Календар свят і подій

 

13 грудня 2018 В актовому залі училища проведено Андріївські вечорниці. З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим був день Андрія, 13 грудня, коли, за українським звичаєм, сільська молодь збиралася в одній хаті на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи там усілякі забави. Де панував неповторний дух жартів та веселих пісень, де лилися повноводною рікою мелодійна українська пісня, де парубки мірялися силою, а дівчата готували вареники, вишивали, ворожили, там проходили зимовими вечорами веселі українські вечорниці. Учні училища з метою відтворення обряду провели українські ,,вечорниці’’. Хлопці та дівчата ( Довжанин Е., Кляп Д., Тимофій Т., Копинець К., Щербан М., Гребенникова Ю., Семенов Ю., Керечанин В., Сабодиш М., Маркуш М., Осуський Е., Роман М.) в національному вбранні виконували народні пісні, приймали участь у веселих конкурсах, ворожили, коштували смачну калиту. Особливо до смаку присутнім були гарячі варенички та пиріжки, які дівчата приготували власноруч.

7 грудня 2018 року. Учні групи ТУ СЛ на занятті з професійно-практичної підготовки під керівництвом майстра виробничого навчання Марушки Сергія Івановича формують та вдосконалюють уміння та навички, необхідні для щоденного технічного обслуговування автомобіля.

6 грудня 2018 року майстер виробничого навчання Горобець Іван Іванович ділився досвідом з колегами з питання організації навчальної діяльності на заняттях професійно-практичної підготовки. Відкритий урок відбувся у групі Б-11, на якому майбутні будівельники вчилися правильно виконувати просту штукатурку. Учасники освітнього процесу формували навички накидання та намазування розчину на стіну півтерком з подальшим його розрівнюванням.

5 грудня 2018. Урок виробничого навчання у групі СЛ-31.
Майстер виробничого навчання Ференц Владислав Володимирович. вчить майбутніх слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів виконувати контрольний огляд технічного стану та перевірку елементів шасі автомобілів, а також їх складових частин.

3 грудня 2018 року у конференц-залі училища відбулася зустріч учасників освітнього процесу з представниками Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й Виноградівського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Закарпатській області на тему «Актуальність проблеми насильства в Україні».
Перед учнями виступила Пунько Катерина Василівна, провідний фахівець із соціальної роботи ВРЦСССДМ. Вона розповіла про роботу Центру з жертвами насилля та заходи, які проводяться в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля».
Копча Вікторія Юріївна, фахівець із соціальної роботи, познайомила присутніх з алгоритмом роботи з постраждалими від насилля особами та про роботу мобільної групи швидкого реагування при надходженні тривожного сигналу.
Фахівець Виноградівського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Закарпатській області Герасиминець Надія Вікторівна розповіла про роботу відділу пробації з кривдниками, які вчиняють насилля.

26 листопада 2018 Проведено День відкритих дверей. Детальніше...

26 листопада 2018 В рамках проведення акції ,,16 днів проти насильства’’ проведено зустріч учнів училища з головним спеціалістом служби у справах дітей Виноградівської РДА Гомонай Мар’яна Іванівна. Ознайомила учнів з правами та обов’язками неповнолітніх, розповила про випадки насильства за участю неповнолітніх.

23 листопада 2018 Вихователем гуртожитку Губані Ж.В. проведено годину пам’яти на тему «Жнива скорботи». Детальніше...

22 листопада 2018 Учні третього та четвертого курсу Вищого професійного училища № 34 м.Виноградів прийняли участь у відео конференції з учнями другого та третього курсу Strednoy odborny skoloy міста Сніни.

Учнів міста Сніни цікавили такі питання: чи бажають українські учні продовжувати навчання у Словаччині, чи розраховують учні на підтримку Європейських країн під час навчання, чи не бояться учні навчатись в Європейській унії, що очікують від навчання в Словацькій республіці?

Учні м.Сніна розповідали учням училища про умови навчання у Strednoy odborny skoloy , про позаурочну роботу. Словацькі друзі запросили колектив та учнів училища в гості.

