22-27 лютого 2019 року.
В останній тиждень лютого майстри виробничого навчання, які атестуються, провели відкриті заняття з професійно-практичної підготовки, під час яких демонстрували вміння формувати базові професійні компетенції в учнів – майбутніх кваліфікованих робітників з ремонту колісних транспортних засобів та касирів (в банку) засобами інноваційних технологій (особистісно-орієнтоване навчання, випереджувальне навчання, інформаційні технології навчання, інтерактивні технології ситуативного моделювання та дискусійних питань)
Метою кожного заняття є навчити учнів самостійно відтворювати здобуті теоретичні знання, вміти самостійно вдосконалювати свої професійні вміння та навички, вдосконалювати свою особистість. Все це в комплексі дасть змогу сформувати особу кваліфікованого робітника, який буде здатним адаптувати свої знання та вміння до умов та вимог конкретного виробництва чи сфер діяльності.

Майстер в/н Турянин Валентина Ісаківна проводить заняття з учнями групи ОКА-11.

Урок виробничого навчання у групі СЛ-11 проводить Лупір Василь Іванович.

Урок професійної-практичної підготовки у групі ОКА-21 з майстром в/н Гусак Андріаною Павлівною.

Жиленко В’ячеслав Миколайович - лауреат другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2019” у номінації „Захист Вітчизни”.

22 лютого у залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” освітяни краю вітали учасників всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2019”.
Позаду триденний марафон конкурсних випробувань у номінаціях: „Вчитель інклюзивного класу”, „Географія”, „Захист Вітчизни”, „Основи здоров’я”, „Французька мова”. Одні з кращих педагогів, серед яких і В’ячеслав Миколайович Жиленко – викладач предмета „Захист Вітчизни” Вищого професійного училища №34 міста Виноградів, у конкурентній нелегкій боротьбі, успішно пройшовши відбірковий етап, стали фіналістами. Захистивши методичний практикум, навчальний проект, провівши урок у незнайомому класі, В’ячеслав Миколайович з гідністю не лише склав іспит на знання свого фаху, а й продемонстрував готовність до нових викликів, втілення нових думок та сучасних ідей. За результатами боротьби у фінальному етапі ІІ (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» Жиленко В.М. став лауреатом у номінації „Захист Вітчизни”, посівши почесне третє місце. Директор департаменту освіти і науки Ганна Сопкова привітала учасників всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2019” та вручила їм дипломи переможців, лауреатів, фіналістів, грошові нагороди та свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації.
Ми пишаємось своїм колегою В’ячеславом Миколайовичем, який гідно представив не тільки наш навчальний заклад, а й освітян Виноградівщини та професійно-технічну освіту Закарпаття.
Щиро вітаємо лауреата і бажаємо подальших успіхів і професійних звершень.

22 лютого 2019 В урочистій атмосфері відбулося вручення дипломів випускникам груп ТУ-СЛ, ОКА-41 та ТМ-41.
Випускників привітав директор училища Гнатківський В.П., побажав стати успішними людьми, цікавого, насиченого життя, мудрих і далекоглядних рішень, високих професійних досягнень. Багато теплих слів і побажань випускникам було висловлено мамою випускника - Густа Т.М., класним керівником та майстром виробничого навчання групи ОКА-41 Литвинюк М.Й. та Гоцинець М.М.
Святкову атмосферу заходу підтримувала концертна програма, підготовлена учасниками художньої самодіяльності.

21 лютого 2019 В рамках проведення Тижня української мови класний керівник гр.ОБ-11 Вереш Г.А. провела свято-конкурс «Пречудесно, пречудово розцвітай же, рідне слово!». Ведучі Барнич Анжеліка та Анталовці Мар'яна розказали присутнім про історію виникнення свята, навели цікаві факти про нашу рідну мову та необхідність шанобливого ставлення до неї. Учні групи залюбки читали вірші, співали пісні, згадували прислів'я про мову та скоромовки, відгадували загадки. Всім припав до душі конкурс під назвою «Пантоміма», який провів Мочарко Віктор. Під кінець свята залишився час і для веселої хвилинки – учні з задоволенням переглянули відеоролик, знятий за гуморескою П. Глазового «Кухлик». Свято завершилося на оптимістичній ноті з побажаннями присутнім щастя, натхнення, добра, миру й світлого майбутнього.

