Новини

Відбулося засідання обласної методичної секції викладачів української мови та літератури

20 лютого 2020 року в режимі онлайн відбулося засідання обласної методичної секції викладачів української мови та літератури на тему: «Використання електронних освітніх ресурсів у процесі навчання та контролю як важливий етап підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури». Про основні недоліки при складанні учнями ЗНО з української мови розповіла у своїй доповіді викладач української мови та літератури Вереш Г.А. Педагог поділилася з колегами досвідом роботи з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, охарактеризувала типові помилки учнів при складанні ЗНО, їх причини та запропонувала формулу успішного проходження тестування.

Проведено годину спілкування «Відлуння афганських гір»

18 лютого 2020 З нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  у Вищому професійному училищі №34 м. Виноградів проведено годину спілкування  «Відлуння афганських гір». Вихователь гуртожитку Сані Ч. Б., учасник бойових дій в Афганістані, який розповів про свій бойовий шлях на афганській землі, про хоробрість, мужність, відповідальність воїнів.

Учні переглянули відеоматеріали про афганську війну.

Відбулися заходи в рамках Методичного дня

17 лютого 2020 року у Вищому професійному училищі №34 м. Виноградів відбулися  заходи  в рамках МЕТОДИЧНОГО ДНЯ (згідно плану).

МЕТОДИЧНИЙ ДЕНЬ проведено з метою:

  • підвищення результативності колективних та індивідуальних форм методичної роботи щодо загальноосвітньої, професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки учасників освітнього процесу;
  • реалізації єдиної методичної проблеми «Впровадження компетентнісного підходу та інноваційних технологій навчання для ефективної підготовки кваліфікованих робітників»;
  • створення умов для творчого зростання педагогів;
  • вдосконалення й активізації методичної та навчальної роботи в училищі;
  • ознайомлення з творчими звітами, веб-сторінками педагогів та пропагування кращих методичних матеріалів з їх педагогічної практики;
  • аналізу діяльності педагогічних працівників, узагальнення досвіду їх роботи в міжатестаційний період та диференційоване оцінювання результатів педагогічної праці.

Відкрита виховна година до Дня пам’яті героїв Небесної Сотні

17 лютого 2020  Відкрита виховна година до Дня пам’яті  героїв Небесної Сотні.

20 лютого в Україні відзначають День героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули у Києві  на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. З нагоди цієї дати заступником директора з НВихР С.О. Міндак та викладачем спецдисциплін К.В. Палюх проведено виховний захід з теми «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки!» Учні груп ОП-11, ОКА-11, СЛ-31, ОКА-31 згадали події листопада 2013- лютого 2014 років. Учні та викладачі прослухали поезії, переглянули відеоматеріали,  присвячені героїчним подіям Революції Гідності. Присутнім на заході був учасник бойових дій на сході України  -підполковник поліції, інспектор ювенальної превенції Виноградівського відділення поліції Іван Клопотар.

В рамках проведення тижня англійської мови відбулася концертна програма до Дня святого Валентина

13 лютого 2020 В рамках проведення тижня англійської мови за ініціативою учнівської ради училища, під керівництвом викладача англійської мови, класного керівника групи ТМ-11 Кикини М.О. відбулася концертна програма до Дня святого Валентина. Ведучі свята І.Савляк і С.Шандрук на англійській та українській мовах ознайомили присутніх з історією виникнення свята, розповіли про традиції дарувати «валентинки». У виконанні А.Міговк, А.Лемак, С.Шафі прозвучали сучасні англійські пісні про кохання;  В.Довжанин прочитала власні поезії. Нікого не залишили байдужими гуморески від Д.Шерегія і сценка у виконанні учнів третього курсу Ю.Дорогія і С.Шафі.

День безпечного Інтернету

11 лютого 2020 День безпечного інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

День безпечного Інтернету відзначають щороку. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, представників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.

Під час інформаційної години   „Разом для найкращого Інтернету” ,  яку провела викладач Ю.М.Шолох , перед учнями училища виступив інспектор ювенальної превенції Виноградівського відділу поліції Іван Клопотар та курсантка Е.Ласло, які розповіли присутнім про кібербезпеку. Учні групи ОП-11 говорили з поліцейськими про користь і загрози інтернету. Розділившись на кілька груп, вони опрацювали можливі небезпеки в мережі інтернет.

День пам’яті Героїв Крут

У випущеній бібліотекарями стіннівці  “Крути – наша слава, наша історія”  описані січневі та лютневі події в Україні; згадується українське вояцтво, що своєю завзятістю і жертовністю допомогло українським законодавцям завершити своє державобудівництво, а українським дипломатам – здобути міжнародне визнання для самостійної, суверенної, ні від кого незалежної України.  День української перемоги у бою під Крутами є законною гордістю українства.

Урок пам’яті на тему «Понад Крутами вічність у сурми сурмить»

27 січня 2020 року відбувся урок пам’яті на тему «Понад Крутами вічність у сурми сурмить». Учні груп ОП-11 та ТМ-11 разом з своїми наставниками вшанували пам’ять  студентів-гімназистів, які загинули в бою під Крутами 29 січня 1918 року, обороняючи Київ від наступу більшовицької армії. Захід підготували та провели викладач математики Бровді М.Ю. та майстер в/н Лацканич Л.В.