22листопада 2018. Майбутні трактористи опановують слюсарну справу.

Майстри виробничого навчання Богдан С.С. та Дорогій В.П. з учнями групи ТМ-11 під час вступного та поточного інструктажів.

19 листопада 2018 Традиційно відбувся День учнівського самоврядування. Детальніше...

16 листопада 2018 Формування професійних компетентностей майбутніх кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Поточне інструктування проводить майстер виробничого навчання Лупір Василь Іванович індивідуально у формі цільових обходів робочих місць під час виконання вправ учнями групи СЛ-11. Увага майстра зосереджується на роботі кожного учня, але особливо на діяльності слабких учнів. Виявивши помилкові дії учня, майстер додатковими запитаннями допомагає йому самому знайти свою помилку і відшукати шляхи її усунення.

15 листопада 2018 В рамках проведення Міжнародного дня відмови від куріння проведено виховні години на тему: «Мішень цигарки – молодь всього світу”.

В бібліотеці училища оформлено тематичну виставку «Куріння чи здоров’я – вибирайте самі».

11 листопада 2018 Відбулися батьківські збори учнів другого, третього та четвертого курсу навчання та груп ТУ.

Перед батьками виступив директор училища В.П.Гнатківський. Він зупинився у своїй доповіді на загальних питаннях функціонування навчального закладу та запевнив присутніх батьків в тому, що адміністрація та весь педагогічний колектив робить все можливе, щоб створити комфортні умови для навчання учнів училища. Першочерговим питанням є зміцнення матеріально-технічної бази училища, що з кожним роком покращується.

Під час зборів директор училища, Гнатківський В.П., вислові подяку батькам за виховання чудових дітей які гарно навчаються, мають гарну поведінку, приймають активну участь у спортивному та громадсько-суспільному житті училища.

Адміністрація та керівники навчальних груп ознайомили батьків із організацією навчально-виробничого та виховного процесу, обговорили стан відвідування учнів училища та роботу по попередженню правопорушень серед неповнолітніх.

Учасники Театрального гуртка виступили перед батьками з концертною програмою.

9 листопада 2018 в Україні святкують День української писемності та мови. Також в цей день вшановують пам'ять преподобного Нестора-літописця. Традиційно в цей день викладачами української мови та літератури було проведено І етап XIX Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

А викладач Литвинюк М. Й. з учнями груп Буд-31 Дорчинець Василь, Тільняк Норберт, Ковач Василь, ОКА-41 Густа Ростислав, Король Олександр, ОКА-11 Тимофій Тетяна, Анталовці Мар’яна, провела радіогазету «Як парость виноградної лози, плекаймо мову». Учні розповіли про історію цього свята, етапи становлення українського слова, цікаві відомості про розвиток рідної мови. Звучали також поетичні рядки, та низка пісень, присвячених «солов'їній, барвінковій, українській нашій мові».

06 листопада 2018 Проведено засідання учнівської Ради. Детальніше...

05 листопада 2018 Проведено робочу нараду з класними керівниками та майстрами виробничого навчання.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Міндак С.О. проаналізувала стан відвідування навчальних занять, розглянули графік проведення відкритих виховних заходів у листопаді та проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".

Міндак С.О. ознайомила педагогічний колектив з листом Міністерства освіти і науки України "Про перелік діагностичних методик щодо виявлення та протидії домашньому насильству відносно дітей", довела до відому присутніх лист Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо випадків оприлюднення персональних даних учасників освітнього процесу на веб-сайтах закладів загальної середньої освіти.

04 листопада 2018 Відбулися батьківські збори учнів першого курсу навчання та груп ТУ.

Метою заходу було залучення батьків до співпраці з педагогами та адміністрацією, до активної участі в житті навчального закладу, групи, виховання педагогічної культури батьківської громади.

