Новини

Світлана Кедик

11 жовтня 2020 року відбулась презентація книги Світлани Кедик “Етимологія щастя” у центральній районній бібліотеці. Літературно-художнє видання представляв письменник, директор видавництва “Український пріоритет” і, разом з тим, видавець Володимир Шовкошитний. За його сприяння та коштом видавництва вийшла книга накладом у 1 000 примірників. Місцева письменниця та художниця Валентина Костьо доповнила твори ілюстраціями.

Над дизайном обкладинки працювала донька Світлани Кедик – Вікторія (студентка Львівської Національної академії мистецтв). Присутні ознайомились з книжковою виставкою “Обійняти Любов’ю Всесвіт”. Серед запрошених друзів, колег були представники і нашого училища. По закінченні заходу бажаючі придбали книгу Світлани Кедик, а також книги інших авторів видавництва “Український пріоритет.

Екскурсія у центральну районну бібліотеку

9 жовтня 2020 року члени краєзнавчого гуртка “Знай, люби, бережи” провели екскурсію у центральну районну бібліотеку м. Виноградів, відвідали краєзнавчий відділ та ознайомилися з літературою книжкової виставки “Літературна Виноградівщина”.

Вдало розпочато комунікаційну кампанію з метою ознайомлення з професіями

8 жовтня 2020 року Вдало розпочато комунікаційну кампанію. З метою ознайомлення з професіями, за якими здійснюється підготовка у ВПУ №34 м. Виноградів, в училище завітали здобувачі освіти 4-го класу Виноградівського закладу освіти I-III ст. №8. Вихованці мали можливість подивитися як проходить виробниче навчання, ознайомитися із сільськогосподарською технікою. Добра частина учнів бачили в трактор або комбайн тільки в телевізорі. Емоції дітей “зашкалювали”, було багато цікавих запитань і селфі. Багато хто виявив бажання бути нашим майбутнім учнем.

Андрій Любка

7 жовтня 2020 року  у центральній районній бібліотеці м. Виноградів відбулась зустріч з українським поетом, перекладачем та есеїстом – Андрієм Любкою. Його романи та вірші занурюються глибоко до самісінької людської душі. Щоб написати твір він багато подорожує, опирається на факти. Довгий час проживав у Виноградові.

На захід були запрошені представники нашого освітнього закладу: завідувач бібліотекою Телепянович Т.І. та члени бібліотечної ради. Присутні познайомились з творчістю сучасного письменника та мали змогу почути відповіді на питання, які їх цікавили. Радимо прочитати його твори: