Новини

«World Cleanup Day»

18 вересня 2020 Здобувачі освіти та педагоги ВПУ №34 м.Виноградів долучилися до міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» та впорядкували територію, прилеглу до училища.

День фізичної культури та спорту

11 вересня 2020 До Дня фізичної культури та спорту під гаслом «Крок до здоров’я» та з метою виховання морально-вольових якостей, сили волі, витримки та наполегливості в досягненні мети пройшли спортивні змагання учнів першого курсу.

Класні керівники груп першого курсу провели із здобувачами освіти виховні бесіди

07 вересня 2020 Класні керівники груп першого  курсу провели  із здобувачами освіти виховні бесіди, у ході яких ознайомили першокурсників з правилами внутрішнього розпорядку, наголосили на етичних нормах поведінки та дотриманні санітарно-епідеміологічного режиму в училищі.

Проведено перший урок

01 вересня 2020 У навчальних групах училища проведено перший урок на теми:  ,, Що треба знати про корона вірус?, ,,Життя і здоровя людини. COVID-19 – новий виклик для всього світу. ,,ХХІ –століття. COVID – 19. Виклик планеті земля.

Відбулося перше засідання педагогічної ради педагогічного колективу училища

31 серпня 2020 Відбулося перше засідання педагогічної ради педагогічного колективу училища, на якому розглядалися питання: про підсумки діяльності педагогічного колективу за 2019-2020 навчальний рік, про організацію освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році, про попередні підсумки вступної кампанії, а також обговорили та затвердили План роботи училища на новий навчальний рік.

Відбулося вручення дипломів кваліфікованих робітників здобувачам освіти

1 липня 2020 року у ВПУ №34 м. Виноградів відбулося вручення дипломів кваліфікованих робітників здобувачам освіти. Урочистості проходили з дотриманням протиепідемічних правил і норм відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України. Випускники закладу освіти впродовж трьох років під керівництвом педагогів формували ключові та професійні компетентності, щоб стати конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.

Адміністрація училища вручила атестати про повну загальну середню освіту та дипломи кваліфікованих робітників 84 випускникам. Савляк Ігор Ігорович, учень групи ЕЛ-31, за успіхи в навчанні отримав диплом кваліфікованого робітника з відзнакою.

За високі успіхи в навчання, активну участь у житті училища та спортивні успіхи випускників нагороджено почесними грамотами училища. Батькам вручено подяки за хороше виховання дітей. Директор училища Володимир Петрович Гнатківський, класні керівники та майстри виробничого навчання привітали випускників із закінченням навчання та побажали їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності.

Пройшла державна кваліфікаційна та поетапна атестація на присвоєння кваліфікації здобувачам освіти

З 24 по 26 червня 2020 року у Вищому професійному училищі №34 м. Виноградів пройшла державна кваліфікаційна та поетапна атестація на присвоєння кваліфікації здобувачам освіти з професій:

 • «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Касир (в банку). Адміністратор»;
 • «Тракторист-машиніст c/г виробництва категорії “A1”, “A2”, “B1”. Слюсар з ремонту с/г машин і устаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія “C”)»;
 • «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів (категорія “C”)»;
 • «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія “С”)»;
 • «Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр»

Іспити складались в умовах адаптивного карантину з дотриманням санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Відбулося засідання педагогічної ради

26 червня 2020 року відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним:

 1. Про допуск учнів до державної кваліфікаційної атестації.
 2. Про роботу педагогічного колективу над єдиною методичною темою
 3. Про попередній розподіл педагогічного навантаження викладачів на 2020- 2021 навчальний рік.
 4. Про перевід учнів І, ІІ, ІІІ курсу на наступний навчальний курс.
 5. Різне.

Педагогічна рада заслухала інформацію по кожному питанню, обговорила її та прийняла наступні рішення:

 • всіх учнів допустити до складання ДКА;
 • прийняти до уваги звіт про методичну роботу;
 • погодити попереднє педагогічне навантаження;
 • перевести учнів І, ІІ, ІІІ курсу на наступний навчальний курс;
 • вручення дипломів провести з дотриманням санітарно-протиепідемічних правил і норм;
 • належним чином підготувати кабінети до нового навчального року;
 • ефективно організувати роботу приймальної комісії,
 • покращити профорієнтаційну роботу серед випускників 11-х класів;
 • своєчасно розробити плануючу документацію на наступний навчальний рік