У зборах взяла участь більша частина батьків, які відповідально виконують свої батьківські обов’язки, із розумінням відносяться до проблем навчального закладу. Щиро переймаючись майбутнім своїх дітей, вони індивідуально співпрацюють із майстрами виробничого навчання, класними керівниками й адміністрацією з питань навчання і виховання підлітків.

Із вступним словом до батьків звернувся директор училища В.П.Гнатківський, якій подякував батькам зате, що вони обрали наше училище та висловів впевненость, що завдяки спільним зусиллям батьків та педагогів молодь стане у майбутньому висококваліфікованими робітниками, конкурентними на сучасному ринку праці і просто гідними громаняданами нашої країни.

Під час зборів директор училища, Гнатківський В.П., подякувала батькам за виховання чудових дітей які гарно навчаються, мають гарну поведінку, приймають активну участь у спортивному та громадсько-суспільному житті училища.

Адміністрація та керівники навчальних груп ознайомили батьків із організацією навчально-виробничого та виховного процесу, обговорили стан відвідування учнів училища та роботу по попередженню правопорушень серед неповнолітніх.

Учасники Театрального гуртка виступили перед батьками з концертною програмою.

30 жовтня 2018 року в нашому училищі проходив I тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, в якому взяли участь учні I, II та III курсів.

Учні змагалися в аудіюванні та виконанні завдань з розуміння тексту, виконували текстові завдання на знання граматичного та лексичного матеріалу.

Другий етап олімпіади включав усне висловлювання за обраною темою, де учні показували свій рівень навичок монологічного мовлення та рівень соціокультурної компетенції.

Кращими знавцями англійської мови стали учні Ердеі Соболч – Патрік з групи ОБ-11, Гриценко Кемаль з групи ТУ-ОП, Гойло Лойош з групи ТМ-11, Перец Юрій, група ТМ-11, які представлятимуть, училище на II турі Всеукраїнської олімпіади, тобто, на районній олімпіаді з англійської мови.

26 жовтня 2018 У місті Виноградів, на площі Миру, відбулися урочистості присвячені 74-тій річниці визволення Виноградова від німецько-фашистських загарбників. Учні училища та педагогічні працівники прийняли участь у мітингу.
Цього дня в училищі були проведені наступні заходи:
- радіолінійка, на якій викладач історії Кобаль Петро Петрович, розповів про історичні події жовтня 1944-го року, що відбувалися на території Закарпаття, зокрема у місті Виноградів, про трагічні втрати у роки війни про те, які війська першими вступили в місто та як жителі міста зустрічали своїх визволителів;
- в бібліотеці училища оформлено тематичну виставку “Ти пам’ятай, ніколи не забудь…”

25 жовтня 2018 члени методичної комісії викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін відвідали та обговорили відкритий урок англійської мови з теми «Пошук роботи». Педагог Марія Олександрівна Кикина продемонструвала приклад формування ключових компетентностей учнів засобами навчальної дисципліни.

Учням було запропоновано різноманітні типи діяльності, а саме: перегляд тематичних відеоматеріалів, робота в парах, метод «мікрофон», діалогічне мовлення у вигляді рольової гри «Пошук додаткового заробітку для студентів», та самостійна робота зі складання резюме. Троє учнів виступили з підготовленими вдома презентаціями про свої майбутні професії, а саме: обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир банку і адміністратор.

12 жовтня 2018 до Дня Захистника України в училищі проведено тиждень військово-патріотичного виховання. Детальніше...

11 жовтня 2018 року за ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області відбувся Всеукраїнський вебінар за темою «Золотий розсип цікавих ідей: з досвіду відзначення в ЗП(ПТ)О Дня захисника України».

До участі були запрошені співробітники регіональних НМЦ ПТО, заступники директорів з навчально-виховної роботи, викладачі предмета «Захист Вітчизни», які поділитися власним цікавим, інноваційним досвідом організації та проведення масових виховних заходів до Дня Захисника України.

Закарпатську область представляв Жиленко В’ячеслав Миколайович – викладач предмета «Захист Вітчизни» Вищого професійного училища №34 м. Виноградів. Він передав досвід проведення Тижня військово-патріотичного виховання «З відданістю Україні в серці».

