роль у вихованні дитини, формуванні її ставлення до оточуючих, впливає на розвиток майбутньої особистості в цілому.

 

11-12 травня 2017 року у ДНЗ „Ужгородський центр професійно-технічної освіти” проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії маляр.
У теоретичному турі учні пройшли тестування, розв’язували практичне завдання та показали достатній рівень знань зі спеціальних дисциплін. Практичний тур відповідав кваліфікаційним вимогам маляра 4 розряду і передбачав виконання високоякісного водного пофарбування заздалегідь підготовленої та заґрунтованої поверхні площею 9 м.кв з наклеюванням зовнішнього армувального кутника та багету.

Під час конкурсу учасники демонстрували виробничу культуру, правильні прийоми використання інструменту при виконанні малярних робіт, дотримання технологічного процесу, вміння працювати із сучасними матеріалами, електроінструментами, дотримання правил охорони праці і техніки безпеки.


За результатами конкурсу переможцем ІІ етапу став наш учень училища з групи БУД-31-  Тищенко Михайло, (128 балів із 140 можливих).
Учасникам конкурсу вручили Сертифікати  від спонсора «Sniezka» за вміння працювати із сучасними будівельними матеріалами.


Бажаємо Тищенко Михайлу  гідно представити нашу область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу в м. Львів, який відбудеться з 29.05 по 02.06.2017 р.

28 квітня 2017 У бібліотеці відбувся флеш-моб "Читати - це модно".  Мета якого привернення уваги молоді до книги та читання.  Детальніше...

26 квітня 2017 року в училищі відбулися заходи присвячені 31- річниці на Чорнобильській АЕС.

З 24 квітня по 28 квітня 2017 року в училищі пройшов Тиждень книги  ,,Чудовий світ літератури’’ присвячений відзначенню Всесвітнього дня книги і авторського права.

Детальніше...

10 квітня 2017 року

Учні училища прийняли участь у проведенні ІІІ-го фестиваль-конкурсу «Воскресни, писанко!».
Учень ІІ-го курсу групи ТМ-21 Зизень Василь презентував   майстер-клас з розпису писанки воском.

03 квітня 2017 Працівники та учні училища прийняли активну участь у проведенні дня благоустрою території. Під час Дня благоустрою приведено в належний санітарний стан 12 будівель, прибрано 4900м2 територій, обрізано 96 дерев, висаджено 7 дерев і 15 кущів, упорядковано 11 клумб, побілено 540 м/п бордюрів.

28 березня 2017 року на базі нашого училища відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу з професії електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування серед учнів ПТНЗ області.Шестеро переможців попереднього етапу боролися за звання кращого електромонтера. За підсумками двох турів (теоретичного та практичного) журі, очолюване директором приватного підприємства „Хуст-Електро” Кадаром В.Ф., визначило трійку призерів:
1 місце – Половко Владислав, учень Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів;
2 місце – Товт Женя, учень Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів;
3 місце – Покрівчак Петро, учень ДПТНЗ „Білківський професійний аграрний ліцей”.

Радіємо за наших учнів та їхнього наставника – майстра виробничого навчання Шкопитка Володимира Васильовича. А Владиславу бажаємо показати високий клас на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться в Івано-Франківській області.

21 березня 2017 у фітнес-центрі DART для учнів групи 31-ОКА ВПУ № 34 м.Виноградів був проведений майстер-клас. Детальніше...

20 березня 2017
У 2012 році ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя. Це символ рівності усіх жителів планети. В рамках відзначення Дня щастя, ініціатором проведення якого була завідувач бібліотеки Телеп’янович Т.І, в училищі проведено цикл заходів, а саме:
Флешмоб ,, Щастя - це дарувати людям радість’’ . З посмішкою та любов’ю члени бібліотечної ради (Гевді Діана, Керечан Мирослава, Білак Діана, Попович Мар’яна - учні групи ОКА -31) вітали педагогічний колектив та учнів, дарували листівки - щасливки. Відбувалось це в фойє учбового корпусу та гуртожитку.
Радіо реклама ,,Міжнародний день щастя.’’
Плакати, стіннівки ,,З Міжнародним днем щастя’’
Виготовлення листівок - щасливок членами бібліотечної ради та членами гуртка ,,Комп’ютерний дизайн’’ (керівник Чейпеш В.Я.)
Інтерв’ю ,,Для мене щастя…’’ провела майстер виробничого навчання Чейпеш В.Я.
Тематична полиця ,,Кожна людина - коваль свого щастя’’
Бібліографічний огляд літератури ,, Щастя в добутках українських письменників’’.
Вечір - діалог ,,Щастя. Як ми його розуміємо?’’ Детальніше…

15 березня 2017 Проведено радіо лінійку присвячену річниці проголошення Карпатської України.Детальніше...

12 березня 2017 року.  Вихідними днями сучасний спортивний комплекс ліцею ім. О. Стойки в с. Карачин приймав учасників фіналу  чемпіонату Виноградівського району з волейболу. Чотири найкращі колективи, пройшовши крізь сито групових змагань, в очних поєдинках визначали чемпіона. Наша команда зуміла переграти по черзі всіх своїх опонентів, а саме: смт. Королева, с. Букового з рахунком 2-0. Окрасою турніру став  вирішальний поєдинок  у якому зустрілися одвічні  суперники:  ВПУ №34 та клуб ”Севлюш”. У першій партії перевага була на стороні “севлюшців” і, напевно, вони у думках вже святкували перемогу. Та в другій партії наші спортсмени проявили неабияку майстерність і характер, перехопили ініціативу, і в тай-брейку нокаутували опонентів 15-5. У підсумку грамоти, золоті медалі та фірмовий м’яч Mikasa організатори турніру вручили гравцям команди ВПУ №34. Вітаємо щиро переможців Анатолія Чопу, Івана Доманича, Станіслава Добоні, Василя та Олександра Андрусяків, Василя Луканинця і бажаємо подальших звершень на майданчиках району та області!

06.03 – 10.03. 2017
До дня народження Т. Шевченка в училищі проводились Шевченківські дні.
В рамках цього свята були проведені такі заходи:

  • Конкурс на кращу стіннівку за творчістю Т. Шевченка.
  • Виставка ілюстрацій до творів Шевченка.
  • Літературне читання  “ Шевченкове слово житиме вічно… ”
  • Виховна година “ Жінки у долі Шевченка ”
  • Віртуальна екскурсія до музею Шевченка.
  • Конкурс учнівських проектів “ Я відкриваю Шевченка ” ( твір-роздум, твір-есе, лист поету, інтерв?ю з поетом тощо.)
  • Усний радіожурнал  “ Світова велич Шевченка ”
  • Книжкова виставка “ Тарас Шевченко – поет, борець, людина ”.

  28 лютого 2017 Відповідно до плану роботи атестаційної комісії у навчальному закладі було організовано вивчення діяльності викладачів та майстрів виробничого навчання, які атестуються у цьому навчальному році. 28 лютого відбулося планове засідання, на якому звітували про свою професійну діяльність у міжатестаційний період 14 педагогічних працівників. П’ятеро педагогів презентували членам атестаційної комісії свої творчі звіти, а саме: Пилип М.М., Бендаревський Я.С. і Копшарь М.О. (викладачі) та Чейпеш В.Я. і Брич І.Д. (майстри виробничого навчання).

  27 лютого 2017 В актовому залі училища відбулося вручення дипломів випускникам груп ТУ - СЛ (21) та ТУ - ТМ (21).

  20 - 24 лютого 2017 З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної  мови в ВПУ № 34
  м. Виноградів було проведено Тиждень української мови, який організували і провели викладачі-філологи  Густа Т.М.,  Вереш Г.А. та завідувач бібліотекою Телеп’янович Т.І.
  В рамках Тижня було проведено ряд заходів, а саме:

  • конкурс на кращого знавця української мови;
  • відкрита виховна година  з теми:,,Наша мова, у тобі - великого народу ніжна і замріяна душа’’;
  • радіогазета ,,Як парость виноградної лози плекаймо мову’’;
  • поетичний вечір-зустріч з письменником Закарпаття Василем Кузаном;
  • День української мови з теми: ,,Пізнаймо мову’’.

