Позанавчальна робота

 

 

МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА: Впровадження інноваційних методів і прийомів формування ключових компетентностей учнів на уроках бухгалтерського обліку

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: Мудрість людей вимірюється не їх досвідом, а здатністю його здобувати

Виховна година на тему: «Підліток повинен знати свої права». Метою виховної години є ознайомлення учнів з конвенцією ООН про права дитини; з правами та обов’язками учнів згідно ЗУ “Про освіту”. (2015 р.)

Виховна година на тему: «Твоє здоров’я - у твоїх руках».  Метою виховної години є виховувати в учнів прагнення берегти своє здоров’я, як найдорожчий скарб; вести здоровий спосіб життя, визначати фактори, що сприяють зміцненню здоров’я. (Вересень, 2016 р.)

Виховна година на тему: «Моя професія-обліковець». Метою виховної години є формування в учнів поваги до обраної професії, вироблення необхідних для неї рис, професійного відношення до ведення документації на українському ринку, умінь і навичок.

(березень 2015 р.)

 

Виховна година на тему: «Правовий аспект виховання дітей» виховна діяльність училища, сім'ї, правоохоронних органів, спрямована на формування правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки учнів.(квітень 2017)

 

Виховна година на тему: «Must-have компетенції: сучасний бухгалтер та IT-технології». Метою виховної години є усвідомлення значущості цифрових технологій в щоденних реаліях кожного підприємства та їх швидкість проникнення в практику ведення бухгалтерського обліку.

(березень 2019)

 

Овал: Вище професійне училище №34 
м. Виноградів