10 січня 2020 року відбувся навчально-методичний семінар для викладачів та майстрів виробничого навчання на тему «Комплексний підхід до проблеми розвитку продуктивної мотиваційної спрямованості до навчання. Шляхи оптимізації роботи», присвячений ознайомленню з впровадженням інноваційних педагогічних та виробничих технологій у навчальному процесі. На семінарі відбувся обмін досвідом з питань:

 • Нетрадиційні форми проведення уроків з використанням кейс-технології.
 • Організація проектної діяльності учнів на уроках теоретичної підготовки.
 • Реалізація компетентнісного підходу при проведенні виробничого навчання та виробничої практики на підприємствах.
 • Сучасний урок в контексті компетентнісного підходу.
 • Формування ключових компетентностей випускників ЗП(ПТ)О

Доповіді підготували:

 • викладач комп’ютерних дисциплін Шолох Ю.М;
 • викладач інформатики Пилип М.М.;
 • майстер в/н Марушка Ю.І.;
 • викладач спецдисциплін Бодов Г.Г.;
 • викладач спецдисциплін Лихтей К.В.

Учасники семінару відзначили важливість збільшення зацікавленості учнів до навчання та усвідомлення його прикладного значення. Наш випускник повинен бути готовим відповісти на головні виклики сьогодення, навчатися протягом усього життя, не відставати від блискавичних темпів оновлення та накопичення інформації. Для цього у процесі навчання педагог повинен поєднувати традиційні методи і підходи з новітніми інноваційними тенденціями, що значно підвищить й оптимізує активність та продуктивність учнів у процесі професійного становлення.

9 січня 2020 року відбулися педагогічні читання на тему «Компетентнісний підхід до навчання». Педагоги училища, що атестуються у 2020 році поділилися з колегами досвідом роботи з впровадження ними компетентнісного підходу до навчання на уроках загально-професійної, професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки.

4 січня 2020 року під керівництвом практичного психолога Варги О.Ю. в конференц-залі училища відбувся психолого-педагогічний семінар. Педагоги обговорили питання профілактики булінгу в освітньому середовищі. Детальніше…

2 січня 2020 року відбулася інструкційно-методична нарада з питань атестації, на якій було обговорено порядок оцінювання результатів професійної діяльності педагогів у міжатестаційний період.

26 грудня 2019 Відбулися урочистості з нагоди 35 річниці училища. З ювілеєм училища та різдвяно-новорічними святами колектив привітав директор училища В. П. Гнатківський. Учні училища згадали історію закладу освіти. перших працівників, відмітили успіхі сьогодення. Литвинюк М. Й., викладач англійської мови, яка працює в училищі з 1984 року привітала колег зі святом, розповіла про початок роботи училища, про його розвиток. Училищі прийшли привітати випускники закладу, В. Корпош з теплотою розповів про роки навчання, улюблених викладачів, майстрів виробничого навчання та подарував присутнім пісню. Нікого не залишило байдужим привітання першого директора училища І. Д. Цапа. який в своїй розмові згадав про найкращі моменти початку роботи ВПУ та побажав успіхів та розвитку колективу училища.
Учасники художньої самодіяльності приготували концертну програму
В фойє училища керівники гуртків та майстри виробничого навчання представили виставку робіт учнів.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНЕ УЧИЛИЩЕ!

Щоб реалізувати свої мрії в реальний успіх, Ви повинні працювати. Працювати багато, наполегливо, постійно - це шлях до вдосконалення і максимального результату. (Джон Паттерсон)

Взимку, а саме 29 грудня, Вище професійне училище № 34 святкує свій черговий день народження. За роки існування заклад пройшов славетний шлях. Колектив училища має пишатися тим, що нині це місце для інноваційної творчості, де оновлюють зміст і структуру навчально-виробничого процесу, де успішно впроваджують сучасні методи і технології.

Наш навчальний заклад для тих, хто хоче стати професіоналом своєї справи. Тут учні навчаються долати труднощі й перешкоди, досягати успіху, виконувати свою роботу на вищому рівні. Педагогічні працівники розкривають потенціал кожного учня, дають можливість стати кимось в житті, вміти заробляти власними руками та розумом. А хто навчається, той понад усе старається продовжувати гідну справу навчання. Адже для цього в училищі є все необхідне. Викладачі й майстри в/н закладу засвідчили свій професійний досвід у справі навчання й виховання молоді. Їхня діяльність спрямована на досягнення покращення ефективності професійного рівня учнів. Для цього в училищі забезпечено доступ до науково - технічної інформації завдяки технологіям електронних комунікацій, завдяки розробці проектів локальних професійних мереж та організації взаємодії між ними. Із запровадженням нових професій таких як « Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Касир ( в банку). Адміністратор», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» навчальний процес переживає черговий етап еволюції, зберігаючи традиційні риси та надаючи їм сучасного звучання. Організація навчання справжніх фахівців у нашому закладі відбувається за допомогою різноманітних новітніх технологій. Це дає свої значущі результати. Учні нашого училища займають щороку призові місця не лише на рівні обласного значення, а й на Всеукраїнських конкурсах, за що отримують стипендію Президента України протягом року. Та не тільки учні, а й викладачі та майстри в/н стають переможцями різних конкурсів професійної майстерності.