  22 лютого 2017 З метою профорієнтаційної роботи на базі ВПУ №34 м.Виноградів проведено День відкритих дверей та Ярмарок кар’єри.

  20 лютого 2017 З нагоди Дня пам’яті Небесної сотні проведено відкриту виховну годину. Детальніше...

  14 лютого 2017 В гуртожитку училища традиційно проведено виставку учнівських робіт ,,Найкраща валентинка ’’.Детальніше...

  08 лютого 2017 В рамках проведення профорієнтаційної роботи відбулася зустріч учнів випускних груп з представниками  Старопольської вищої школи (Польща). Декан економічного факультету Вацлав Котлінські та магістр Юлія Борусіньска ознайомили учнів з умовами вступу  до навчального закладу та розповіли присутнім про навчання та відпочинок польських студентів.

  30 січня 2017 Проведено виховну годину присвячену 98-й річниці трагічної історичній події – бій під Крутами. Класний керівник групи ТМ-11 Кикина М.О. розповіла присутнім про героїв, акцентувала увагу на драматичності подій минулого  і  пов’язала  їх з сучасними подіями на Сході України. Учні зачитали вірші, переглянули інформативні відео, прослухали пісні присвячені пам’яті Героїв Крут.  

  30 січня 2017р.У бібліотеці був проведений  урок - реквієм ,,На п’єдесталі вічності’’ . Захід проводився з метою ознайомлення учнів з однією із трагічних сторінок історії України, виховання почуття поваги до тих, хто заради незалежності України віддав своє життя. Організаторами заходу були: завідувач бібліотеки -Телеп’янович Т.І. та майстер в/н - Галас Т.Ю. Детальніше…

  23 січня 2017 Викладачем історії Кобаль П.П. проведено годину спілкування присвячену Дню Соборності України. Учні групи ТМ-31 ознайомили учнів з історією походження свята, зачитали уривки з історичних документів, поглянули відео фрагменти.

  29-30 грудня
  В училищі відбулася виставка технічної творчості учнів - це звіт проведеної гурткової роботи за перше півріччя, демонстрація технічного та творчого потенціалу учнів
  На виставці були представлені експонати, виготовлені на заняттях гуртків:

  • Народно-ужиткове мистецтво «Берегиня» (керівник Митровка І.Ю.).
  • «Юний механізатор» (керівник Лупір В.І.).
  • «Юний електрик» (керівник Данку Г.С.).
  • «Юний будівельник» (керівник Шуберт А.В.)
  Учні відповідально та творчо підійшли до підготовки заходу, тому вироби вражали своєю креативністю та майстерністю.

  08 грудня 2016
  В актовій залі проведено профорієнтаційну зустріч випускників училища з представниками підприємства ТОВ «Ядзакі Україна». Спеціаліст відділу кадрів ознайомила учнів з умовами праці на підприємстві та запросила після закінчення навчання на роботу.

  08 грудня 2016
  З метою обміну досвідом роботи училище відвідала делегація директорів ПТНЗ Хмельницької області. Гостей зустріли хлібом-сіллю, привітали піснею про Виноградів у виконанні керівника гуртка художньої самодіяльності Т. Гудачок та учениці групи ОКА-11 Н. Зихор. Учасники зустрічі ознайомилися з матеріально-технічною базою училища та переглянули презентацію про навчальний заклад.

  06 грудня 2016
  Проведено радіо лінійку присвячену Дню збройних сил України. Викладач предмету «Захист вітчизни» Жиленко В.М.  та учениця групи ОКА-31 Попович М. розповіли учням про історію створення збройних сил України, про героїв АТО, прочитали вірші на військову тематику. У гуртожитку училища проведено тематичний вечір ,,На варті Вітчизни”.

