12 жовтня 2017 Напередодні Дня захисника України в бібліотеці ВПУ № 34 відбувся вечір-реквієм ,,Воїни світла’’. На заході були присутні учасники АТО Суходольський Василь та Зихор Андрій. Вони розповіли учням груп ОБ-11 та СЛ-11 про військові дії на Сході України та свій незламний дух, дали відповіді на запитання присутніх. Наша закарпатська земля втратила 96 своїх синів, які загинули захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції. Серед них 14 військовослужбовців Виноградівського району. Ведучі (члени бібліотечної ради) поіменно назвали учасників полеглих у боях за Україну.      Хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших земляків.

Присутні переглянули відео-фільми: ,,Україну не зламати’’, ,,Запах війни’’ ,,Солдат України’’, відео кліпи: ,,Білі лебеді у небесах’’, ,,Разом і до кінця’’. В дарунок гостям свята прозвучала пісня Скрябіна ,,Старі фотографії’’ у виконанні Шанта Василя та Мокар Дарини (учні групи БУД -11), а власний вірш ,,Війна’’ продекламувала Мокар Дарина. А на завершення заступник директора з виховної роботи Світлана Міндак привітала наших захисників зі святом, побажала міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, миру та вручила сувеніри. Організаторами вечора були завідувач бібліотекою Тетяна Телеп’янович та викладач-філолог Тетяна Густа

03.04.2017 відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України на базі районної лікарні та військової частини проведено навчально-польові заняття з метою підготовки молоді до служби у Збройних силах України.Заняття з учнями училища проводили офіцери, контрактники та лікарі військової частини та районної лікарні.


Для проведення занять були підготовлені робочі місця з вивчення озброєння механізованого відділення , проведення строєвої підготовки, прийняття заліків, фізичної підготовки та захисту від зброї масового ураження.

 

На учбовому місці з медико-санітарної підготовки відпрацьовувалися питання надання першої медичної допомоги в різних умовах.

24 березня 2017  Проведено конкурс «Воскресни, писанко!».
З метою відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів, декоративно-ужиткового мистецтва в навчальному закладі відбувся конкурс «Воскресни, писанко!». Учні училища представили роботи в техніках виконання: традиційна писанка розтопленим воском, «Мальованка», «Дряпанка», «Зернівка», прикрашена бісером, у техніці квілінг, виготовлена з глини. Комісією визначено переможців:

І  місце - група ОКА – 21, ІІ місце група  ТУ – П, ІІІ місце група СЛ – 11.

16 березня 2017

З метою забезпеченя массово-розяснювальної роботи серед учнівської молоді, вдосконалення процессу інформації про надзвичайні ситуації (події) та заходи щодо їх запобігання, спеціалістами Виноградівського РВ У ДСНС України у Закарпатській області в рамках проведення акції «Запобігти.Врятувати. Допомогти.» проведено зустріч з учнями училища.
Провідний фахівець Фаркаш Наталія Іванівна та Оравський Степан Ервінович ознайомили учнів з правилами пожежної небезпеки під час проведення весняних робіт, про небезпеку паління  в громадських місцях та правилами поведінки у разі знаходження вибухонебезпечних пристроїв.
Працівники Виноградівського районного відділу ДСНС продемонстрували  оснащення та роботу пожежної машини.

15 березня 2017

Учні групи ЕЛ-11 Сентмартоні Ростислав та Коош Сільвія ознайомили учнів з подіями які відбувалися у березні 1939 року.
Класний керівник групи ЕЛ-11 Гнатківський В.В провів виховну годину до Дня Карпатської України.  Викладач ознайомив присутніх з історією Карпатської України, учні переглянули  історичні відео матеріали, прослухали поетичні твори, ознайомилися з героїчними подіями 1939 року.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
  

Copyright © vpu34_2010 dinic