Майже 70% учнів займаються технічною творчістю в 11-ти гуртках («Юний тракторист», «Юний механік», «Ерудит» та інші). Організовуються конкурси на кращу вишивку бісером рушників, картин, писанок!. У фойє проводяться виставки технічної творчості та робіт художньо-естетичного напрямку учнів за професіями, які готує навчальний заклад. Працює «Військово-патріотичний» гурток під керівництвом В. М. Жиленка, де поглиблено вивчаються питання військової справи. Робота цих гуртків базується на знаннях учнів, отриманих на уроках теоретичного та виробничого навчання. Тут учні перетворюються на активних помічників педагогів як в проведенні позакласних заходів так і уроків.

В училищі одна з найкращих спортивних баз серед професійно-технічних закладів області, керівником якої є О. В. Андрусяк.

Наше завдання - виховати людину, яка б стала особистістю, що поєднує в собі духовне багатство й високу моральність. І справді! Наших учнів запрошують на різні заходи, де вони можуть показати свої творчі здібності. Щороку проводяться зустрічі з письменниками рідного краю. Вони проходять у чудовій бібліотеці, завідувачем якої є Т. І. Телеп’янович.

Вихованці училища підвищують свій культурний рівень і в гуртках художньої самодіяльності. Проводяться цікаві тематичні вечори відпочинку до Дня першокурсника, Дня студента, КВК, інших свят під керівництвом заступника з виховної роботи С. О. Міндак. Цікаві вікторини проводять викладачі методкомісії економічних та комп’ютерних дисциплін, викладачі та майстри електротехнічних дисциплін. На високому рівні проводять виховні та позакласні заходи викладачі філологічних та суспільних дисцилін.

Не дивлячись на важкі часи, училище не тільки зберегло матеріально-технічну базу, але й зміцнило її. За це величезна подяка як керівництву училища на чолі з директором В. П. Гнатківським, так і всьому колективу, який є найбільшим багатством закладу. З перших днів про нього дбають О. П. Галас, М. П. Доманич, Т. І. Телеп’янович, М. Й. Литвинюк, , М. О. Копшарь, В. І. Лупір, Краля О.Ю.

Слід також висловити величезну подяку попереднім керівникам нашого училища, які зробили вагомий внесок у розбудову навчального закладу, а саме Цапу І.Д. та, на жаль, покійному Войцехівському С.О.

Творити добро – це життєве кредо кожного співробітника училища, яке має свою славну історію, живе творчим сучасним, визначає перспективи на майбутнє!

Нині колектив училища – це чудові викладачі та майстри виробничого навчання; заслужені ветерани професійної освіти, їхній педагогічний досвід важко переоцінити, працівники середнього віку, висококласні професіонали, а також освічена й талановита молодь, сповнена трудового завзяття, яка йде на зміну старшим поколінням, переймаючи від них усі кращі надбання.

Пошукова робота у ВПУ № 34 невичерпне джерело творчості, де новітні методики і підходи засвоєння обраної професії відкривають нові горизонти й нові імена майбутніх вчених. Адже з-за парти училища вийшло в самостійне життя понад 17000 тисяч дипломованих спеціалістів. Пишаємося нашими випускниками, які знайшли своє покликання, стали потрібні суспільству. Нехай життєві труднощі не зменшують оптимізму і віри в світле майбутнє . Назавжди в пам’яті педагогів залишились випускники, які загинули на сході України, захищаючи рідну Батьківщину – Станіслав Кіш, Роман Совліч, Золтан Балаж.

З нагоди 35-річного ювілею прийміть, шановні працівники училища, найсердечніше вітання і побажання здоров’я, щастя, миру і злагоди, творчої наснаги і довголіття , радісної праці, вічної молодості і вдячних учнів, а студентам – світлих думок і чистих сердець, готових приймати та втілювати в життя мудрість наставників!

Хай доля шле усім добро і щастя,
Міцне здоров’я, море благ земних.
Дні щедрі, мов рушник квітчастий,
Хай стеляться до Ваших ніг.

Викладач
Тетяна Густа

24 грудня 2019 на базі Вищого професійного училища №34 м. Виноградів фахівці Виноградівського райвідділу У ДСНС спільно з керівництвом закладу провели навчальну евакуацію учнів та педагогів на випадок виникнення пожежі. Під час заходу вогнеборці демонстрували гасіння умовної пожежі, пожежно-рятувальну техніку, спеціальне обладнання та одяг. Далі рятувальники розповіли учням про алгоритм дій на випадок виникнення пожежі а також про основні засоби боротьби з пожежами на початковій стадії. Метою заходу було навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, запобігання виникненню НС, засвоєння навичок поводження в умовах НС.

