Новини

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України продовжує проведення серії вебінарів з актуальних питань:
Самоосвітня діяльність педагога в умовах дистанційного навчання
Самойленко Оксана Анатоліївна
понеділок, Березень 30, 2020; 11:00 – 12:00
https://meet.lync.com/ivet.edu.ua/info/VI14Q15E
Методика оцінювання складності навчальних дій у закладах фахової передвищої освіти
Лузан Петро Григорович
вівторок, Березень 31, 2020; 11:00 – 12:00
https://meet.lync.com/ivet.edu.ua/info/VDNH02S7
Методична система професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників з елементами дуальної форми навчання
Кулалаєва Наталя Валеріївна
середа, Квітень 01, 2020; 11:00-12:00
https://meet.lync.com/ivet.edu.ua/info/IOI3DYWP
Створення SMART-комплексів в системі дистанційного навчання
Кононенко Андрій Геннадійович
четвер, Квітень 02, 2020; 11:00-12:00
https://meet.lync.com/ivet.edu.ua/info/10BUIZTO
Сучасна модель підготовки майбутніх кваліфікованих кадрів до
підприємницької діяльності

Сохацька Ганна Володимирівна
п’ятниця, Квітень 03, 2020; 11:00-12:00
https://meet.lync.com/ivet.edu.ua/info/GDUA3DKU

Контактні телефони: Радкевич Олександр Петрович (095) 080-72-87; Голуб Іван Іванович (096) 794-56-70
Просимо розповсюдити інформацію серед закладів професійної
(професійно-технічної) та фахової передвищої освіти про проведення
онлайн-вебінарів.

ЄВІ англійська мова

Легко підготуйтеся до ЗНО в магістратуру 2020 на карантині

Пропонуємо Вам підготуватися до ЗНО в магістратуру 2020 онлайн.

Іспит з англійської мови легко із курсом Сервісу “Вступ”

До курсу входять:

1. Понад 400 авторських завдань трьох видів тестів ЄВІ
2. Пояснення змісту тестування, поради з підготовки
3. Зворотній зв’язок з авторами і викладачами
4. Безкоштовне консультування клієнтів в процесі підготовки
5. Зручна мобільна і стільникова версії для підготовки онлайн
6. Весь потрібний Вам матеріал, зібраний в спеціальний курс

Вам так вигідніше, томущо:

1. Ви економите кошти, спеціальні книжки коштуватимуть втричі дорожче, а репетитор більш ніж в 7 разів.
2. Ви економите час, бо готуєтесь там, де Вам зручно і тоді, коли Вам зручно. Вам буде надано тільки той матеріал і вправи які потрібні і достатні для підготовки.
3. Ви добре підготуєтесь, оскільки навчальні комплекси в курсі підготовлені спеціально до ЄВІ 2020, перевірені і щотижня оновлюються.
4. Ви зможете підготуватися на максимальну оцінку, використавши поради по підготовці і складанню ЄВІ 2020.

Пробний курс можна прямо зараз отримати на сайті https://bit.ly/2WHvPmc безкоштовно!

Підписуйтесь на нас в соціальних мережах:

Facebook.com – https://bit.ly/39hQ1h6
Instagram – https://bit.ly/2WHKrSD
https://bit.ly/2y62ibz – офіційний канал
https://bit.ly/2WJy3Se – призові конкурси і розіграші підписок

День відкритих дверей

11 березня 2020 Проведено День відкритих дверей – щорічний захід, мета якого запросити учнів випускних класів на навчання в училище, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо.

У цей день в училище прийшли учні 9-11 класів Тросницької, Підвиноградівської, Чорнотисівської, Сасівської, Буківської, Дротинської ЗОШ I-III ст., Чепівського НВК та НВК №6 м.Виноградів, саме ті, які стоять на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовільняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення. На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із ,,золотими руками’’.

Саме таких висококваліфікованих робітників готують у Вищому професійному училищі №34 м. Виноградів, яке має гарну матеріально-технічну базу, сучасно обладнані кабінети, лабораторії та майстерні, а педагогічний колектив училища є справжньою гордістю.