  05-09 грудня 2016
  В училищі проходив Тиждень права. В рамках тижня проведено: виховна година ,,Мої права і обов’язки”;

  • конкурс стіннівок;
  • в бібліотеці оформлена тематична полиця ,,Знаємо права, виконуємо обов’язки”, випущена стіннівка ,,Найбільша цінність людства – права людини”  та проведено бесіду ,,Молодь: її права та соціальне становлення в сучасній Україні”;
  • зустріч з спеціалістами Виноградівського бюро правової допомоги Хуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги А. Богдан та М. Бокоч на тему: ,,Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх”.

  25 листопада 2016 Відбулася зустріч учнів училища з поетесою Надією Любкою. Учні ознайомилися з творчістю поетеси. Учні групи ОКА-31 Савко Неля, Марушка Ганна,Секереш Вікторія прочитали вірші Н.Любки.

  24 листопада 2016 Була проведена відкрита виховна година, присвячена Дню пам’яті жертв голодоморів, підготовлена класним керівником групи Б-21 Шуберт А.В. та майстром виробничого навчання Чейпеш В.Я. Присутні переглянули фрагменти вражаючих спогадів свідків.Учні групи Рацин Степан, Дорогі Віталій, Гойда Василь, Куртинець Ганна, Барсукова Вікторія, Черкун Анюта розповіли про чорні сторінки багатостраждальної історії нашого народу.Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання  пам'ять безвинно замучених голодом та політичними репресіями  людей та запалили свічки пам’яті.

  17 листопада 2016 В училищі традиційно проведено День учнівського самоврядування.

  Учні училища заздалегідь готувалися до цієї події : обирали серед учнів тих,хто буде виконувати обов’язки директора , заступників директора, головного бухгалтера, методистів, старшого майстра, викладачів, майстрів виробничого навчання,  бібліотекаря, зав господарством,  зав гуртожитком, вихователів, начальника відділу кадрів та інших працівників навчального закладу.
  Цей день дійсно показав всім, що лідери училища можуть в достатній мірі забезпечити діловий ритм життя училища, створити всі необхідні умови для навчальної, позакласної діяльності колективу учнів і педагогів,  налагодити позитивний психологічний мікроклімат у стосунках між учнями і педагогами. Розпочався він із спільної наради в кабінеті директора «нової» адміністрації і тимчасово звільненої «старої».

  «Новий» директор Міра Щербан ознайомила всіх з наказом про передачу повноважень всім заступникам.Кожен із заступників озвучив завдання, які він буде протягом дня виконувати.

  І закипіла робота.

  Дублери заступників директора з навчальної роботи  Болог Едвін і з навчально-виховної роботи  Вовчок Лавра провели рейд з перевірки відвідування учнями занять і наявності навчального приладдя, здійснювали контроль за поведінкою учнів на перервах та дотримання наказу

  «Про заборону тютюнопаління».

   

  Дублер заступника директора з виробничої роботи Шевченко Станіслав провів виробничу нараду з майстрами в/н, перевірив проведення виробничого навчання.

  Дублери методистів Репка Віталій та Кутнич Михайло ознайомилися з роботою методистів, а саме, що таке атестація, як вона проходить, як педагоги проходять підвищення кваліфікації, як здійснюється планування методичної роботи. Допомагали у складанні графіку проведення відкритих занять. Мали можливість спостерігати за підготовкою та проведенням обласного вебінару з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»

  Дублер головного бухгалтера Савко Неля розробляла розрахунки кошторису на 2017рік, розносила банківські документи, створювала платіжні доручення, перевіряла інвентаризаційні описи .

   

   

  Дублер старшого майстра Лендел Василь перевірив проведення вступних інструктажів та виробничого навчання в групах трактористів-машиністів, слюсарів та малярів-штукатурів.

  Дублер завідуючого гуртожитком Прокопишенець Семен разом із завгоподарством  Лугош Іваном та інженером з техніки безпеки Поп Василем перевіряли гуртожиток, виявляли недоліки.
  Увесь навчальний процес цього дня проходив під чітким контролем «дублерів» адміністрації училища. Потрібна була ретельна підготовка для того, щоб уроки проходили на належному рівні.  Молоді «викладачі» заздалегідь ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні були дати учням. Юні наставники самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Учні проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків. Завершився День самоврядування в училищі підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої учні поділилися враженнями, обговорили результати своєї діяльності, дали рекомендації щодо проведення наступного Дня самоврядування.

  Святковим концертом учні училища відзначили День першокурсника. У виконанні Ніколетти Зихор учениці групи група ОКА-11,Лемака Артура група ТМ-11 прозвучали сучасні українські пісні. Дует у складі Ванесси Фіцай та Владислава Любки  (учні групи Б-11) виконали пісню «Ми змінимо Україну», а дует учнів групи ТУ-ОП виконав пісню «Дресирований павук»  Соло на гітарі зіграв  Фотан Богдан учень групи ОКА-11. Нікого на залишив байдужими танець «Вальс» у виконанні учнів групи ТУ-ОП. Гумореску П.Глазового «Як ми з кумом вареники варили» прочитали учні групи СЛ-11.

  Вітали першокурсників учні другого та третього курсу.

  10 листопада 2016. З нагоди відзначення Дня української писемності та мови у бібліотеці ВПУ № 34 проведена виховна година ,,Шануймо рідне слово’’.
  Як море починається з річки, так українське слово - з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах  Нестора Літописця. В цьому році відзначаємо 960- річчя від дня його народження. 9 листопада стартує Міжнародний конкурс знавців української мови
  ім. П. Яцика, а також проводиться Всеукраїнський радіо диктант  національної єдності. Наша зустріч - це ще одна сходинка до взаєморозуміння, до мовного єднання - так розпочала виховну годину,, Шануймо рідне слово’’  Телеп’янович Т.І., завідувач бібліотекою. Далі виступили учні гр.ОКА-11, які говорили про силу  слова від Нестора Літописця і до сьогодення, читали вірші  Т.Шевченка, Л. Українки, Л. Костенко та ін.. Зихор Ніколетта, учениця ОКА-11, заспівала пісні ,,Українська мова’’,,А я україночка’’. Присутні мали змогу ознайомитися з книгами на тематичній полиці ,,Із глибини віків прийшло до тебе слово’’, переглянути відеофільми  ,,Нестор Літописець’’, ,,Виникнення письменства’’ та відеоролик з висловами українських літераторів.
  Наше свято - це поетична передмова до досконалого вивчення рідної мови . Вивчати її, збагачувати словниковий запас під час читання і спілкування, добре володіти нею - обов’язок кожного справжнього українця. Українська мова мелодійна, як пісня солов’я, прекрасна і барвиста, наче дощова веселка. Не можна ходити по рідній землі, не зачаровуючись виплеканою у віках рідною мовою - такими словами продовжила виховну годину класний керівник гр. ОКА-11 Густа Т.М., викладач української мови і літератури. Галас Т.Ю., майстер в/ н групи ОКА-11, провела вікторину  ,,Вічне слово’’ , де учні відгадували загадки та пригадали українські народні прислів’я. Тетяна Юріївна завершила виховну годину декламуванням вірша ,,Мова’’ Н. Красоткіної.

  28 жовтня  - День визволення Закарпаття. З цієї нагоди  в училищі проведена тематична радіолінійка.  У фойє навчального корпусу оформлено інформаційний куточок з матеріалами, які висвітлюють наступні питання:

  • склад 4-го Українського фронту, який визволив Закарпаття;
  • біографія та службовий шлях його командувача;
  • динаміка бойових дій при визволенні Закарпаття;
  • значення «Лінії Арпада», її фортифікаційні споруди;
  • порядок передачі Закарпаття до складу УРСР;
  • втрати та відзнаки радянських бійців;
  • карта проведення Карпатсько-Ужгородської наступальної операції.