12 грудня 2019 Практичним психологом училища Варга О.Ю. було проведено тренінгове заняття профорієнтаційного спрямування з учнями дев’ятих класів Пушкінської ЗОШ І-ІІ ст. Детальніше…

9 грудня 2019 Практичним психологом училища Варга О.Ю. в Перехрестянській ЗОШ І-ІІ ст. з учнями дев'ятого класу були проведені тренінги профорієнтаційного спрямування на тему: «Формула вибору професії». Детальніше…

9 грудня 2019 З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в училищі проведені виховні заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів. Детальніше…

27 листопада. Учні групи ТУ СЛ на занятті з професійно-практичної підготовки під керівництвом майстрів виробничого навчання Ониська В.В. та Старости В.В. формують та вдосконалюють уміння та навички, необхідні для ремонту двигунів.

26 листопада на базі Вищого професійного училища № 3 м. Мукачево продовжилися змагання Першого відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» – 2019» з компетенції «Електромонтажні роботи».

Учасники конкурсу – семеро здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти, робітники підприємств області, а саме: Вищого професійного училища № 3 м. Мукачево, Закарпатського машинобудівного технікуму, випускники Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів, Свалявського професійного будівельного ліцею, які працюють на заводі «Флекстронікс ТзОВ» м. Мукачево та у будівельній фірмі «Gazda» м. Ужгород.

Урочисте відкриття заходу відбулося за участі Слюсарєвої Ольги Володимирівни, директора Навчально-методичного центру ПТО у Закарпатській області, Газдик Мирослави Миронівни, директора Вищого професійного училища № 3 м. Мукачево, Мельничука Романа Васильовича, директора міськрайонного центру зайнятості, Товта Степана Степановича, головного інженера Мукачівського РЕМ, Піняшка Олександра Петровича, начальника відділу кадрів ПрАТ Мукачівський завод «Точприлад», роботодавців та інших запрошених гостей, які привітали учасників, побажали їм проявити вміння, навички та вибороти призові місця.
Спонсором конкурсу виступила Мукачівська міська рада.

Змагаючись за звання кращого, учасники виконували завдання – монтаж електричної схеми. Під час роботи вони демонстрували вміння читати електричні схеми, якісно обробляти дроти та їх підключення, правильно застосовувати матеріали тощо. Головною умовою змагання було дотримання вимог техніки безпеки та охорони праці.
За ходом конкурсу у прямій трансляції мали можливість спостерігати як супроводжуючі особи, так і всі бажаючі.
Роботу конкурсантів оцінювало компетентне та незалежне журі. Голова журі – Шипович Степан Карлович, головний інженер Свалявського РЕМ ПАТ «Закарпаттяобленерго»; заступник голови – Немеш Сергій Михайлович, інженер з норм та балансів Свалявського РЕМ ПАТ «Закарпаттяобленерго» та Свид Артур Іванович, майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Ужгородський центр професійно-технічної освіти», інженер електронної техніки.

Отже, результати роботи учасників конкурсу оцінено.
І місце – Сокал Іван (ВПУ № 34 м. Виноградів, майстер виробничого навчання);
ІІ місце – Петрашко Василь (Завод «Флекстронікс ТзОВ» м. Мукачево);
ІІІ місце – Нодь Аурел (ВПУ № 3 м. Мукачево).

Переможець конкурсу Іван Сокал представлятиме нашу область у фіналі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у квітні – травні 2020 року в Києві.

26 листопада члени атестаційної комісії відвідали відкритий урок спецтехнології у групі СЛ-11. Викладач вищої категорії Сливка В.І. на уроках професійно-теоретичної підготовки застосовує різні форми і методи навчання з метою формування ключових та професійних компетентностей у майбутніх слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

25 листопада викладач математики Марія Юріївна Бровді прийняла участь у засідання методичної секції викладачів математики. Вона поділилася з учасниками семінару досвідом системної роботи над помилками як одної з форм подолання прогалин у знаннях і вміннях здобувачів освіти. А на засіданні педагогічної ради, яка відбулася 22 листопада, Марія Юріївна виступила як голова методкомісії з інформацією про стан викладання електротехнічних дисциплін. Вона проаналізувала роботу викладача Данку Г.С. та запропонувала заходи щодо покращення професійно-теоретичної підготовки електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування.

25 листопада 2019 До Дня пам’яті жертв голодомору, протягом 23 – 25 листопада 2019 року, у Вищому професійному училищі №34 м. Виноградів проведено наступні тематичні виховні заходи:

 • радіо лінійка «Пам’ятаємо про голодомор»;
 • відкрита виховна година на тему: «Причини та наслідки голодомору»;
 • у гуртожитку училища проведено акцію «Засвіти свічку пам’яті»;
 • педагогічні працівники та учні училища прийняли участь у районному мітингу-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів;
 • у бібліотеці училища створено тематичну виставку «Жнива скорботи».