20 лютого 2019 З нагоди 5-ї річниці Революції гідності та вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян України, які віддали своє життя захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України проведено урок мужності на тему: ,,Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячуємо’’. Детальніше…

18 лютого 2019 В рамках тижня, присвяченого Міжнародному дню рідної мови, у бібліотеці училища проведено презентацію збірки Василя Кляпа "Кохання - це поезія". Детальніше…

15 лютого 2019 Проведено годину спілкування для учнів, які проживають у гуртожитку, з учасником бойових дій на території Афганістану Сані Ч.Б. Детальніше…

14 лютого 2019 В гуртожитку училища проведено виставку учнівських робіт ,,Найкраща валентинка’’. Найкращими визначено роботи учнів : Осуського Е. та Романа М., Гриценко К., Щербан М., Маценко В., Копильця Б., Савки Ю., Копинець К.

11 лютого 2019 Проведено виховну годину до Дня безпечного інтернету. Детальніше…

06 лютого 2019 Учні другого курсу професії "Обліковець.Касир (в банку). Адміністратор" відвідали Виноградівський дитячий будинок. Детальніше…

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
Це міжнародне свято запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.
Учні груп ТУ-ОП, ОКА-31, ОКА-11 ВПУ №34 м. Виноградів разом з в. о. заступника директора з НВР Бричем І.Д., викладачами інформатики Данковою Т.М., Шолох Ю.М., майстром виробничого навчання Гусак А.П. прийняли участь в онлайн-уроці з нагоди Дня безпечного Інтернету.
Учасники заходу отримали:
• доступ до курсу Мережної академії Cisco «Вступ до кібербезпеки»;
• можливість перевірити свої здібності до кар’єри аналітика з кібербезпеки;
• сертифікат про участь в заході за умови успішного проходження онлайн-тестування.
Дякуємо експертам з кіберполіції України, компанії ERC, Інституту Модернізації освіти за цікаві та змістовні виступи та презентації!

1 лютого 2019 року Рябоволова А.М., викладач фізичної культури, провела відкритий урок з теми «Атлетична гімнастика. Розвиток швидкісно-силових якостей». Члени атестаційної комісії, в рамках вивчення рівня професійної компетентності педагогічних працівників у міжатестаційний період, ознайомились з організацією та методикою заняття, оцінили її ефективність; проаналізували відповідність засобів навчання розв’язанню завдань кожної частини уроку; перевірили наявність та ефективність використання спортивного інвентаря.

30 січня 2019 року члени атестаційної комісії відвідали відкритий урок англійської мови з професійним спрямуванням у групі СЛ-21. Майбутні слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів розвивали комунікативні компетенції засобами відеотехнологій. Литвинюк М.Й., викладач вищої категорії з педагогічним званням «старший викладач», залучає учнів до активної внутрішньої розумової та зовнішньої мовленнєвої діяльності та підтримує її протягом усього уроку; активізує увагу учасників освітнього процесу та сприяє вдосконаленню навичок аудіювання та говоріння; пропонує тренування з використання часових форм дієслів; створює сприятливу атмосферу для розвитку уяви, прогнозування ситуацій на основі реальних подій, ефективно використовуючи роботу з відеосюжетами та мультимедійними презентаціями.

З 28 по 31 січня 2019 року на базі ВПУ №34 м. Виноградів проходить настановча сесія курсів підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О Закарпатської області, яка проводиться Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області. Вісім педагогів нашого навчального закладу мають можливість пройти курси за очно-заочною формою навчання та підвищити свій рівень психолого-педагогічної підготовки.