  Підготував та провів вищезгадані заходи викладач предмета «Захист Вітчизни» полковник запасу В.М.Жиленко.

  27 жовтня 2016
  У рамках Європейського тижня місцевої демократії у ВПУ № 34 було проведено: радіогазету „Місцеве самоврядування - основна форма здійснення демократії на місцевому рівні”  де була надана інформація про принципи, функції , повноваження та  діяльність місцевих органів самоврядування в Україні;
  конференцію ,,Місцеві органи самоврядування в Україні’’ ; 
  конкурс творчих робіт про досвід місцевої демократії України та європейських країн;
  тематичну виставку ,,Місцеве самоврядування. Крок до ефективності’’ щодо принципів функціонування органів місцевого самоврядування та європейських стандартів регіонального управління організовано у бібліотеці.
  Організаторами тижня були  викладач історії Кобаль П.П. та бібліотекарі .

  23 жовтня відбулися загальноучилищні збори батьків першокурсників, які розпочалися концертним привітанням.
  Практичний психолог Сідей С.М. продемонструвала фрагмент просвітницького фільму про значення спілкування для підлітків. Коментуючи його, Сільвія Миколаївна наголосила, що це одна з головних потреб особистості. Потім зупинилася на причинах конфліктних відносин між підлітками і батьками та порекомендувала шляхи їх розв’язання.
  Директор училища Гнатківський В.П. детально розповів про умови, які створено у навчальному закладі для формування знань, умінь, навиків, професійної майстерності та гармонійного розвитку учнівської молоді. Володимир Петрович закликав батьків разом з педагогами допомогти першокурсникам адаптуватися і стати повноправними членами учнівського колективу. Про досягнення своїх дітей за неповні два місяці навчання батьки дізналися під час безпосереднього спілкування з керівниками груп в кабінетах та навчальних лабораторіях.

  16 жовтня в актовій залі відбулися загальноучилищні збори батьків, діти яких навчаються на  другому та третьому курсах. Учні, члени гуртка художньої самодіяльності, привітали присутніх поетичними та пісенними номерами. Директор ВПУ №34 Гнатківський В.П. у своєму виступі звернув увагу на важливість тісної співпраці педагогів з батьками у питанні покращення стану успішності та відвідування учнів. Детальніше про успіхи своїх дітей  у навчанні та дотримання правил проживання у гуртожитку батьки дізналися поспілкувавшись з класними керівниками, майстрами виробничого навчання  та вихователями гуртожитку.

  13 жовтня  на стадіоні училища була проведена воєнізована естафета, присвячена Дню захисника України та Дню Українського козацтва, організована викладачем предмета  «Захист Вітчизни» полковником запасу В.М. Жиленком. В змаганнях прийняли участь учні усіх груп, в яких викладається ця дисципліна. Естафета складалася з таких етапів: біг на 70 метрів, піднесення боєприпасів, перекачування колеса, кидання гранати на влучність,  одягання захисного комплекту, винесення з поля бою пораненого, перенесення пораненого. Перемогла команда юнаків групи Сл-31, друге місце вибороли учні групи Сл-21, а третє – Буд-21.

  12 жовтня  в училищі пройшла виставка «Золота осінь», організована вихователями разом з учнями, які проживають в гуртожитку. Кращими експонатами з використанням природних матеріалів та дарів природи журі визначило роботи наступних учнів: Москвіна Максима, Кравченка Давида, Кручка Руслана, Улинця Михайла (ТУ-Сл); Головки Михайла (ТМ-21); Ферими Володимира (СЛ-21); Вовчок Лаври, Совляк Людмили (ТУ-3);Попович Маріанни, Слепко Маріанни (ОКА-31)

  03 жовтня 2016  Проведено турнір з футболу на першість гуртожитку. Перше місце на чолі з капітаном команди Чопик Іваном зайняла команда учнів , які проживають на другому поверсі. Друге місце виборола команда учнів, які проживають на четвертому поверсі - капітан команди Попович Василь, а третє місце отримала команда учнів ,які проживають на третьому поверсі - капітан Павлюк Ярослав.