21 листопада 2019 До Дня Гідності та Свободи у навчальних групах училища проведено тематичні виховні години на тему: "Україна – країна нескорених!" Учні згадали про події, які відбувалися восени 2004 року під час Помаранчевої революції та листопаді 2013 – лютому 2014 року під час Революції Гідності. Вшанували патріотизм та мужність українського народу.
У бібліотеці училища створено тематичну виставку "Вільні творять майбутнє".

18 листопада 2019 Традиційно у навчальному закладі проведено День учнівського самоврядування. Детальніше…

11-17 листопада 2019 З метою поліпшення роботи із запобігання учнівському дорожньо - транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до навчального закладу і додому в ВПУ №34 м.Виноградів з 11по 17 листопада 2019 року проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.
Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі.
Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки, знання правил дорожнього руху та їх дотримання.
Усі заходи мали на меті привернути увагу учнів до проблеми травматизму та смертності на дорогах, поліпшення дорожньої безпеки, підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.
Протягом тижня проведено цикл виховних заходів спрямованих на повторення знань з безпеки дорожнього руху у формі бесід, лекцій, зустрічей, уроків , творчих робіт, а саме:

 1. Викладач правил дорожнього руху Бодов Г.Г. провів відкритий урок на тему: «Проїзд пішохідних переходів та зупинок транспортних засобів загального користування » - з метою дотримання учасниками вимог безпеки дорожнього руху та правил безпечної поведінки на дорозі.
 2. Організований перегляд тематичних відеороликів на тему: «Ми учасники дорожнього руху», «Обов’язки та права учасників дорожнього руху
 3. Представниками Національної Поліції проведений профілактичний захід з учнями на тему: «Профілактика порушень ПДР». Профілактична бесіда була направлена на збереження життя та здоров’я неповнолітніх, недопущення вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень, а також безпечного поводження на дорозі.
 4. З учнями проведені тренування з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод
 5. Проведені інструктажі для учнів які мають власні транспортні засоби з вимогами ПДР щодо забезпечення БДР.
 6. Проведено огляд та конкурс творчих робіт (плакатів) тематика яких пов’язана із безпекою дорожнього руху.
 7. По закінченню Тижня безпеки дорожнього руху комісією підведено підсумок.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила безпеки дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, вміють реально оцінити небезпечні ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил безпеки дорожнього руху.

15 листопада учитальному залі бібліотеки Вищого професійного училища №34 м. Виноградів відбулася зустріч учнів з молодим ромським письменником Миколою Бурмека-Дюрі. Три його книжки "Щоденник молодого рома-мандрівника", "Мама казали правду" та "Гонір дикої троянди" вийшли в ужгородському видавництві "Гражда" за сприяння фонду "Відродження". Талановитий ром у своїх книгах описує реальні історії з життя одноплемінників, навколишній світ з його протиріччями і вадами. І ці бувальщини нікого не залишають байдужими, адже ромський світ ізольований, закритий від чужинців. Третю збірку прозових та поетичних творів, яка щойно вийшла, представила голова районного відділення ГО МАЛІЖ Марія Селехман-Конкіна, розпочавши з невеликого екскурсу в біографію автора. Наприкінці заходу виступив журналіст Василь Горват. Учасники заходу мали можливість зазирнути у світ ромської спільноти, яка живе своїм відстороненим життям, таким дивним і малозрозумілим для нас.

9 листопада в Україні святкують День української писемності та мови. В переддень свята 8 листопада учні та викладачі училища вперше писали радіодиктант єдності.

Традиційно в цей день викладачами української мови та літератури було проведено І етап XIX Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика. А викладач Литвинюк М. Й. з учнями групи ОП-11Вереш Богданою та Гевді Евеліною провела радіогазету «Єдиний скарб у тебе – рідна мова». Учні розповіли про історію цього свята, етапи становлення українського слова, цікаві відомості про розвиток рідної мови. Звучали також поетичні рядки, присвячені «солов'їній, барвінковій, українській нашій мові».

8 листопада 2019 Учні та викладачі училища прийняли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.

Жовтень 2019 Колектив училища відзначений Сертифікатом за участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних та молодіжних медіа «Youth MediaLab».
На конкурс, що проводився Міністерством інформаційної політики України та Міністерством освіти та науки України спільно з громадською організацією Change Communication («Комунікації для змін»), було надіслано відеороботу на тему «Супергерої серед нас», виконану учнем Шафі Станіславом під керівництвом викладача Шолох Юлії Михайлівни.

20 жовтня 2019 Відбулися загальноучилищні батьківські збори для батьків, діти яких навчаються на другому та третьому курсах. Детальніше…

10 жовтня 2019 З нагоди відзначення Дня захисника України відбулася зустріч учнів училища з представниками збройних сил України та правоохоронних органів. Детальніше…

4 жовтня 2019
У партитурі вічного буття,
Яку ніколи двічі не зіграти,
Є дні, яким судилось забуття,
А є прекрасні, незабутні дати.

