08-12 жовтня 2018 В училищі проведено тиждень військово-патріотичного виховання «З відданістю Україні в серці».

В рамках тижня учні училища відвідали військову частину Виноградівського гарнізону підчас якої ознайомилися з побутом військовослужбовців та військовою технікою, скоштували солдатську кашу.

Цікаво пройшли години спілкування за участю військовослужбовців Виноградівської військової частини під час зустрічі присутні вшанували героїв АТО та вручили вітальні листівки.

Майбутні захисники змагалися з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки, військово-прикладних видів спорту.

В бібліотеці училища оформлено виставку літератури «У нашим минулім і слава, і воля. У нашим минулім безсмертні діла», проведено конкурс стіннівок.

Викладач предмету «Захист вітчизни» Жиленко В.М. прийняв участь у всеукраїнському вебінарі присвяченому Дню захисника України.

Учні училища із задоволенням прийняли участь у воєнізованій естафеті де змагалися у метанні учбових гранат на влучність, складанні магазину автомату, одяганні костюму хімзахисту, перенесенні поранених. Перше місце зайняла команда учнів СЛ-31, друге - СЛ-11, трете місце поділили команди груп СЛ-21 та ТМ-31.

15 березня 2018 До річниці проголошення Карпатської України класним керівником групи ЕЛ-21 Гнатківським В.В. проведено виховну годину на тему ,,Історія Карпатської України - історія боротьби українців за незалежність’’. Викладач ознайомив учнів з історією Карпатської України, акцентував увагу учнів на героїзм українців у боротьбі за незалежність батьківщини. Присутні  переглянули історичні відеоматеріали.

19 лютого 2018 Проведено урок мужності до дня пам'яті Героїв Небесної Сотні. Майстри виробничого навчання групи ТУ ОП Брич І.Д. та Лацканич Л.В. звернули увагу учнів на події, які відбувалися взимку 2013 - 2014 років. Розповіли про Революцію Гідності та її учасників. Хвилиною мовчання вшанували пам'яті Героїв Небесної Сотні.

15 лютого 2018 В бібліотеці училища проведено урок мужності присвячений 29 річниці виводу радянських військ з Афганістану. Учні груп ОКА - 21 та СЛ - 31 згадали про історичні події того часу, переглянули відеоматеріали. Перед учнями виступив ветеран афганської війни вихователь гуртожитку Сані Чобо Бейлович.

29 січня 2018 Проведено історичну годину ,,Бій під Крутами (вшанування пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року)’’. Учні груп ОКА-31 та ОКА 11 згадали розповіли про трагічні події, зачитали вірші присвячені героям Крут, прослухали ,,Баладу про Крути’’, переглянули архівні документи та уривок фільму ,,Лист без конверта’’.

22 січня 2018 Проведено відкриту виховну годину до Дня Соборності України. Викладач історії України П.П. Кобаль та класний керівник групи СЛ - 31 В.І. Сливка ознайомили присутніх з історичним значенням злуки УНР та ЗУНР, звернули увагу учнів на події, які відбуваються на сході нашої країни, наголосили на те, що Україна має бути єдиною, соборною, незалежною державою. Учні групи ОКА – 31 та СЛ – 31 зачитали поезію, історичні факти щодо проголошення Акту злуки, переглянули відеоматеріали.

07 грудня 2017 Викладачем предмету ,,Захист вітчизни” Жиленко В.М. та ученицею групи ОКА-31 Чонка Л. проведено радіо лінійку.

24 листопада 2017 Проведено літературно-музичний вечір "Голодомор 193-1933 років - біль серця всієї України". Класний керівник групи ОКА - 31 Литвинюк М.Й. розповіла присутнім про події голодомору 1932 - 1933 років та політичних репресій. Учні групи Густа Р., Соболева Т., Жупанин А., Довганич В., Сочка О. та інші донесли до присутніх трагедію українського народу в часи голодомору.

12 жовтня 2017 Напередодні Дня захисника України в бібліотеці ВПУ № 34 відбувся вечір-реквієм ,,Воїни світла’’. На заході були присутні учасники АТО Суходольський Василь та Зихор Андрій. Вони розповіли учням груп ОБ-11 та СЛ-11 про військові дії на Сході України та свій незламний дух, дали відповіді на запитання присутніх. Наша закарпатська земля втратила 96 своїх синів, які загинули захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції. Серед них 14 військовослужбовців Виноградівського району. Ведучі (члени бібліотечної ради) поіменно назвали учасників полеглих у боях за Україну.      Хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших земляків.

Присутні переглянули відео-фільми: ,,Україну не зламати’’, ,,Запах війни’’ ,,Солдат України’’, відео кліпи: ,,Білі лебеді у небесах’’, ,,Разом і до кінця’’. В дарунок гостям свята прозвучала пісня Скрябіна ,,Старі фотографії’’ у виконанні Шанта Василя та Мокар Дарини (учні групи БУД -11), а власний вірш ,,Війна’’ продекламувала Мокар Дарина. А на завершення заступник директора з виховної роботи Світлана Міндак привітала наших захисників зі святом, побажала міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, миру та вручила сувеніри. Організаторами вечора були завідувач бібліотекою Тетяна Телеп’янович та викладач-філолог Тетяна Густа

03.04.2017 відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України на базі районної лікарні та військової частини проведено навчально-польові заняття з метою підготовки молоді до служби у Збройних силах України.Заняття з учнями училища проводили офіцери, контрактники та лікарі військової частини та районної лікарні.


Для проведення занять були підготовлені робочі місця з вивчення озброєння механізованого відділення , проведення строєвої підготовки, прийняття заліків, фізичної підготовки та захисту від зброї масового ураження.

 

На учбовому місці з медико-санітарної підготовки відпрацьовувалися питання надання першої медичної допомоги в різних умовах.

24 березня 2017  Проведено конкурс «Воскресни, писанко!».
З метою відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів, декоративно-ужиткового мистецтва в навчальному закладі відбувся конкурс «Воскресни, писанко!». Учні училища представили роботи в техніках виконання: традиційна писанка розтопленим воском, «Мальованка», «Дряпанка», «Зернівка», прикрашена бісером, у техніці квілінг, виготовлена з глини. Комісією визначено переможців:

І  місце - група ОКА – 21, ІІ місце група  ТУ – П, ІІІ місце група СЛ – 11.

16 березня 2017

З метою забезпеченя массово-розяснювальної роботи серед учнівської молоді, вдосконалення процессу інформації про надзвичайні ситуації (події) та заходи щодо їх запобігання, спеціалістами Виноградівського РВ У ДСНС України у Закарпатській області в рамках проведення акції «Запобігти.Врятувати. Допомогти.» проведено зустріч з учнями училища.
Провідний фахівець Фаркаш Наталія Іванівна та Оравський Степан Ервінович ознайомили учнів з правилами пожежної небезпеки під час проведення весняних робіт, про небезпеку паління  в громадських місцях та правилами поведінки у разі знаходження вибухонебезпечних пристроїв.
Працівники Виноградівського районного відділу ДСНС продемонстрували  оснащення та роботу пожежної машини.

15 березня 2017

Учні групи ЕЛ-11 Сентмартоні Ростислав та Коош Сільвія ознайомили учнів з подіями які відбувалися у березні 1939 року.
Класний керівник групи ЕЛ-11 Гнатківський В.В провів виховну годину до Дня Карпатської України.  Викладач ознайомив присутніх з історією Карпатської України, учні переглянули  історичні відео матеріали, прослухали поетичні твори, ознайомилися з героїчними подіями 1939 року.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
  

© 2010-2018 ВПУ №34 м.Виноградів