  30 вересня 2016

  Учні гуртожитку підготували виставку робіт з природного матеріалу присвячену Дню працівника освіти.

  30 вересня 2016 В актовому залі училища проведено святковий концерт присвячений День працівника освіти. Учні училища вітали викладачів, майстрів виробничого навчання ,вихователів з професійним святом. Учні групи ОКА-21 підготували запальні сучасні танці. Мелодія на флейті у виконанні учениці групи ОКА-11 Зихор Ніколетти не залишила байдужим жодного присутнього. Прозвучали пісні у виконанні Камілли Юрик, Данієлли Варги та Валерії Сакалош

  .

  29 вересня 2016 .75 років трагедії Бабиного Яру. Бабин Яр став символом Голокосту в Україні та братською могилою для понад ста тисяч цивільних громадян і військовополонених. Училище долучилося до вшанування жертв злочину, у бібліотеці організували виставку ,,Бабин Яр: трагедія і пам’ять’’, а в гуртожитку провели бесіду ,,Сумні сторінки історії ’’.    

  28 вересня 2016.
  Напередодні Дня бібліотек, учні ВПУ № 34 взяли участь у проведенні молодіжної тусівки ,,Бібліотечні сутінки’’, яка відбулася у приміщенні районної бібліотеки. Вони залюбки подалися у містичну подорож з гумором, проте по-філософськи сприйняли запропоноване бібліотекарями дійство.

   

  28 вересня 2016 Відбулася зустріч учнів які проживають у гуртожитку з дільничним працівником поліції Томашем Шаркаді. Працівник поліції провів профілактичну бесіду на тему :,,Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх’’.

   

   

  19 вересня 2016 У гуртожитку училища вихователем Бабіля Т.В. проведено виховну годину на тему: «Мир та злагода – головна умова існування Землі та людства». 

   

  15 вересня 2016 В актовому залі училища проведено загальні збори мешканців гуртожитку на тему

  «Правила проживання у гуртожитку».

   

   

  10 вересня 2016 В училищі пройшов відкритий турнір з волейболу присвячений Дню фізичної культури.
  Змагання проходили серед юнаків та дівчат. Загалом приїхало 6 команд учасниць: 3 команди юнаків – ДЮСШ Виноградів, ДЮСШ Боржавське, ВПУ № 34 та 3 команди дівчат – ДЮСШ Онок, ДЮСШ Королево, ВПУ № 34.
  Наші дівчата дуже старалися і дали гідну відсіч суперницям, але зрештою клас команд ДЮСШ, які регулярно тренуються та виступають на змаганнях обласного рівня, виявився вище. В підсумку волейболістки збірної команди училища посіли почесне ІІІ-тє місце.
  А от збірна команда юнаків проявила характер і вирвала вольову перемогу у команди з Боржавського. Але в наступній грі з юнаками Виноградівської ДЮСШ їм вже забракло сил і вони поступилися з рахунком 2 : 0 по партіях. В результаті команда нашого училища стала срібним призером турніру.

  05 вересня 2016 В групах першого курсу традиційно проведено виховні години на тему:  «Моя майбутня професія». Класні керівники груп та майстри виробничого навчання ознайомили учнів із майбутньою професією історію  навчального закладу.

  01 вересня 2016 р. у Вищому професійному училищі  проведено урочисту лінійку з нагоди Дня знань та 25 річниці незалежності України.
  Всіх присутніх  з цим прекрасним святом привітав директор- Гнатківський В.П.,класний керівник групи ОКА-11-Густа Т.М.,

  майстер виробничого навчання групи ТУ-ОП -Лацканич Л.В.Від імені батьків виступила - Ісак Ц.О.


  Слова вдячності викладачам та найкращі побажання першокурсникам  пролунали від учениці третього курсу Камілли Юрик.
  Перший урок на тему ,,Україна від часів проголошення незалежності до сьогодення’’ провела викладач історії –Кикина М.О.

   

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
   
© 2010-2018 ВПУ №34 м.Виноградів