Сьогодні саме такий день, коли один раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею поломеніють різнобарвні квіти, приходить свято- Ваше свято - День працівників освіти, День Учителя, Вихователя, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі. Саме такими слова розпочали святковий концерт учні першого курсу гр.ОП-11( кл. керівник Т.М. Густа, майстер в/н Л.В. Лацканич), присвячений Дню працівника освіти. Весь педагогічний колектив привітав директор училища В.П. Гнатківський, з відезвернення звучали вітання від випускників минулих років та учнів нашого училища. Музичні вітання подарували учасники художньої самодіяльності: Альона Комарівська – гр. ОБ-31, Ганна Заріцкі – гр. ОБ-31, Андріана Міговк - гр.ОБ-11 та Шафі Станіслав гр.СЛ-31, Шарго Сільвія – гр.ОБ-11, Ніколетта Зихор - гр.ОКА-41.
Всі учні побажали педагогічному колективу, щоб в їх оселях завжди панувало світло і злагода, в серцях - добро, в помислах - мудрість, у засіках - достаток, а нелегка педагогічна нива колосилася рясним урожаєм людської вдячності.

30 вересня 2019 В рамках проведення Тижня протидії булінгу учні училища зустрілися з працівниками Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Спеціалісти центру Панько К.В. та Калинар Є.П. пояснили учням що таке булінг як його розпізнати та що робити. Особливу увагу учнів звернули на причини булінгу та кримінальну відповідальність неповнолітніх за прояви булінгу.

26 вересня 2019 Учні училища прийняли участь у "Ярмарку кар’єри", яка проходила у Королівській ЗОШ І-ІІІ ст.№1. На заході були присутні випускники Сасівської, Горбківської, Веряцької, королівськиХ №1 та №2 загальноосвітніх шкіл.

Шандрук Світлана учениця групи ОКА-31 та Шафі Станіслав учень групи СЛ-31 ознайомили присутніх із історією училища, професіями за якими проводиться навчання. Запросили майбутніх випускників шкіл на навчання до Вищого професійного училища №34 м.Виноградів. У виконанні часників художньої самодіяльності Комарівської А. та Шарго С. прозвучали сучасні українські пісні.

У фойє школи була представлена виставка учнівських робіт виготовлених на гуртках технічної творчості та художньо-естетичного напрямку.

20 вересня 2019 Вихователем гуртожитку Сані Ч.Б. організовано і проведено футбольний турнір серед учнів училища, які проживають у гуртожитку, присвячений Міжнародному Дню миру. Переможцем змагань стала команда учнів, які проживають в секції №26, капітан – Рацин Юрій групаТУ-ТМ. Друге місце посіла команда секції № 19, капітан – Габор Микола група ЕЛ -21. Почесне третє місце зайняла команда секції № 21 капітан – Кристинич Михайло група – ЕЛ- 31. Всі учасники нагороджені грамотами та спортивним інвентарем.

20 вересня 2019.
21 вересня увесь світ відзначає Міжнародний день миру. Напередодні цього дня у бібліотеці оформлено книжкову виставку та проведено інформаційну годину "Україна бажає миру". Детальніше....

19 вересня 2019 Проведено урок миру та дружби "За мир у всьому світі!"
Вихователь гуртожитку Бабіля Т.В. ознайомила учнів з історією виникнення свята. Звернула увагу на події які відбуваються на сході нашої країни. Наголосила на необхідності бути патріотами своєї держави Україна, відстоювати її інтереси та захищати її незалежність.

16 вересня 2019 Розпочато Тиждень протидії булінгу. В рамках проведення тижня проведено годину спілкування з елементами тренінгу ,, Зупинимо булінг разом’’. Практичний психолог Варга О.Ю. ознайомила учнів групи ОКА -31 з поняттям боулінгу, його видами та структурою. Переглянули відеоролик "Безпечна школа – STOP Bulling"
Обговорили життєві ситуації за зверненнями дітей на Національну дитячу "Гарячу лінію".

9 вересня 2019 Відбулося організаційне засідання учнівської Ради.
Члени учнівського самоврядування обговорили план роботи учнівської Ради на 2019 – 2020 навчальний рік, познайомилися із активом груп першого курсу.

02 вересня 2019 Урочистості з нагоди Дня знань розпочалися зі святкової лінійки.
Учнів училища та педагогічний колектив з початком нового навчального року привітав директор училища Гнатківський Володимир Петрович. Слова вітання лунали від класного керівника групи ТМ-11 Кикина М.О, майстра виробничого навчання групи ОП-11 Лацканич Л.В.. Від імені батьків першокурсників привітала мама учениці першого курсу –Вереш Г.А. Першокурсників з початком нового навчального року привітав голова учнівської ради училища учень групи СЛ-31 Шафі С .
Музичні вітання подарували учням учасники художньої самодіяльності.