29 січня 2019 101 річниця бою під Крутами. В 1918 році на залізничній платформі в Крутах за 130 км від Києва українські студенти ціною власного життя зупинили на кілька днів наступ більшовицької армії на українську столицю. Відтоді українці вшановують цей день, як символ героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
В навчальних групах проведено заходи спрямовані виховні години на тему: ,,Герої Крут. Міфи та реальність’’.
Проведено відкриту виховну годину на тему: ,,Пам’ятаймо про Крути’’.
Під час заходу було показано відеохроніку ,,Станція Крути –подвиг української молоді’’.

22 січня 2019 Проведено відкриту виховну годину до Дня соборності України. Детальніше...

21 січня 2019 В навчальних групах проведено години спілкування до Дня Соборності України «Це моя країна – рідна Україна».

Впроваджуємо компетентнісний підхід та інноваційні технології навчання для ефективної підготовки кваліфікованих робітників.

18 грудня 2018 року у групі майбутніх обліковців з реєстрації бухгалтерських даних пройшов відкритий урок з предмета «Технології» («Бухгалтерський облік»). Викладач економічних дисциплін Григанич Н.С. провела підсумкове заняття з теми «Форми бухгалтерського обліку» у вигляді гри «Документальний турнір». Учні у складі трьох команд змагались, щоб показати кращі знання та вміння з теми. Оцінювали результати конкурсів «аудитори» - майстри виробничого навчання, які здійснюють професійно-практичну підготовку з професії. Учні мали змогу прийняти участь у підготовці до уроку, виконуючи випереджувальні завдання; проявити свої творчі та інтелектуальні здібності працюючи самостійно та в команді. Під час конкурсу «Документація підприємства» учасники працювали з копіями фінансових документів за звітній період одного із трьох підприємств-роботодавців, обраних ними в результаті жеребкування. В рамках конкурсних змагань «Перехресний вогонь» та «Питання від аудиторів» члени команд мали можливість задавати питання своїм конкурентам щодо облікової діяльності підприємств, відповідати на питання від них та «аудиторів», заробляючи бали в тому числі бонуси та штрафні.

12 грудня 2018 року викладач англійської мови Литвинюк М.Й. провела відкритий урок у групі ТМ-21 з професійним спрямуванням. На уроці під час вивчення теми «Будова втомобіля» було використано тематичні відеоматеріали для слухання та розуміння тексту, а також з метою тренування використання та утворення часових форм дієслів. Мовна розминка проведена у формі гри «Лотарея», під час якої викладач демонстрував на екрані будову двигуна, а учні називають вузли та агрегати українською або англійською мовою. Інтерактивні технології навчання використано також і при вправі-діалозі, де учні демонстрували приклад професійного спілкування слюсаря та клієнта автосервісу. На домашнє завдання учні отримали творчу роботу: підготувати мультимедійну презентацію або реферат з теми «Моя професія».

13 грудня 2018 В актовому залі училища проведено Андріївські вечорниці. Детальніше...

7 грудня 2018 року. Учні групи ТУ СЛ на занятті з професійно-практичної підготовки під керівництвом майстра виробничого навчання Марушки Сергія Івановича формують та вдосконалюють уміння та навички, необхідні для щоденного технічного обслуговування автомобіля.

6 грудня 2018 року майстер виробничого навчання Горобець Іван Іванович ділився досвідом з колегами з питання організації навчальної діяльності на заняттях професійно-практичної підготовки. Відкритий урок відбувся у групі Б-11, на якому майбутні будівельники вчилися правильно виконувати просту штукатурку. Учасники освітнього процесу формували навички накидання та намазування розчину на стіну півтерком з подальшим його розрівнюванням.

5 грудня 2018. Урок виробничого навчання у групі СЛ-31.
Майстер виробничого навчання Ференц Владислав Володимирович. вчить майбутніх слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів виконувати контрольний огляд технічного стану та перевірку елементів шасі автомобілів, а також їх складових частин.

3 грудня 2018 року у конференц-залі училища відбулася зустріч учасників освітнього процесу з представниками Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й Виноградівського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Закарпатській області на тему «Актуальність проблеми насильства в Україні». Детальніше...

26 листопада 2018 Проведено День відкритих дверей. Детальніше...

26 листопада 2018 В рамках проведення акції ,,16 днів проти насильства’’ проведено зустріч учнів училища з головним спеціалістом служби у справах дітей Виноградівської РДА Гомонай Мар’яна Іванівна. Ознайомила учнів з правами та обов’язками неповнолітніх, розповила про випадки насильства за участю неповнолітніх.

23 листопада 2018 Вихователем гуртожитку Губані Ж.В. проведено годину пам’яти на тему «Жнива скорботи». Детальніше...

22 листопада 2018 Учні третього та четвертого курсу Вищого професійного училища № 34 м.Виноградів прийняли участь у відео конференції з учнями другого та третього курсу Strednoy odborny skoloy міста Сніни.

Учнів міста Сніни цікавили такі питання: чи бажають українські учні продовжувати навчання у Словаччині, чи розраховують учні на підтримку Європейських країн під час навчання, чи не бояться учні навчатись в Європейській унії, що очікують від навчання в Словацькій республіці?

Учні м.Сніна розповідали учням училища про умови навчання у Strednoy odborny skoloy , про позаурочну роботу. Словацькі друзі запросили колектив та учнів училища в гості.

22листопада 2018. Майбутні трактористи опановують слюсарну справу.

Майстри виробничого навчання Богдан С.С. та Дорогій В.П. з учнями групи ТМ-11 під час вступного та поточного інструктажів.

19 листопада 2018 Традиційно відбувся День учнівського самоврядування. Детальніше...

16 листопада 2018 Формування професійних компетентностей майбутніх кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Поточне інструктування проводить майстер виробничого навчання Лупір Василь Іванович індивідуально у формі цільових обходів робочих місць під час виконання вправ учнями групи СЛ-11. Увага майстра зосереджується на роботі кожного учня, але особливо на діяльності слабких учнів. Виявивши помилкові дії учня, майстер додатковими запитаннями допомагає йому самому знайти свою помилку і відшукати шляхи її усунення.

15 листопада 2018 В рамках проведення Міжнародного дня відмови від куріння проведено виховні години на тему: «Мішень цигарки – молодь всього світу”.

В бібліотеці училища оформлено тематичну виставку «Куріння чи здоров’я – вибирайте самі».

11 листопада 2018 Відбулися батьківські збори учнів другого, третього та четвертого курсу навчання та груп ТУ.

Перед батьками виступив директор училища В.П.Гнатківський. Він зупинився у своїй доповіді на загальних питаннях функціонування навчального закладу та запевнив присутніх батьків в тому, що адміністрація та весь педагогічний колектив робить все можливе, щоб створити комфортні умови для навчання учнів училища. Першочерговим питанням є зміцнення матеріально-технічної бази училища, що з кожним роком покращується.

Під час зборів директор училища, Гнатківський В.П., вислові подяку батькам за виховання чудових дітей які гарно навчаються, мають гарну поведінку, приймають активну участь у спортивному та громадсько-суспільному житті училища.

Адміністрація та керівники навчальних груп ознайомили батьків із організацією навчально-виробничого та виховного процесу, обговорили стан відвідування учнів училища та роботу по попередженню правопорушень серед неповнолітніх.

Учасники Театрального гуртка виступили перед батьками з концертною програмою.

9 листопада 2018 в Україні святкують День української писемності та мови. Також в цей день вшановують пам'ять преподобного Нестора-літописця. Традиційно в цей день викладачами української мови та літератури було проведено І етап XIX Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

А викладач Литвинюк М. Й. з учнями груп Буд-31 Дорчинець Василь, Тільняк Норберт, Ковач Василь, ОКА-41 Густа Ростислав, Король Олександр, ОКА-11 Тимофій Тетяна, Анталовці Мар’яна, провела радіогазету «Як парость виноградної лози, плекаймо мову». Учні розповіли про історію цього свята, етапи становлення українського слова, цікаві відомості про розвиток рідної мови. Звучали також поетичні рядки, та низка пісень, присвячених «солов'їній, барвінковій, українській нашій мові».