4 жовтня 2018 В актовому залі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Директор училища Гнатківський В.П. привітав колектив з професійним святом. Учні груп СЛ-11, ОКА-21, та ОКА-31 підготували святкову програму.

24 вересня 2018 учні групи ОК-11 відвідали Виноградівську районну бібліотеку і взяли активну участь у проведенні інформаційної години "Європейський день мов": Учні із задоволенням приймали участь у мовній вікторині, грі "Прапори європейських країн" під час яких не тільки збагатили свої знання, а й проявили свою ерудицію.


19 вересня 2018 Проведено День відкритих дверей та Ярмарок професій. До навчального закладу завітали учні дев'ятих та одинадцятих класів Матіївської ЗОШ, Вилоцьких ЗОШ №1 та №2, загальноосвітніх шкіл міста Виноградів. На святі були присутні представники підприємств району "Джен-терм Україна", Прат "Гроно-Текс", "Платі Юкрейн Україна", "Сандерс Виноградів", "Ортекс ЛТД", "Мільтекс Україна", працівники Державної прикордонної служби, Підрозділу Головного Управління національної поліції в Закарпатській області, Виноградівського районного відділу УДСНС.

Перед учнями виступив директор училища Гнатківський В.П., заступник директора Закарпатського обласного центру зайнятості Сівач О.М., керівник апарату Виноградівської РДА Вантюх І.В.. заступник голови Виноградівської районної ради Сверенко А.А., викладач Академії державної прикордонної служби України Кіреєв О.М.. директор Виноградівського державного коледжу МДУ Іваніга Й.Й.

Учні училища презентували професії, які є в училищі, присутні переглянули відеоролики про навчальний заклад із задоволенням приймали участь у майстер-класах, які проводили учні училища та майстри виробничого навчання.

Учасники художньої самодіяльності порадували присутніх музичними композиціями. Випускники училища та шкіл мали можливість ознайомитися з актуальними вакансіями на ринку праці нашого району.

Учні училища провели екскурсію для учнів шкіл, ознайомили їх з навчальною базою училища.

На площі училища працівники лісгоспу, військовослужбовці військової частини. А 1927, працівники поліції та пожежної охорони показали присутнім майстер - класи.

08 вересня 2018 року в училищі відбувся турнір з волейболу присвячений Дню фізичної культури і спорту. У змаганнях приняло участь 6 команд: Королево, Боржавське, Ком’яти, Онок, ДЮСШ Виноградів, та збірна команда ВПУ №34 м.Виноградів. За підсумками турніру перше місце посіла команда ДЮСШ Виноградів, друге місце команда нашого училища, третє команда Ком’ят. Переможці та призери змагань нагороджені командними грамотами.

03 вересня 2018 року Урочистості з нагоди Дня знань розпочалися зі святкової лінійки. Учнів училища та педагогичний колектив з початком нового навчального року привітав директор училища Гнатківський Володимир Петрович. Слова вітання лунали від класного керівника групи Б-11 Шуберт А.В., майстра виробничого навчання групи ТМ-11 Богдан С.С. Від імені батьків першокурсників привітала мама учня першого курсу -Естінко Н.Г. Музичні вітання подарували учням учасники художньої самодіяльності.

Перший урок на тему "Хай буде мир у рідній Україні" провели класні керівники Вереш Г.А. та Шуберт А.В.

27 червня 2018 року у ВПУ №34 м. Виноградів відбулись урочистості з нагоди закінчення навчального року. Директор училища Гнатківський В.П. звернувся до випускників з вітальним словом, щирими побажаннями щасливої дороги у доросле життя та вручив 173 кваліфікованим робітникам документи про освіту.
З напутніми словами до випускників звернулись класні керівники та майстри виробничого навчання. В залі лунали пісні, привітання, побажання від батьків випускників, педагогів та учнів училища.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
   
© 2010-2018 ВПУ №34 м.Виноградів