Перший урок на тему: "Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю" провела класний керівник групи ТМ-11 Кикина М.О.

27 червня 2019 року у ВПУ №34 м. Виноградів відбулись урочистості з нагоди закінчення навчального року. Директор училища Гнатківський В. П. звернувся до випускників з вітальним словом, щирими побажаннями щасливої дороги у доросле життя та вручив 106 кваліфікованим робітникам документи про освіту.
З напутніми словами до випускників звернулись класні керівники та майстри виробничого навчання. В залі лунали пісні, привітання, побажання від батьків випускників, педагогів та учнів училища.

З 20 березня до 20 травня 2019 року проходив конкурс творчих учнівських проектів «Світ професій очима молоді» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з метою популяризації робітничих професій. Вище професійне училище №34 м. Виноградів презентувало чотири професії, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників, а саме:
касир (в банку) (автори: учні - Довжанин Вікторія, Шандор Світлана, Дубляк Мирослава, Юрик Тетяна та їх наставники – Гусак Андріана Павлівна, Лихтей Катерина Василівна).
адміністратор (автори: учні – Щербан Мирослава, Зихор Ніколетта, Палюх Сільвія та їх наставники - Гоцинець Маріанна Михайлівна, Галас Тетяна Юріївна).
оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (автори: учні – Гриценко Кемаль, Міндак Діана та їх наставник – Гоцинець Лілія Вікторівна)
тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (автор Дорогій Василь).
Всі учасники Конкурсу, роботи яких були представлені на розгляд журі, отримали сертифікат. Переможці нагороджені дипломами Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області, в тому числі:
Щербан Мирослава, Зихор Ніколетта, Палюх Сільвія, учениці та наставники - Гоцинець Маріанна Михайлівна, Галас Тетяна Юріївна;
Гриценко Кемаль, Міндак Діана, учні та наставник – Гоцинець Лілія Вікторівна
Вітаємо переможців та учасників, бажаємо успіхів учням у навчанні, а їх наставникам - у професійній діяльності.

17 травня 2019 День відкритих дверей відбувся у фітнес-центрі DART для учнів групи СЛ-11 ВПУ № 34 м. Виноградів.
Цікавими були заняття з степ-аеробіки (тренер Любка Ганна), стретчингу та важкої атлетики (тренер Бонь Габріелла). Учні ознайомилися з технікою занять ТRХ (тренер Орос Юрій) - робота з власною вагою за допомогою спеціальних ременів. Фітнес-тренер Левчук Олексій ознайомив хлопців з силовими та кардіотренажерами . Дякуємо всім організаторам цього спортивного свята за позитивні емоції та представлену нагоду! Особлива подяка директору фітнес-центру DART Тимочко Олександру.

8 травня 2019 Сьогодні, 8 травня, в Україні і по всій Європі відзначається День пам’яті та примирення в честь всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років. З цієї нагоди у училищі викладачем предмету "Захист Вітчизни" Жиленко В.М. проведено радіо лінійку на тему "Рокам ніколи пам’яти не стерти", учні мали можливість переглянути історичні відео матеріали. У фойє училища організовано виставку учнівський робіт та фотоматеріалів "Пам’ятаємо – Перемагаємо".

22 - 26 квітня 2019 року. 23 квітня міжнародна громадськість відзначає Всесвітній день книги та авторського права. Саме цій події в бібліотеці був присвячений Тиждень книги, який проходив під назвою "Мудрість книги".Детальніше...

23-25 квітня 2019 року на базі «Катюжанського вищого професійного училища» відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».
На конкурс прибули 24 учасники з усіх областей України, які здобули перемогу в обласному етапі, а також їхні наставники. Профтехосвіту Закарпаття представляв учень групи ТМ-31 Продан Іван Іванович у супроводі майстрів виробничого навчання Дорогія Василя Павловича та Богдана Степана Степановича.
Протягом всього етапу змагань учасники мали змогу показати свої знання у виконанні тестів на ПК, розв’язуванні кросворда, що складався з питань професійно-теоретичної підготовки, а також, демонстрували навички і вміння регулювання начіпної системи трактора та регулювання плуга на задану глибину оранки, керування трактором та оранка земельної ділянки площею 0,15 га.
Учень нашого училища Продан Іван, успішно впоравшись із теоретичними та практичними завданнями, став переможцем, посівши друге місце. Вітаємо учасника та його наставників з перемогою, бажаємо підвищувати свою професійну майстерність.

16-18 квітня 2019 року. Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» Сокал Іван, учень групи Ел-31, прийняв участь у ІІІ етапі, який проводився на базі Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області.
Конкурсна програма передбачала виконання завдань теоретичного туру, який складався з 60 тестових питань і задачі. Під час виконання практичного туру учні виконували два завдання:
- складали ланцюг керування освітленням з декількох місць за наданою однолінійною схемою з використанням електричних апаратів обліку та захисту;
- складали силовий ланцюг та ланцюг керування трифазними асинхронними електродвигунами з короткозамкненим ротором за допомогою двох реверсивних магнітних пускачів з обмеженням руху за допомогою кінцевих вимикачів, кнопкового посту з механічним блокуванням та з підімкненням сигнальної лампи, яка сигналізує про ввімкнення в роботу електромеханічного гальмування (за наданою електричною принциповою схемою).
За результатами Конкурсу Сокал Іван зайняв почесне 8-е місце серед 24 учасників.
Вітаємо учасника і педагогічних працівників, які здійснювали підготовку його до конкурсу, з хорошим результатом.

10-11 квітня 2019 року на базі Свалявського професійного будівельного ліцею проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії маляр.
Нодь Кріштоф-Левенте, учень групи Б-31, посів третє місце за результатами конкурсу. Він показав хороші знання зі спеціальних дисциплін та вміння якісно наклеювати багет, наносити на підготовлену поверхню геометричні фігури, відводити контур від руки без використання малярного скотчу, фарбувати поверхні тощо.
Вітаємо учасника конкурсу та його наставників: Шуберт Анжеліку Василівну і Куріченка Олександра Анатолієвича. Бажаємо підвищувати свою професійну майстерність.

11 квітня 2019 З метою ознайомлення випускників загальноосвітніх закладів з професіями, які можна здобути у Вищому професійному училищі №34 м. Виноградів, проведено профорієнтаційний захід «Вернісаж професій».
Училище відвідали учні Дротинської, Тросницької та Підвиноградівської ЗОШ.
Перед випускниками шкіл виступили директор училища В. П. Гнатківський та директор Виноградівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості Н.Ю.Фалес.
Для гостей педагогічні працівники та учні училища підготували відео презентації професій, екскурсії, майстер-класи, виставку технічної та художньої творчості. Учасники художньої самодіяльності підготували концертну програму.


4 квітня 2019 року на базі ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Від нашого училища участь у Конкурсі прийняли учні групи ТМ-31 Продан Іван та Соколовський Валентин, які стали переможцями, посівши перше та друге місце, відповідно. Вітаємо Івана Продана, який показав кращі результати з теоретичної та практичної підготовки, набравши 287 балів із 305 можливих. Бажаємо переможцю та його наставникам Дорогій В.П., Галасу З.Ю., Любка М.В. гідно виступити на Всеукраїнському конкурсі в Київській області.

27 березня 2019 року на базі Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. За роботою конкурсантів спостерігало компетентне незалежне журі, до складу якого ввійшли представники роботодавців:
Бобинич П.П., головний інженерТОВ Виноградівське Райсільенерго;
Барна Р.М., головний інженер ПП «Алькор-Плюс»;
Сегев С.Е., головний інженер ПрАТ «Закарпаттяобленерго» Виноградівський РЕМ.
Вітаємо з перемогою учнів групи Ел-31 Сокала Івана, (І місце) та Садварія Михайла (ІІ місце). Вони показали кращі результати за підсумками теоретичного та практичного турів серед шести учасників обласного конкурсу, переможців І етапу ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича», ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей», Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів.
Бажаємо переможцю гідно представити наш навчальний заклад та ЗП(ПТ)О області на Всеукраїнському конкурсі в м. Кременчуг.


25 березня 2019 Проведено зустріч з працівниками Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на тему: «Булінг: як розпознати та що робити».Детальніше...

20 березня 2019 Учні Вищого професійного училища взяли участь у Ярмарку кар’єри. Захід відбувся у Підвиноградівській ЗОШ І-ІІІ ст.Детальніше...

19 березня 2019 Учні училища, які проживають у гуртожитку разом із вихователями Ж.В.Губані та Т.В.Бабіля в рамках проведення акції "Посади дерево" висадили на території закладу освіти 50 саджанців дерев.

15-20 березня 2019 В рамках відзначення 80-річчя проголошення Карпатської України в училищі було проведено ряд виховних заходів.
15.03.2019 .Викладач історії Кобаль П.П. та учні групи ЕЛ-11Кузан Б. та Комяті А. підготували та провели загальноучилищну радіолінійку. Під час заходу учні училища переглянули відеоматеріали про захисників Карпатської України, їх готовність до самопожертви в ім’я незалежності своєї країни.
18.03.2019 Класними керівниками навчальних груп проведено виховні години на тему ,,Карпатська Україна – тріумф і трагедія одного дня’’.
19.03.2019 Викладач Гнатківський В.В. провів тематичний урок ,,Карпатська Україна – героїчна сторінка української держави’’.

20.03.2019 Учні та педагогічні працівники зустрічали лауреатів Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів Р. Голованенка та С. Соболя з ужгородського театру ,,ШАРЖ” з програмою авторської пісні ,,За Україну, за волю і за життя!”

У бібліотеці училища створено тематичну виставку ,,Проголошення незалежності Карпатської України. Августин Волошин’’.

18 березня 2019 Проведено зустріч учнів училища з працівниками «Центру пробації» Виноградівського району Лазорко І. І., Герасимець Н. В. та начальником сектору ювенальної превенції Виноградівського відділення поліції.
Учні переглянули фільм «Діти за гратами», Лазорко І.І. звернув увагу присутніх на відповідальність неповнолітніх, озвучив кількість неповнолітніх, які перебувають на обліку у Центрі пробації.
Клопотар І.В. розповів учням про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх, особливу увагу звернув на проблему боулінгу серед учасників освітнього процесу.

14 березня 2019 В училищі проведено День відкритих дверей. Детальніше...

12 березня 2019 року завершилася підсумкова сесія курсів підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О Закарпатської області. Група педагогічних працівників із 7 навчальних закладів області навчалися за очно-заочною формою на базі ВПУ №34 м. Виноградів. Курси провели викладачі Науково-методичного центру ПТО та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області. Діагностичне анкетування, вихідний тестовий контроль, звітування про виконання індивідуальних планів самостійної роботи, захист курсових робіт, вручення свідоцтв – такою була програма підсумкової сесії курсів.

12 березня 2019 року Учні груп ТУ-ОП, ОКА-31, ОКА-11 разом з в. о. заступника директора з НВР Бричем І.Д., викладачами інформатики Данковою Т.М., Шолох Ю.М., майстром виробничого навчання Гусак А.П. прийняли участь у вебінарі з нагоди Дня безпечного Інтернету. Оргкомітет: Програма мережних академій Cisco, Департамент кіберполіції України та ERC за підтримки Інституту модернізації змісту освіти відзначив навчальний заклад за активну участь у заході. Вище професійне училище №34м.Виноградів як навчальний заклад, більше десяти учнів якого отримали сертифікат учасника онлайн-уроку, отримав аналогічний сертифікат.

12 березня 2019 року В читальному залі бібліотеки зібрались учні І-ІІІ курсів, щоб вшанувати пам’ять видатного сина українського народу Т. Шевченка, геніального поета, художника, полум’яного борця за свободу та щастя народу.
У ці весняні березневі дні як на своїх етнічних землях, так і в діаспорі Українці урочисто вшановують славетного сина свого народу - Тараса Шевченка. Ми з неприхованою гордістю промовляємо ім'я нашого пророка, що став гордістю всього цивілізованого й культурного світу. Пригадуємо незрівнянну, величну творчість поета, який розширив тематичний, стильовий, настроєвий діапазон лірики, підніс виражальну силу українського художнього слова. Такими словами розпочала позакласний захід Густа Т.М. - викладач української мови і літератури. Учні гр.ТМ-11 Перец Юрій та Миглис Богдан продекламували вірші поета про важку жіночу долю («Катерина», «Тополя»). Дівчата з гр. ОБ-31 Тупиця Вікторія, Щербан Мирослава, Горват Лора розповіли присутнім про усе його життя - великий подвиг, приклад самовідданого служіння народові, про віру у справедливість справи, якій він віддав усе життя, віру у звільнення трударів, уярмлених багатіями, про смуток вболівання за долю народу в якій приховані фізичні муки.
Присутні переглянули відеокліпи на слова Т.Шевченка ,,Мені тринадцятий минало ’’, ‘’ Лілея’’, ,,Заповіт ’’, слухали пісню у виконанні В.Зінкевича , музика О. Осадчого «Шлях до Тараса».

Кобзарем його ми звемо,
Так від роду і до роду,
Кожний вірш свій і поему
Він присвячував народу
М. Рильський

11 березня 2019 року пройшла обласна Інтернет-олімпіада з предмета «Спеціальна технологія» з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Участь в олімпіаді прийняли учні восьми закладів професійної освіти області – Державного навчального закладу «Ужгородський центр професійно-технічної освіти», Державного навчального закладу «Мукачівський центр професійно-технічної освіти», Свалявського професійного будівельного ліцею, Хустського професійного ліцею, Міжгірського професійного ліцею, Перечинського професійного ліцею, Державного професійно-технічного закладу «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича», Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів.
Учасники виконували завдання, сформовані у вигляді різнорівневих тестів з використанням програми «Майстер-тест» у режимі он-лайн.
Вітаємо учня групи СЛ-31 Буковецького Михайла та його наставника – Сливку Віктора Івановича з перемогою. За результатами тестування Михайло посів друге місце, успішно впоравшись з олімпіадними завданнями та набравши 78 балів з 88 максимально можливих.

5 березня 2019 року відбулася обласна Інтернет-олімпіада з охорони праці. Анталовці Маріанна, учениця групи ОКА-11, успішно впоралась з олімпіадними завданнями, гідно представила наше училище, виборовши друге місце серед шістнадцяти закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
Вітаємо Маріанну та її викладача Володимира Володимировича Гнатківського з перемогою та бажаємо успіхів учасниці у подальшому навчанні, а її наставнику - у професійній діяльності!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
   
© 2010-2020 ВПУ №34 м.Виноградів