До проведення Дня відкритих дверей підготувались відповідально. Гостей в училище завітало багато, всіх зустріли з радістю і гостинністю. У фойе училища здобувачів освіти Виноградівщини зустріла виставка робіт учнів зроблених під час занять у гуртках та на виробничому навчанні.

Детальну інформацію про навчальний заклад, умови вступу і навчання надав присутнім директор училища В. П. Гнатківський. Про вакансії та затребувані робітничі професії учням шкіл розповіла директор Виноградівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості Н. Ю. Фалес.

Учні училища Савляк Ігор (група ЕЛ-31), Алексик Віталій (група ТМ-31), Шафі Станіслав (група СЛ-31), Прийма Василь (група ОП-11) та Шандрук Світлана (група ОКА-3 презентували майбутнім абітурієнтам професії за якими вони навчаються. Гості переглянули відеоролики про професії які є в училищі.

Свої музичні вітання подарували гостям найталановитіші учні училища.

У фойє закладу освіти учні другого курсу презентували гостям майстер-класи з професій “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” та

 “Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування” а також провели екскурсію територією училища.

День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які зроблять правильний вибір професії та, сподіваємось, прийдуть до нас на навчання.

“Обираємо професію”

10 березня 2020 Заступником директора з НВихР Міндак С.О. проведено профорієнтаційну роботу з елементами тренінгу “Обираємо професію” у М. Копанській ЗОШ I-II ст, В. Копанській ЗОШ I-III ст. та Широківській ЗОШ I-III ст.

206-річниця з дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2020 року минає 206-річниця з дня народження класика української поезії, символу українського національного духу – Тараса Шевченка . З цієї нагоди у бібліотеці проведено цикл заходів:

  • поповнено постійно-діючу книжкову виставку “Тарас Шевченко – поет, борець, людина”;
  • підготовлена експрес інформація “10 фраз геніального Тараса, які досі актуальні для українців”;
  • оформлено буклет “Пророк українського народу”.

Всесвітній День письменника

3 березня 2020 року. З нагоди відзначення 110 річниці з дня народження Федора Потушняка та Всесвітнього дня письменника в бібліотеці був проведений бенефіс “Повернутий із небуття”. На захід були запрошені голова районного відділення ГО МАЛІЖ Марія Селехман-Конкіна, яка ознайомила присутніх з біографією автора. Про найзагадковішу постать Закарпаття та паралельні світи Федора Потушняка розповів Василь Горват – письменник і журналіст Виноградівщини. На прохання учнів прочитав декілька віршів із своєї книги “Зірки впритул”.

Профорієнтаційна робота з учнями Великоком’ятівської ЗОШ I-III ступенів

27 лютого 2020 року практичним психологом училища Варга О. Ю. було проведено профорієнтаційний тренінг “Вибір професії – вибір майбутнього” з учнями 9, 11 класів Великоком’ятівської ЗОШ I-III ступенів.

Учні брали активну участь у занятті, з інтересом вивчали перелік робітничих професій та навчальних закладів Закарпаття та України. За допомогою профорієнтаційних ігор вивчали правильну формулу вибору професії. Ознайомилися з корисними Інтренет-ресурсами для вивчення своїх професійних нахилів та здібностей.

Профорієнтаційна робота з учнями Боржавської ЗОШ I-III ступенів

27 лютого 2020 року практичним психологом училища Варга О. Ю. спільно з спеціалістами Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості було проведено профорієнтаційний тренінг “Вибір професії – вибір майбутнього” з учнями 9-11 класів Боржавської ЗОШ I-III ступенів.

Учні активно брали участь в обговоренні робітничих професій та навчальних закладів Закарпаття та України. За допомогою профорієнтаційних ігор вивчали правильну формулу вибору професії, методи вивчення своїх професійних нахилів та здібностей.

Також була проведена профорієнтаційна бесіда батьками учнів 10-их класів, в ході якої проведена роз’яснювальна робота щодо важливості робітничих професій, їх затребуваність на ринку праці Закарпаття та України.