06 листопада 2018 Проведено засідання учнівської Ради. Детальніше...

05 листопада 2018 Проведено робочу нараду з класними керівниками та майстрами виробничого навчання. Детальніше...

04 листопада 2018 Відбулися батьківські збори учнів першого курсу навчання та груп ТУ.

Метою заходу було залучення батьків до співпраці з педагогами та адміністрацією, до активної участі в житті навчального закладу, групи, виховання педагогічної культури батьківської громади.

У зборах взяла участь більша частина батьків, які відповідально виконують свої батьківські обов’язки, із розумінням відносяться до проблем навчального закладу. Щиро переймаючись майбутнім своїх дітей, вони індивідуально співпрацюють із майстрами виробничого навчання, класними керівниками й адміністрацією з питань навчання і виховання підлітків.

Із вступним словом до батьків звернувся директор училища В.П.Гнатківський, якій подякував батькам зате, що вони обрали наше училище та висловів впевненость, що завдяки спільним зусиллям батьків та педагогів молодь стане у майбутньому висококваліфікованими робітниками, конкурентними на сучасному ринку праці і просто гідними громаняданами нашої країни.

Під час зборів директор училища, Гнатківський В.П., подякувала батькам за виховання чудових дітей які гарно навчаються, мають гарну поведінку, приймають активну участь у спортивному та громадсько-суспільному житті училища.

Адміністрація та керівники навчальних груп ознайомили батьків із організацією навчально-виробничого та виховного процесу, обговорили стан відвідування учнів училища та роботу по попередженню правопорушень серед неповнолітніх.

Учасники Театрального гуртка виступили перед батьками з концертною програмою.

30 жовтня 2018 року в нашому училищі проходив I тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, в якому взяли участь учні I, II та III курсів.

Учні змагалися в аудіюванні та виконанні завдань з розуміння тексту, виконували текстові завдання на знання граматичного та лексичного матеріалу.

Другий етап олімпіади включав усне висловлювання за обраною темою, де учні показували свій рівень навичок монологічного мовлення та рівень соціокультурної компетенції.

Кращими знавцями англійської мови стали учні Ердеі Соболч – Патрік з групи ОБ-11, Гриценко Кемаль з групи ТУ-ОП, Гойло Лойош з групи ТМ-11, Перец Юрій, група ТМ-11, які представлятимуть, училище на II турі Всеукраїнської олімпіади, тобто, на районній олімпіаді з англійської мови.

26 жовтня 2018 У місті Виноградів, на площі Миру, відбулися урочистості присвячені 74-тій річниці визволення Виноградова від німецько-фашистських загарбників. Учні училища та педагогічні працівники прийняли участь у мітингу.
Цього дня в училищі були проведені наступні заходи:
- радіолінійка, на якій викладач історії Кобаль Петро Петрович, розповів про історичні події жовтня 1944-го року, що відбувалися на території Закарпаття, зокрема у місті Виноградів, про трагічні втрати у роки війни про те, які війська першими вступили в місто та як жителі міста зустрічали своїх визволителів;
- в бібліотеці училища оформлено тематичну виставку “Ти пам’ятай, ніколи не забудь…”

25 жовтня 2018 члени методичної комісії викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін відвідали та обговорили відкритий урок англійської мови з теми «Пошук роботи». Педагог Марія Олександрівна Кикина продемонструвала приклад формування ключових компетентностей учнів засобами навчальної дисципліни.

Учням було запропоновано різноманітні типи діяльності, а саме: перегляд тематичних відеоматеріалів, робота в парах, метод «мікрофон», діалогічне мовлення у вигляді рольової гри «Пошук додаткового заробітку для студентів», та самостійна робота зі складання резюме. Троє учнів виступили з підготовленими вдома презентаціями про свої майбутні професії, а саме: обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир банку і адміністратор.

12 жовтня 2018 до Дня Захистника України в училищі проведено тиждень військово-патріотичного виховання. Детальніше...

11 жовтня 2018 року за ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області відбувся Всеукраїнський вебінар за темою «Золотий розсип цікавих ідей: з досвіду відзначення в ЗП(ПТ)О Дня захисника України».

До участі були запрошені співробітники регіональних НМЦ ПТО, заступники директорів з навчально-виховної роботи, викладачі предмета «Захист Вітчизни», які поділитися власним цікавим, інноваційним досвідом організації та проведення масових виховних заходів до Дня Захисника України.

Закарпатську область представляв Жиленко В’ячеслав Миколайович – викладач предмета «Захист Вітчизни» Вищого професійного училища №34 м. Виноградів. Він передав досвід проведення Тижня військово-патріотичного виховання «З відданістю Україні в серці».

4 жовтня 2018 В актовому залі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Детальніше...

24 вересня 2018 учні групи ОК-11 відвідали Виноградівську районну бібліотеку і взяли активну участь у проведенні інформаційної години "Європейський день мов": Учні із задоволенням приймали участь у мовній вікторині, грі "Прапори європейських країн" під час яких не тільки збагатили свої знання, а й проявили свою ерудицію.


19 вересня 2018 Проведено День відкритих дверей та Ярмарок професій. До навчального закладу завітали учні дев'ятих та одинадцятих класів Матіївської ЗОШ, Вилоцьких ЗОШ №1 та №2, загальноосвітніх шкіл міста Виноградів. На святі були присутні представники підприємств району "Джен-терм Україна", Прат "Гроно-Текс", "Платі Юкрейн Україна", "Сандерс Виноградів", "Ортекс ЛТД", "Мільтекс Україна", працівники Державної прикордонної служби, Підрозділу Головного Управління національної поліції в Закарпатській області, Виноградівського районного відділу УДСНС.

Перед учнями виступив директор училища Гнатківський В.П., заступник директора Закарпатського обласного центру зайнятості Сівач О.М., керівник апарату Виноградівської РДА Вантюх І.В.. заступник голови Виноградівської районної ради Сверенко А.А., викладач Академії державної прикордонної служби України Кіреєв О.М.. директор Виноградівського державного коледжу МДУ Іваніга Й.Й.

Учні училища презентували професії, які є в училищі, присутні переглянули відеоролики про навчальний заклад із задоволенням приймали участь у майстер-класах, які проводили учні училища та майстри виробничого навчання.

Учасники художньої самодіяльності порадували присутніх музичними композиціями. Випускники училища та шкіл мали можливість ознайомитися з актуальними вакансіями на ринку праці нашого району.

Учні училища провели екскурсію для учнів шкіл, ознайомили їх з навчальною базою училища.

На площі училища працівники лісгоспу, військовослужбовці військової частини. А 1927, працівники поліції та пожежної охорони показали присутнім майстер - класи.

08 вересня 2018 року в училищі відбувся турнір з волейболу присвячений Дню фізичної культури і спорту. У змаганнях приняло участь 6 команд: Королево, Боржавське, Ком’яти, Онок, ДЮСШ Виноградів, та збірна команда ВПУ №34 м.Виноградів. За підсумками турніру перше місце посіла команда ДЮСШ Виноградів, друге місце команда нашого училища, третє команда Ком’ят. Переможці та призери змагань нагороджені командними грамотами.

03 вересня 2018 року Урочистості з нагоди Дня знань розпочалися зі святкової лінійки. Детальніше...

27 червня 2018 року у ВПУ №34 м. Виноградів відбулись урочистості з нагоди закінчення навчального року. Директор училища Гнатківський В.П. звернувся до випускників з вітальним словом, щирими побажаннями щасливої дороги у доросле життя та вручив 173 кваліфікованим робітникам документи про освіту.
З напутніми словами до випускників звернулись класні керівники та майстри виробничого навчання. В залі лунали пісні, привітання, побажання від батьків випускників, педагогів та учнів училища.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
   
© 2010-2019 ВПУ №34 м.Виноградів